טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים באשדוד

זקוקים בדחיפות לתיקון של המחשב? דרך פורטל 'מחשב בקוויק' תוכלו להזמין טכנאי מחשבים באשדוד לבדיקה, תיקון או החלפה של רכיבים ספציפיים במחשב. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מטכנאים שונים, מבלי להתחייב להמשך העבודה עם טכנאי כזה או אחר.

מחיר ביקור טכנאי מחשבים באשדוד

המחיר להזמנת טכנאי מחשבים באשדוד עד הבית, עולה כ-200 ש"ח. חשוב לציין כי מחיר זה מתייחס לתיקון של תקלות פשוטות ואינו מתייחס להחלפת רכיבים או עבודות מורכבות. בפסקה הבאה תוכלו לראות דוגמאות לעבודות ספציפיות, בהן מחיר הביקור מגולם במחיר הכולל.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים באשדוד

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים באשדוד: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון לתיקון מחשבים באשדוד והסביבה

כמה עולה תיקון מחשבים באשדוד? מה הטווח של כל עבודה ועבודה בתחום? הנה מחירון תיקון מחשבים באשדוד אשר מציג מספר דוגמאות אשר מתבססות על הצעות מחיר אמיתיות של טכנאים באזור.

 

מחירון לתיקון מחשב באשדוד והסביבה

מחיר להחלפת מעבד במחשב הנייד

כולל את המעבד עצמו.


500 - 800 ש"ח
בדיקה כללית למחשב נייד

מתייחס לבדיקה כוללת לצורך זיהוי התקלה.


150 - 250 ש"ח
החלפת דיסק קשיח במחשב הנייח

שדרוג דיסק קשיח לכונן מסוג SSD.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה להחליף כרטיס מסך במחשב?

המחיר הוא עבור החלפת כרטיס מסך תקול במחשב נייח.


250 - 350 ש"ח
החלפת סוללה למחשב נייד

במידה ונדרש לתקן את הסוללה, המחיר יהיה נמוך יותר.


400 - 800 ש"ח
החלפת כרטיס רשת למחשב הנייד

החלפת כרטיס רשת שאינו עובד בכרטיס חדש.


300 - 400 ש"ח
החלפה של מסך שנשבר

מדובר על מסך מגע 12 אינץ'.


1,000 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הדרך לאיתור טכנאי מחשבים מומלץ באשדוד

רוצים להפקיד את המחשב היקר שלכם בידיו של טכנאי מחשבים אמין ומקצועי? אלו השאלות שכדאי לשאול:

 

האם תיקנת בעבר תקלות דומות? דרך נהדרת למצוא טכנאי מחשבים מומלץ באשדוד היא על ידי בדיקה של הידע שלו בתיקון של תקלות ספציפיות.

 

איפה אפשר לקרוא עליך המלצות? כן כן, המלצות עדיין מהוות פרמטר מהותי וחשוב בעת בחירת טכנאי מחשבים באשדוד ולכן כדאי למצוא המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

 

האם אתה מכיר את דגם המחשב שלי? אומנם ברוב המחשבים מערכת ההפעלה זהה והרכיבים דומים אך עדיין יש שינויים בין מחשב של לנובו למחשב DELL או מקבוק של אפל.

 

טכנאי מחשבים באשדוד

האם טכנאי מחשבים באשדוד מספקים אחריות?

על רוב העבודות של תיקון מחשבים באשדוד תוכלו לקבל בממוצע 3 חודשי אחריות. האחריות מתייחסת לעבודה הספציפית שבוצעה על ידי הטכנאי כמו למשל תקלה בכרטיס המסך לאחר החלפת כרטיס מסך במחשב או טיפול בתקלות בהטענת המחשב לאחר שבוצעה החלפת שקע טעינה במחשב הנייד.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות 2 חודשי
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי המחשבים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טכנאי מחשבים באשדוד - כך תחסכו במחיר השירות

הידעתם? במקרים רבים ניתן למצוא פערים של מאות שקלים בין הצעות המחיר השונות שמתקבלות על ידי טכנאי מחשבים באשדוד. אז איך חוסכים בעלויות? כל שעליכם לעשות הוא להשוות מחירים באמצעות הפורטל שלנו ולקבל עד שלוש הצעות שונות. לאחר מכן בדקו את המחיר שהתקבל בכל הצעה, קראו על הטכנאי וחפשו עליו המלצות והמשיכו עם ההצעה הנבחרת. מהניסיון שלנו, ניתן לחסוך עד 37% במחיר רק באמצעות השוואת המחירים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

מהן התקלות הנפוצות ביותר במחשבים?

חווים תקלה במחשב? ייתכן ומדובר באחת מהתקלות הנפוצות ביותר. הנה הרשימה של 5 התקלות המרכזיות אשר חוזרות על עצמן הכי הרבה בתחום:

 

המחשב לא נכבה: קורה מסיבות מגוונות למדי כמו למשל בעיית הגדרה של הווינדוס, תקלה בספק הכוח, תקלה בלוח האם או בעיה בהגדרות של הדרייבר.

 

המקלדת לא עובדת: בעיקר כאשר מדובר על תיקון מחשבים ניידים, ישנה תקלה במקלדת אשר עשויה להיגרם מנוזל שנשפך, הצטברות אבק או עדכון הדרייבר.

 

המחשב מתחמם: זו ללא ספק תקלה נפוצה למדי אשר תיגרם כאשר יש בעיה במאוורר של המחשב (הנה מידע על החלפת מאוורר במחשב נייד) אך גם כאשר כרטיס המסך ישן ואינו תואם את התוכנות אשר בשימוש.

 

אין סאונד במחשב: תקלה בכרטיס הקול או בדרייבר וגם בעיה בהגדרות השמע של המחשב - כל אלו עשויים ליצור את התקלה הנפוצה שבה אין קול במחשב.

 

המחשב איטי מאוד: מדוע זה קורה? בעיקר בגלל וירוסים, עומס של תוכנות וקבצים אשר פתוחים במקביל וגם כאשר אין מספיק זיכרון וירטואלי.

טכנאי מחשבים באשדוד עד הבית - זמן הגעה:

מעוניינים להזמין טכנאי מחשבים באשדוד עד הבית? דעו כי משך זמן ההגעה הצפוי הוא כשעתיים מרגע ההזמנה. במידה והטכנאי זמין ונמצא בקרבתכם, ייתכן שהוא יגיע גם קודם לכן ובמקרים בהם הוא אצל לקוח כעת, משך הזמן עשוי להיות גם כ-3 שעות.

 

זמן הגעה של טכנאי מחשבים באשדוד עד הבית
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

תיקון מחשבים ניידים ע"י טכנאי מחשב באשדוד

אין ספק, השימוש ההולך וגובר במחשבים ניידים, גורם לעלייה משמעותית במספר הפניות לתיקון מחשבים ניידים.

 

הרחבת זיכרון במחשב הנייד: עבודה זו עולה בממוצע כ-250 ש"ח, לא כולל הכרטיס עצמו. שדרוג הזיכרון יעזור במקרים בהם המחשב עובד לאט, נכבה באופן פתאומי, המחשב נתקע וכדומה.

 

החלפת לוח אם במחשב נייח: אומנם לא תמיד נדרש להחליף את לוח האם ואפשר במקרים רבים לתקן את לוח האם הקיים אך במידה וההחלפה נדרשת היא צפויה לעלות בין 400 ל-650 ש"ח.

 

החלפה של מסך במחשב הנייד: אם יש סדק או שבר במסך של מחשב נייד, לא יהיה ניתן לתקן זאת וכל שנותר הוא לבצע החלפה של המסך. בשביל להימנע מכך בפעמים הבאות, כדאי לקנות "קייס" שיגן על המחשב.

 

החלפת דיסק קשיח במחשב הנייח: רבים כיום מחליטים לשדרג את הדיסק הקשיח מדגם פשוט ואיטי לדיסק קשיח מסוג SSD. ניתן להזמין טכנאי מחשבים באשדוד על מנת שיסייע לכם במלאכה זו.

 

החלפת כרטיס מסך במחשב הנייד: לא בכל מחשב נייד ניתן להתקין כל סוג של כרטיס מסך ולכן מומלץ להיוועץ בטכנאי מחשבים מומלץ באשדוד אשר יודע לבצע את ההתאמה בצורה נכונה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

דחיפות לטיפול בתקלות המחשב

ישנן תקלות אשר בהן דחיפות הטיפול היא גבוהה כמו למשל מחשב שמתחמם, וירוסים שהתגלו במחשב, מחשב שאינו נדלק וגם מחשב שמרעיש. בכל התקלות הללו תיתכן פגיעה ברכיבים מהותיים אשר יכולה להשבית את עבודת המחשב ולכן הדחיפות גבוהה ונדרש להזמין טכנאי מחשבים באשדוד בהקדם.

דחיפות לטיפול:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה


שאלות נפוצות על תיקון מחשבים באשדוד:

איך מוזילים את המחיר לתיקון מחשבים באשדוד?

משווים מחירים ובודקים לפחות שלוש הצעות מחיר שונות מטכנאים בעיר ובסביבתה הקרובה.


האם כל טכנאי מחשבים יודע לטפל בכל סוג של מחשב?

כאשר מזמינים טכנאי מחשבים באשדוד, כדאי לוודא איתו שהוא יודע לספק שירות לסוג המחשב שלכם. ברוב הגדול של המקרים לא תהיה בעיה ורוב הטכנאים עובדים עם מחשבים של כל היצרנים.