טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בירושלים

מה קורה אם אני צריך טכנאי מחשבים בירושלים? מה המחיר? זה כולל גם תיקון מחשב נייד? רק השאירו את הפרטים שלכם ותנו לנו לדאוג שיחזרו אליכם הטכנאים כדי שתוכלו להשוות מחירים.

השוואת מחירים של טכנאי מחשבים בירושלים

השוואת מחירים היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר להשיג את המחיר הזול ביותר. השאירו את הפרטים שלכם ותקבלו עד 3 הצעות מחיר משלושה טכנאי מחשבים בירושלים. באמצעות מחשב בקוויק תוכלו להשוות את המחירים ואת הטכנאים עצמם ולבחור את הטוב ביותר עבורכם.

 

טכנאי מחשבים בירושלים

מה המחיר של טכנאי מחשבים בירושלים?

מחיר של שעת עבודה של טכנאי מחשבים בירושלים בדרך כלל נעה בין 150 - 250 ש"ח. המחיר לא כולל עלות של חלקים נוספים במידה וצריך להזמין אותם כמו לוח אם או ספק כוח, אז חשוב לנסות לברר עם הטכנאי את הצורך בשיחת הטלפון הראשונה. תוכלו לברר מחירים מדוייקים יותר במחירון שלנו.
 

מחיר ממוצע של שעת עבודה של טכנאי בירושלים

מחיר ממוצע של שעת עבודה של טכנאי בירושלים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מה לגבי תיקון מחשבים ניידים בירושלים?

עקב התזוזות ממקום למקום תיקון מחשבים ניידים נהיה שירות עם הרבה יותר צורך מאשר תיקון מחשבים נייחים. הוא חוטף מכות, מתחמם ונרטב ביתר קלות מאשר מחשב שנמצא סטטי באותו מקום כל הזמן. לרוב עלות שעת העבודה של תיקון מחשב נייד לא עולה על מחשב נייח, אך עקב העובדה שהוא פגיע יותר הנזק בהחלט יכול להיות גדול יותר.

 

שימו לב שכשאתם מחפשים טכנאי מחשבים ניידים הוא יכול לעזור לכם עם סוג הלפטופ שיש לכם. אולי אין לו בדיוק חלקים למאקינטוש שלכם? חשוב לשאול את הדברים האלו כבר בשיחת הטלפון הראשונה. גם פה חשוב לברר עם הטכנאי לגבי העבודה עצמה לפני כן. לצורך העניין  החלפת סוללה ללפטופ תהיה בעלות שונה מהחלפת כונן קשיח.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

איך לבחור טכנאי מחשבים מומלץ?

השארתם פרטים ואתם רק מחכים לשיחת הטלפון. איך תדעו איזה טכנאי מחשבים מומלץ בירושלים? הנה 3 שאלות שכדאי לשאול את הטכנאי בשיחה הראשונה (מלבד המחיר כמובן):

  1. איזה מידע אתה צריך ממני? כדי להבין את הבעיה בצורה הטובה ביותר טכנאי המחשבים יצטרך את העזרה שלכם להבין את הבעיה דרך הטלפון. זה יעזור לו להבין האם ניתן לפתור את הבעיה בשליטה מרחוק או במידה ויצטרך להזמין חלקים להחלפה.
     
  2. איפה אתה נמצא? אתה מגיע עד הבית? לפני שמצאו את עצמכם חוצים את העיר רק בשביל תיקון מחשב נייד, תבררו אם הוא קרוב אליכם או שיוכל אפילו להגיע עד לבית. אם אתם מחפשים מעבדת מחשבים בתלפיות או בגילה, כמובן שאין טעם לנסוע עד לטכנאי מחשבים בפסגת זאב או לטכנאי ברמות.
     
  3. כמה זמן אתה בתחום? כולנו כמובן רוצים את איש המקצוע הטוב ביותר שיתקן את המחשב שלנו. כמובן שבעיר כה גדולה אין שום בעיה למצוא טכנאי מחשבים מוסמך בירושלים, אז שאלה קטנה יכולה לסגור את הפינה הזו. שימו לב שטכנאי מחשבים שיגיע עד הבית כנראה גם יעלה קצת יותר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה