טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בבאר שבע

אם נמאס לכם שהמחשב פתאום לא עובד או שנמאס לכם שהוא כל הזמן איטי, נראה שאתם צריכים טכנאי מחשבים. באמעות מחשב בקוויק תוכלו למצוא טכנאי מחשבים בבאר שבע שעובדים עם מחשבים נייחים וניידים כאחד ועם שירות במעבדה או עד הבית.

מהו מחיר ביקור טכנאי מחשבים בבאר שבע?

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בבאר שבע נע בין 150 - 250 ש"ח וזה כולל אפיון של תקלה קיימת. במידה ותרצו שבעל המקצוע יתקן את התקלה שאיתר, מחיר הביקור צפוי להתקזז ממחיר העבודה הסופי.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בבאר שבע

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בבאר שבע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מהן התקלות הנפוצות במחשבים?

מתחת נציג בפניכם כמה מן התקלות הנפוצות במחשבים שביכולתו של טכנאי מחשבים בבאר שבע לפתור עבורכם:

 • מחשב איטי -  מחשב הופך איטי בגלל כמה סיבות הכוללות: חדירת וירוסים למערכת, הורדת קבצי ספאם, עומס על כרטיס הזיכרון או חומרה שלא מותקנת כהלכה.
   
 • מחשב רועש מחשב מרעיש לרוב בגלל שהמאוורר המצוי בתוכו צבר ליכלוך ואבק. במקרה הזה טכנאי מחשבים יפרק את המחשב עד לגישה ישירה למאוורר ואז הוא ינקה אותו בלחץ אוויר או במברשת עדינה.
   
 • מחשב מתחמם - מחשב יכול להתחמם בגלל מספר סיבות כאשר מאוורר מלוכלך ושימוש מאסיבי הכולל גיימיניג הן מהסיבות העיקריות לכך. במידה והמאוורר צבר אבק, טכנאי המחשבים ידאג לנקות אותו, במידה הסיבה לחימום היא עומס יתר, הוא עשוי להמליץ לכם על שידרוג הדרייבר הקיים באחד עם נפח גדול יותר.
   
 • מסך כחול במחשב - הסיבות הנפוצות להיווצרות מסך כחול במחשב הוא בגלל דרייבר לא תקין, מערכת הפעלה שהותקנה בצורה לקויה או וירוס. הפתרון שטכנאי מחשבים בבאר שבע יוכל להציע היא החלפת דרייבר, ניקוי המחשב מוירוסים או להתקין את מערכת ההפעלה מחדש. קחו בחשבון שעשויים לצוץ סיבות נוספות לכך שעבור כל אחת יינתן פתרון בהתאם.

 

טכנאי מחשבים בבאר שבע

מחירון טכנאי מחשבים בבאר שבע

מתחת נציג כמה הצעות מחיר לדוגמה שטכנאי מחשבים בבאר שבע והסביבה נוהגים לתמחר:

מחירון תיקון מחשבים בבאר שבע

פירמוט למחשב

כולל את פעולת הפירמוט, כולל התקנת ווינדוס. לא כולל רשיון.


350 - 400 ש"ח
החלפת מסך למחשב נייד

המחיר כולל מסך סטנדרטי ואת העבודה.


600 - 700 ש"ח
תיקון מחשב נייד בבאר שבע

מחיר להחלפת סוללה, כולל הסוללה.


500 - 600 ש"ח
ביקור טכנאי מחשבים עד הבית בבאר שבע

מחיר כולל אפיון תקלה קיימת, ללא תיקון. 


150 - 250 ש"ח
החלפת ספק כוח במחשב נייח

מחיר כולל החלפת ספק כוח יחד עם הרכיב החדש (סטנדרטי).


300 - 400 ש"ח
כמה עולה לנקות מחשב?

ניקוי מחשב נכלל במחיר ביקור טכנאי מחשבים בבאר שבע.


150 - 250 ש"ח
החלפת מקלדת למחשב הנייד

מחיר כולל פירוק המקלדת הישנה והתקנה של מקלדת חדשה למחשב הנייד.


450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

איך למצוא טכנאי מחשבים מומלץ בבאר שבע?

מי שמחפש טכנאי מחשבים מומלץ בבאר שבע יודע שאין דבר שחוסך יותר כסף וכאב ראש מאשר טכנאי מחשבים אמין. תיקון מחשבים היא עבודה פשוטה כשהיא נעשית בצורה הנכונה. כשאתם מדברים עם טכנאי מחשבים, שאלו אותם את הדברים הבאים:

 1. אתה מצליח להבין איפה התקלה? אם תצליחו להבין איפה התקלה כבר בשיחה, זה יחסוך לו ולכם הרבה זמן.
   
 2. שאלות- טכנאי מחשבים מומלץ בבאר שבע הנחשב אמין ומקצועי ינסה לדלות כמה שיותר מידע בשיחת הטלפון מולכם. הסיבה לכך היא כדי שיוכל להכין את עצמו מבחינת ציוד מתאים לטיפול בתקלה.
   
 3. חלקים ישנים - שימו לב שלטכנאי מחשבים הגון אין צורך בחלקי מחשב ישנים שפירק ולכן שימו לב שהוא משאיר לכם את החלק התקול בתום התיקון. הסיבה לכך היא כי ישנם טכנאים חאפרים שיעדיפו לשמור את החלקים הישנים וכך יוכלו להתקינם במחשבים אחרים כאילו הם חדשים. (מה שעשוי לקרות גם אם הם ביצעו החלפה של רכיבים במחשב שלכם).
   
 4. כמה זה אמור לעלות לי? עלות ביקור של טכנאי מחשבים תעלה בין 150 - 250 ש"ח לביקור עצמו. תוכלו להרחיב עלויות נפוצות במחירון תיקון המחשבים של פורטל מחשב בקוויק.
   
 5. אחריות - ודאו מול טכנאי מחשבים בבאר שבע אם הוא אכן מעניק אחריות על העבודות שהוא מבצע במחשב שלכם

תוך כמה זמן טכנאי מחשבים בבאר שבע מגיע?

במידה ובחרתם בשירותי טכנאי מחשבים בבאר שבע עד הבית, קחו בחשבון שעשוי לקחת לו בין שעה עד שלוש שעות להגיע אליכם מהרגע בו התקשרתם. כמובן שיש מקרים בהם הוא עשוי להקדים את טווח השעות שצויין או לאחר אותו, הכל בהתאם ללו"ז הנוכחי שלו.

 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים בבאר שבע:
 שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

האם ניתנת אחריות על תיקון מחשב בבאר שבע?

על תיקון מחשב בבאר שבע נוהגים טכנאי מחשבים לתת אחריות בטווח של בין 2 - 4 חודשים. קחו בחשבון שישנן עבודות שאינן כוללות אחריות ולכן צוות פורטל מחשב בקוויק ממליץ לוודא מול טכנאי או מעבדת מחשבים על כך מראש.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי מחשבים בבאר שבע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

הזמינו טכנאי מחשבים בבאר שבע

בין אם אתם סטודנטים שצריכים להגיש עבודה או אתם פשוט עובדים מהבית אין ספק, המחשב צריך לעבוד. לא עוד מחשב שעובד באיטיות, מחשב שסובל ממסך כחול, לא עוד מחשב שלא עובד - נקודה.

 

הגיעה העת להזמין טכנאי מחשבים בבאר שבע. תוכלו לחפש בעצמכם מעבדת מחשבים בבאר שבע או שתוכלו פשוט להשאיר פרטים ולקבל מספרי טלפון של עד 3 טכנאי מחשבים מומלצים שעובדים איתנו. 

האם דרכם ניתן לאתר טכנאי מק בבאר שבע?

דרך פורטל מחשב בקוויק תוכלו לאתר גם טכנאי מק בבאר שבע המתמחים בעבודה מול רכיבים של חברת אפל העולמית. תוכלו לקרוא מידע נוסף בעמוד תיקון מקבוק.