טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים במודיעין

מחפשים טכנאי מחשבים מומלץ במודיעין? צריכים טכנאי שיטפל לכם בתקלה דחופה במחשב? דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מחשבים מומלצים במודיעין המספקים שירות תיקונים מקצועי למחשבים ניידים ונייחים במעבדת מחשבים או כשירות של טכנאי עד הבית. השאירו את הפרטים, השוו מחירים ותוכלו לחסוך עד 39% במחיר!

כמה עולה ביקור טכנאי מחשבים במודיעין?

מחיר ביקור של טכנאי מחשבים במודיעין ינוע בין 150 - 250 ש"ח. המחיר מתייחס לביקור עצמו ובמידה ויהיה צורך לבצע תיקון או עבודה מסויימת, המחיר יקוזז במחיר העבודה. תוכלו לראות בהמשך העמוד מחירון מפורט של העבודות הנפוצות אותם מבצע טכנאי מחשבים במודיעין.

מחיר ממוצע של ביקור של טכנאי מחשבים במודיעין

מחיר ממוצע של ביקור של טכנאי מחשבים במודיעין: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תיקון מחשבים ניידים ונייחים במודיעין

טכנאי מחשבים במודיעין מספק שירות עבור תיקון מחשב נייד וגם מחשב נייח. לרוב לפטופים נוטים להיפגע ולהינזק הרבה יותר ממחשבים נייחים עקב התנועה של המחשב ממקום למקום לעומת מחשב נייח הנמצא באותו מקום. בהמשך העמוד תוכלו לראות פירוט אודות התקלות הנפוצות והתיקונים הנפוצים אותם מבצעים טכנאי מחשבים במודיעין עבור סוגי המחשבים השונים. 
 

טכנאי מחשבים במודיעין

מתי תצטרכו להזמין טכנאי מחשבים במודיעין?

קיימות תקלות שונות שיכולות להיות במחשבים ומצריכות טיפול ותיקון של טכנאי מקצועי ומנוסה. התקלות יכולות להופיע בשל וירוסים שונים, בלאי / התיישנות של החלקים או בעקבות מכה וחבלה במחשב. אלו חלק מהתקלות הנפוצות במחשבים בהם בין השאר מטפלים טכנאי מחשבים במודיעין:

 • מחשב איטי - מצב בו המחשב מגיב באיטיות לפעולות הנדרשות בעקבות עומס קבצים ותוכנות / וירוסים / זיכרון מלא/ חומרה או גרסה שאינה מותקנת כראוי. טכנאי מחשבים במודיעין יידע לאתר את הסיבה ולבצע פירמוט למחשב במקרה הצורך.
   
 • מחשב לא נדלק - ניסיתם להפעיל את המחשב ופתאום הוא לא נדלק? או שאולי המחשב נדלק אבל הווינדוז לא עולה? גם כאן יכולות להיות מספר סיבות אותם יבדוק טכנאי מחשבים במודיעין ויספק את הפתרון המתאים.
   
 • וירוסים במחשב - קובץ הגורם לנזק במחשב ועשוי לגרום לאיבוד קבצים ומידע, מחשב איטי או אפילו נזק חמור יותר בו המחשב לא נדלק. קיימים סוגי וירוסים שונים במחשב שכל אחד מהם מצריך טיפול אחר. טכנאי מחשבים במודיעין יידע לזהות את סוג הוירוס ולטפל בו בהתאם.

זמן הגעה של טכנאי מחשבים במודיעין

ניתן לקבל שירות של טכנאי מחשבים במודיעין עד הבית והוא יגיע אליכם בטווח של שעה עד 3 שעות בממוצע. כמובן שזמן ההגעה יהיה תלוי בפניותו וזמינותו בהתאם לעבודות אליהם התחייב קודם. 

 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים במודיעין
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

 

השוואת מחירים בין טכנאי מחשבים במודיעין

בשביל למצוא טכנאי מחשבים במודיעין בזול אנחנו תמיד ממליצים לערוך השוואת מחירים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת, כך תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות ולחסוך בקלות. השאירו את הפרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מחשבים מומלצים במודיעין, ערכו השוואת מחירים וחסכו עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

טכנאי מחשבים במודיעין - עבודות נפוצות

בין אם בחרתם לקחת את המחשב למעבדת מחשבים במודיעין או שאתם מעדיפים לקבל שירות של טכנאי מחשבים עד הבית - טכנאי המחשבים יידע לתת לכם את השירות הנדרש לטיפול כלל התקלות והצרכים השונים במחשבכם. לפניכם רשימה של העבודות הנפוצות אותם מספק טכנאי מחשבים במודיעין:

 • החלפת לוח אם - לרוב החלפת לוח אם תידרש במקרים בהם לוח האם תקול וניתן לזהות זאת בעיקר כאשר המחשב נכבה בפתאומיות / המסך נהייה כחול או שהמחשב איטי ולא עובד בכדרך כלל. במקרים מסויימים יהיה כדאי להחליף את המחשב עצמו אם מדובר במחשב ישן מאשר להחליף את לוח האם, אך טכנאי מחשבים במודיעין יידע לייעץ במקרה הצורך.
   
 • החלפת מסך - אם המסך של המחשב קיבל מכה ונשבר או שניראה כי קיימת בעיה במגעים והמסך מרצד או לא עובד, יהיה צורך בהחלפתו. טכנאי מחשבים במודיעין מבצעים החלפת מסך עבור כל סוגי המחשבים הניידים והגדלים, כולל תיקון מקבוק.
   
 • הרחבת זיכרון - הרבה פעמים קורה מצב בו כמות המידע והקבצים שבמחשב אינה מספיקה וכרטיס הזיכרון מתמלא. ישנה אפשרות של הרחבת הזיכרון במחשב בכדי לאפשר המשך שימוש תקין במחשב והורדת העומס הקיים.

מחירון עבודות של טכנאי מחשבים במודיעין

לפניכם מחירון ממוצע עבור העבודות והתיקונים שמבצע טכנאי מחשבים במודיעין:

מחירון ממוצע עבור עבודות טכנאי מחשבים במודיעין

הרחבת זיכרון במחשב נייד

לא כול הכרטיס עצמו.


200 - 300 ש"ח
החלפת לוח אם

כולל לוח האם.


400 - 650 ש"ח
החלפת מסך של מחשב נייד

להלן מידע נוסף על החלפת מסך במחשב נייד.


500 - 1,500 ש"ח
פירמוט מחשב

כולל הוספת זיכרון.


350 -600 ש"ח
החלפת סוללה למחשב נייד

כול את עלות הסוללה.


400 - 800 ש"ח
החלפת ספק כוח במחשב נייח

עבור ספק כוח סטנדרטי.


300 - 400 ש"ח
החלפת מקלדת במחשב נייד

בהתאם לסוג המחשב והדגם הספציפי.


450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

כך תמצאו טכנאי מחשבים מומלץ במודיעין

תיקון מחשבים מצריך ידע, ניסיון ומקצועיות ולכן חשוב לבחור טכנאי מחשבים מומלץ באזור הדרום ומודיעין בפרט, ולוודא את הדברים הבאים:

 • ותק וסוג המחשב שלכם: כשאתם מדברים עם טכנאי המחשבים חשוב לנסות לתאר לו את התקלה ולהגיד לו באיזה מחשב מדובר, במיוחד אם מדובר בתיקון מחשב מק המצריך טיפול מיוחד. וודאו כי הטכנאי בעל היידע והניסיון לעבודה הנדרשת. 
   
 • ביקורות: יש לכם את השם של טכנאי או מעבדת המחשבים. הריצו חיפוש זריז בגוגל ובדקו מה לקוחות קודמים שלו אומרים עליו. יש לו דירוג? איך הוא לעומת האחרים?
   
 • מחיר: מחיר הוא לא השיקול המרכזי אבל הוא בהחלט שיקול בבחירה בין טכנאי מחשבים אחד לעומת האחר. דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים שתחסוך לכם כסף וזמן יקר.

משך תקופת אחריות של טכנאי מחשבים במודיעין

לרוב, טכנאי מחשבים במודיעין אכן יספקו תקופת אחריות עבור התיקון או העבודה שבוצעה אך הדבר עשוי להשתנות בין טכנאי אחד לאחר. משך זמן תקופת האחריות הממוצעת הניתנת ע"י טכנאי מחשבים במודיעין תהייה בין 2 - 4 חודשים.
 

משך תקופת האחריות הממוצעת של טכנאי מחשבים במודיעין:
4 חודשים אחריות 3 חודשים אחריות חודשיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי מחשבים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טכנאי מחשבים במודיעין -שאלות ותשובות 

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בטנכאי מחשבים במודיעין:

כמה יעלה ביקור טכנאי מחשבים במודיעין?

מחיר ממוצע של ביקור טכנאי מחשבים במודיעין יהיה בין 150 - 250 ש"ח עבור הביקור עצמו. תוכלו לראות בעמוד מחירון עבודות מפורט של טכנאי מחשבים במודיעין.


מהו זמן ההגעה הממוצע של טכנאי מחשבים במודיעין?

זמן ההגעה של טכנאי מחשבים עד הבית במודיעין ינוע בין 1- 3 שעות בממוצע.