טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בדרום

מתגוררים באזור הדרום? אם יש לכם תקלה במחשב (נייח או נייד) תוכלו להזמין דרך האתר שלנו טכנאי מחשבים מקצועי ומיומן וזאת לאחר שתבצעו השוואת מחירים ותכירו מעט את מחירי השוק.

הזמינו טכנאי מחשבים בדרום הארץ

תיקון מחשב יכול להיות עסק פשוט, לאלו אשר יודעים כיצד צריך להתבצע התיקון. יחד עם זאת, לעיתים יהיה מדובר על תקלות מורכבות יותר כמו וירוסים במחשב או רכיבים שניזוקו ונדרש להחליפם, לרבות לוח אם, החלפת מסך מחשב, החלפה של מקלדת או כונן קשיח וכדומה.

 

אם גם אתם מחפשים טכנאי מחשבים בדרום אך לא בטוחים במי לבחור, נזמין אתכם לקבל מספר הצעות מחיר דרכנו ולהשוות ביניהן. 

 

טכנאי מחשבים בדרום

תיקון מחשב בדרום הארץ - מחירים ועלויות:

לפני הזמנת הטכנאי, נמליץ לכם להציץ במחירון הבא ולקרוא מעט על העלויות של עבודות נפוצות בתחום. נדגיש כי המחירים המופיעים משמשים לצורך אינדיקציה כללית אך המחיר המדויק נקבע על ידי הטכנאי עצמו ועשוי להשתנות. 

מחירון תיקון מחשבים בדרום הארץ

כמה עולה להחליף ספק כוח במחשב?

המחיר כולל את העבודה וגם את עלות הספק החדש.


300 - 400 ש"ח
מחיר להחלפת מקלדת במחשב נייד

החלפת המקלדת על ידי טכנאי מחשבים בדרום.


450 - 650 ש"ח
עלות החלפת סוללה במחשב הנייד

כולל את עלות הסוללה החדשה ואת ההחלפה.


400 - 800 ש"ח
כמה יעלה להתקין מערכת הפעלה במחשב?

המחיר אינו כולל את הרישיון עצמו.


250 - 350 ש"ח
הזמנת טכנאי לבדיקת מחשב נייד

המחיר עשוי להתייקר במידה ונמצאו תקלות.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

מחפשים שירות באזור מסוים בדרום?

ברשימה הבאה, תוכלו למצוא אזורים מרכזיים בדרום הארץ, בהם אנו מספקים שירות. גם אם לא מצאתם את העיר או היישוב שלכם ברשימה זו, עדיין נמליץ לכם ליצור איתנו קשר לצורך קבלת שירות.

 

ביקור פיזי או השתלטות מרחוק

לא תמיד צריך להזמין טכנאי מחשבים פיזית אלא לפעמים ניתן לקבל את שירותיו גם מרחוק. אם לא מדובר על בעיה בחומרה הדורשת החלפה (למשל החלפת ספק כוח או החלפת סוללה במחשב) אז ייתכן והטכנאי יוכל להתחבר אל המחשב שלכם מרחוק, לאתר את התקלה וגם לתקן אותה.

 

באילו מקרים אפשר לטפל בתקלה מרחוק? למשל כאשר מנסים לבצע שחזור למחשב או במצבים בהם הטכנאי מנסה לסייע לכם להסיר וירוסים שנמצאים על המחשב.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

שירותי תיקון מחשבים ניידים בדרום

בשנים האחרונות, רבים בוחרים לרכוש מחשב נייד במקום או בנוסף למחשב הנייח וזאת על מנת לאפשר לעצמם לעבוד או ללמוד מכל מקום. גם במחשבים ניידים יש לא מעט תקלות ובעיות ולעיתים מדובר ברכיבי חומרה שנהרסים (סוללה, מקלדת, מסך וכו') או בבעיות הקשורות לתוכנות במחשב. אם יש לכם תקלה במחשב הנייד, תוכלו לההזמין טכנאי מחשבים בדרום על מנת שיסייע לכם ויעניק פתרון לכל תקלה ובעיה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה