טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

הכירו מחשב בקוויק

ברוכים הבאים אל פורטל מחשב בקוויק! (PCQ.co.il). גלו כיצד פועלת השיטה שלנו להוזלת מחירים, מהם התכולות בפורטל, איזה מידע, מדריכים ושירותים תמצאו כאן ועוד.

מה ניתן למצוא בפורטל מחשב בקוויק?

פורטל מחשב בקוויק מאגד מידע נרחב אודות שירותי המחשב השונים המספקים טכנאי מחשבים לבתים פרטיים וכמו כן, גם בעבור עסקים וחברות.  בין אם זה תיקון מחשב נייד או נייח, שירותי מחשוב לעסקים (כמו גיבוי ענן, אבטחת סייבר) או פתרון תקלות ושדרוג מחשבים (הן מבחינה טכנית והן מבחינת חומרה). בכל שירות המוצג בפורטל, ניתן לראות מידע אודותיו, טווח מחירים וכיצד מתבצע תהליך הטיפול והשירות.


דברים נוספים שתמצאו כאן:

כיצד פועלת שיטת השוואת המחירים?

כאשר הנכם מזמינים את אחד מן השירותים במחשב בקוויק, אתם מקבלים עד 3 הצעות מחיר של טכנאי מחשבים או נותני שירותי מחשוב לעסקים. ניתן לערוך בינהם השוואת מחירים ולהוזיל את העלויות באופן משמעותי. השיטה פועלת בצורה מהירה, פשוטה וללא צורך בתשלום או התחייבות. פשוט להשאיר פרטים או לחייג ובמהרה תקבלו עד שלוש הצעות של טכנאי מחשבים הפנוים לספק את השירות לו אתם זקוקים ונמצאים באזורכם.

עוד קצת על "מחשב בקוויק"

מידע "טכני" נוסף שעשוי לעניין אותכם עלינו:

דוא"ל: PCQ.co.il@Gmail.com (עדיף כמובן להשאיר פרטים דרך האתר)

טלפון: 077-8805207

שעות פעילות: בימים א' עד ה' בין השעות 7:00 - 20:00, ימי שישי בין 7:00 - 14:00 ובצאת השבת. (ניתן להשאיר טופס במידה והמוקד אינו פעיל).

כתובת המשרדים: נחל איילון 20ב, צור יצחק (מספקים שירות בפריסה כלל ארצית).

עמוד הפייסבוק: לחצו כאן למעבר לפייסבוק