טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בנתיבות

קראו על מחיר ביקור עבור טכנאי מחשבים בנתיבות, מהן סוגי התקלות הנפוצות וכמה יעלה לכם לתקן אותם וגם איך תוכלו לאתר דרך מחשב בקוויק טכנאי לא פחות ממצויין.

מחיר ביקור טכנאי מחשבים עד הבית בנתיבות

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בנתיבות יעלה לכם בין 150 - 200 ש"ח כשזה כולל בדיקה ואבחון של תקלה במחשב, ללא תיקון או החלפה של רכיבים. במידה ויהיה צורך בהחלפה של רכיבים, עלות הביקור תתקזז מעלות העבודה הסופית.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בנתיבות עד הבית

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בנתיבות עד הבית: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תקלות נפוצות שמצריכות תיקון מחשבים בנתיבות

להלן התקלות הנפוצות שטכנאי מחשבים באזור הדרום מרבים להיתקל בהם:

 • התחממות המחשב - עצם זה שאתם מתגוררים בעיר שמצויה במחוז הדרומי של ישראל למעשה רק תקפיץ את הסיכוי של המחשב שלכם להתחמם יתר על המידה. סתם לא, לעתים הסיבה להתחממות במחשב היא כתוצר של מאוורר מלוכלך או עקב שימוש ממושך ללא משטח קירור מתפקד.
   
 • מחשב מרעיש - במידה והמחשב מרעיש מתכולתו, הדבר עשוי להעיד על הצטברות אבק במאוורר הפנימי שלו, מה שמפיק רעש בעת התקלות הליכלוך ברכיבים סמוכים.
   
 • מחשב איטי - במידה והמחשב עובד לאט יותר מבעבר, הדבר עשוי להעיד על התמלאות שטח האיחסון שלו במסמכים. אם שטח האחסון עודנו פנוי לשימוש, הסיבה לאיטיות תעיד לעתים על הידבקות המחשב בוירוסים, שאותם ניתן להשיג מלחיצה על קבצי ספאם.
   
 • מסך כחול במחשב - במידה ומסך המחשב כוסה כולו בכחול, ללא אפשרויות הקשה כלשהן, הדבר בד"כ יעיד על בעיה בחומרה (בכונן הקשיח) או על התקנת מערכת הפעלה בצורה שגויה.
   
 • מקלדת מחשב נייד נפוחה - במידה ויש לכם מחשב נייד כמה כמה שנים והבחנתם בסימני התרחבות וניפוח באזורי המקלדת, הדבר עשוי להעיד על סוללה שהתנפחה כתוצר של שחיקה ועומס רב.


טכנאי מחשבים בנתיבות

סוגי תיקונים נפוצים במחשבים

אז מעל רשמנו כמה מהתקלות הנפוצות במחשבים כיום באזורכם וכעת נסביר כיצד טכנאי מחשבים בתניבות יוכל לפתור אותן עבורכם:

 • מחשב מתחמם - טכנאי המחשבים צפוי לפתוח את ליבת המחשב שלכם כדי לבדוק אם החימום נובע ממאוורר מלוכלך, אם הוא אכן מלוכך, הוא ידאג לנקות אותו ברוב המקרים במברשת עדינה או תוך שימוש בלחץ אוויר. ההתחממות עשויה לקרות גם בגלל דרייבר ישן, שאותו כמובן תוכלו לשדרג בעזרת הטכנאי. הטכנאי גם עשוי להמליץ לכם להשתמש במשטח קירור במידה ומדובר במחשב נייד שמתחמם.
   
 • מחשב מרעיש - גם כאן הדבר עשוי להעיד על הצטברות ליכלוך במאוורר הפנימי וגם כאן הפתרון לכך יסתכם בניקוי של המאוורר.
   
 • מחשב איטי - במקרים בהם יש האטה משמעותית במחשב, הטכנאי יכול לסייע בכך שיגדיל לכם את נפח האחסון הקיים או ע"י ניקוי המחשב מוירוסים שכלל לא ידעתם שקיימים.
   
 • מסך כחול במחשב - במקרה כזה טכנאי מחשבים בנתיבות יוכל לבדוק אם תוכנת ההפעלה זקוקה לחידוש או לאיפוס. במידה והדבר קשור למעבד הקיים, הא יוכל להחליף לכם את המעבד במחשב.
   
 • מקלדת נפוחה במחשב נייד - ברוב המקרים הדבר יעיד על סוללה שנשחקה. כל עוד הטכנאי מעריך שניתן להחליף סוללה בלפטופ בצורה תקינה שתאפשר לסגור מחדש את המקלדת - אז כך יעשה. אם לא, האופציה היחידה היא לקנות מחשב חדש.

מחירון טכנאי מחשבים בנתיבות

מתחת נציג מחירי תיקון נפוצים שמתמחרים טכנאים בעבור תיקון מחשבים בנתיבות.

מחירון תיקון מחשבים בנתיבות

פירמוט למחשב

מחיר לאיפוס מערכת במחשב, כולל התקנת ווינדאוס (לא כולל מחיר רישיון).


350 - 400 ש"ח
תיקון מחשב נייד בנתיבות

מחיר להחלפת סוללה במחשב נייד.


500 - 600 ש"ח
ניקוי מאוורר במחשב

מחיר לניקוי מאוורר במחשב נייד ונייח.


150 - 250 ש"ח
ניקוי וירוסים במחשב

מחיר לסריקה והשמדה של וירוסים במחשב.


350 - 400 ש"ח
מחיר להחלפת מעבד למחשב נייח

מדובר במחיר לעבודה בלבד, ללא המעבד עצמו.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תוך כמה זמן מגיע אלי טכנאי מחשבים בנתיבות?

זמני הגעה של טכנאי משחבים עד הבית בנתיבות עשויים לנוע בין שעה עד כ- 3 שעות ממועד קבלת הטלפון מכם. כמובן שיש מקרים בהם טכנאי המחשבים עשוי להקדים או לאחר את מועד ההגעה וזאת בהתאם ללו"ז היומי שלו. 

 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים בנתיבות:
 90 דקות
180 דקות משך זמן 60 דקות

איך לאתר טכנאי מחשבים מומלץ בנתיבות?

אז במידה והמחשב כבר לא מחזיק מעמד ואתם חייבים לחזור לעבודה, דעו כי דרך פורטל מחשב בקוויק תוכלו לאתר טכנאי מחשבים מומלץ בנתיבות תוך זמן קצר.

 

כל שיהיה עליכם הוא להתקשר למספר המצורף מתחת, לאחר מכן תקבלו מאיתנו בחינם עד 3 טכנאי מחשבים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר עלויות תיקון עוד בטלפון וכך לבחור בנותן השירות שנתן את ההצעה הזולה ביותר וכל זה תוך דקות ומבלי להתפשר על טיב השירות שתקבלו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

האם טכנאי מחשבים בנתיבות נותן אחריות?

כיום על תיקון מחשב בנתיבות טכנאים מעניקים אחריות משתנה של בין חודשיים עד 4 חודשים. הדבר כמובן צפוי להשתנות בהתאם לשיקולו של טכנאי המחשבים. פורטל מחשב בקוויק ממליץ לכם כלקוחות לוודא את נושא האחריות עוד בטלפון, לפני שנותן השירות מגיע לביתכם.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות לתיקון מחשבים בנתיבות:
4 חודשי אחריות שלושה חודשי אחריות חודשיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️טכנאי מחשבים בנתיבות אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.