טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים ברחובות

המחשב עושה בעיות? נתקלתם בתקלה? הזמינו כעת טכנאי מחשבים ברחובות עד הבית ותוכלו לחסוך בעלויות בעזרת השוואת מחירים.

מחיר ביקור טכנאי מחשבים ברחובות והסביבה

בעבור ביקור סטנדרטי של טכנאי מחשבים ברחובות, תשלמו בדרך כלל כ-200 ש"ח. חשוב להבין שהמחיר הוא עבור ביקור שבמסגרתו יבצע הטכנאי בדיקה לאיתור תקלות. בהנחה והוא מצא תקלות מסוימות, העלות עשויה להתייקר בהתאם לסוג הפעולה הנדרשת. מעוניינים לשמוע עוד על המחירים בתחום? ראו מחירון תיקון מחשבים באתר.

 

מחיר ממוצע לביקור של טכנאי מחשבים ברחובות

מחיר ממוצע לביקור של טכנאי מחשבים ברחובות: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

ראו מחירון תיקון מחשבים ברחובות

לא משנה אם אתם מעוניינים להזמין טכנאי מחשבים ניידים ברחובות או טכנאי לתיקון המחשב הנייח, כדאי שתכירו טוב יותר את מחירי השוק:

מחירון תיקון מחשבים ברחובות

החלפת כונן קשיח במחשב הנייד

התקנת כונן SSD חדש.


550 - 600 ש"ח
עלות החלפת ספק כוח במחשב נייח

החלפה אשר מתבצעת במעבדת מחשבים ברחובות


300 - 400 ש"ח
מחיר להחלפת סוללת מחשב נייד

הזמנת טכנאי מחשבים מומלץ ברחובות לביצוע ההחלפה.


400 - 800 ש"ח
תיקון מחשב ברחובות שפועל לאט

תיקון מחשב נייד וביצוע פעולות לשיפור המהירות.


350 - 600 ש"ח
כמה תעלה החלפה של לוח אם במחשב?

המחיר כולל את הלוח אם החדש.


400 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

אלו התקלות הנפוצות ביותר במחשבים:

לפניכם רשימה של התקלות הנפוצות ביותר במחשבים:

 • מחשב מרעיש - מחשב שעושה רעש הינה תקלה מאוד נפוצה במחשבים. לרוב מקור הרעש יגיע מהמאוורר של המחשב ומה שיפתור את התקלה יהיה לבצע ניקוי למחשב.
   
 • וירוסים - ישנם לא מעט וירוסים שיכולים להזיק קשות למחשב שלנו. אם המחשב שלכם עובד באיטיות, אין אפשרות להדליק את המחשב וכדומה יש להזמין טכנאי מחשבים על מנת שיבדוק האם יש וירוסים במחשב.
   
 • מחשב לא מצליח להתחבר לאינטרנט - לא מצליחים להתחבר עם המחשב לאינטרנט? דבר ראשון שתעשו זה בדקו האם אתם מצליחים להתחבר לאינטרנט ממכשיר אחר, במידה וכן, ככל הנראה ישנה תקלה בכרטיס הרשת של המחשב. 
   
 • מסך כחול במחשב - כאשר יש מסך כחול במחשב, יכולות להיות לכך כמה סיבות: דרייבר, וירוס, בעיה בחומרה וכדומה. טכנאי מחשבים יוכל לטפל לכם בתקלה. כאשר אתם מזמינים את הטכנאי תאמרו לו איזה סוג מחשב מדובר על מנת שידע בדיוק כיצד לטפל בתקלה.
   
 • מחשב איטי - המחשב שלכם איטי בצורה מוגזמת? אלו יכולות להיות הסיבות לכך: וירוסים, עומס על המחשב, אין מספיק זיכרון וירטואלי, חומרה לא מותקנת בצורה נכונה ועוד. הזמינו טכנאי מחשבים ברחובות על מנת שיוכל לבדוק מה מקור התקלה ולטפל בה.

 

טכנאי מחשבים ברחובות

תיקונים נפוצים של מעבדת מחשבים ברחובות והסביבה

ככל שעוברות השנים, ישנה מגמה בה יותר ויותר אנשים עוברים ממחשב נייח למחשב נייד. תיקון מחשבים ניידים ברחובות הפך לעניין שבשגרה ולמעשה אפשר לקבל מענה מקיף לתיקון חומרה או תוכנה במחשבים של כל הדגמים והמותגים, כולל מחשבים של חברת אסוס, חברת אפל (MAC) מחשבי לנובו, DELL וגם מחשבי HP. 
 

להלן רשימה של התקלות הנפוצות ביותר במחשבים הניידים:

 • טיפול במסך שנשבר: לא פעם אנו מקבלים פניות של תושבי העיר אשר מחפשים לבצע תיקון מחשב נייד ברחובות הכולל החלפה של המסך. העלות של החלפת מסך במחשב הנייד יכולה להתחיל ב-1,000 ש"ח ולהגיע גם ל-2,000 ש"ח, תלוי בדגם שלכם.
   
 • החלפת מקלדת במחשב נייד: פירוק הפאנל והוצאת המקלדת הישנה וחיבור מקלדת חדשה המתאימה לדגם הספציפי של המחשב. פעולה זו יכולה להסתיים בתוך 20 דקות והיא צפויה לעלות כ-550 ש"ח בממוצע.
   
 • טיפול בוירוסים: יש לא מעט תוכנות זדוניות ווירוסים במחשבים ולעיתים לא תהיה מניעה מהזמנת טכנאי מחשבים לצורך הסרת הווירוסים וביצוע שחזור למידע שאולי נמחק או נעלם.
   
 • החלפת סוללה למחשב נייד - הסוללה של המחשב נגמרת מהר מדי? המחשב לא נדלק מבלי להיות מחובר למטען? ככל הנראה יש צורך להחליף את הסוללה של המחשב. טכנאי מחשבים ברחובות יחליף לכם את הסוללה במהירות ובמקצועיות.
   
 •  החלפת ספק כוח - לרוב התקלות של הספק הכוח יקרו בעקבות בלאי טבעי. סיבה נוספת בהם ספק הכוח מתקלקל יהיה בעקבות הפסקות חשמל וכדומה.

 

תיקון מחשבים ברחובות

תיקון מחשב ברחובות - האם יש אחריות?

זמן האחריות הממוצע של טכנאי מחשבים ברחובות הוא 3 חודשים בממוצע. טווח הזמנים נע בין 2 - 4 חודשים והוא משתנה בעיקר בהתאם לסוג התיקון וטכנאי המחשבים. פורטל מחשב בקוויק ממליץ לכם לבדוק את נושא האחריות לפני בחירת הטכנאי ולבחור בטכנאי מחשבים שכן נותנים אחריות.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה זמן לוקח לטכנאי מחשבים ברחובות להגיע אליכם?

הזמן הממוצע שלוקח לטכנאי מחשבים ברחובות להגיע אליכם הביתה לבצע את התיקון הוא שעתיים בממוצע. טווח זמני ההגעה נע בין 1 - 3 שעות. כמובן שישנם מקרים בהם טכנאי המחשבים עשוי להתעכב וישנם מקרים בהם יוכל להקדים ולהגיע יותר מהר מהצפוי.

 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים ברחובות:
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

איך תמצאו טכנאי מחשבים מומלץ ברחובות?

ישנם כמה דברים שחשוב שתבדקו על מנת שתמצאו טכנאי מחשבים מומלץ ברחובות:

 • ביקורות - לאחר קבלת שם הטכנאי מחשבים, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים נכון.
   
 • אחריות - כמו שכבר הרחבנו בפסקה למעלה, בדקו את נושא האחריות מול הטכנאי מחשבים אשר איתו תבחרו לעבוד ובקשו אותה בכתב על מנת להימנע מחוסר נעימות.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר המטכנאי מחשבים על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך.
   
 • ניסיון - בחרו בטכנאי מחשבים בעל ניסיון בשביל שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר מבלי לגרום לנזקים מיותרים.

שאלות על הזמנת טכנאי מחשבים ברחובות ששאלתם:

גולשי האתר שאלו אותנו מספר שאלות והגיע העת שנענה על השאלות הללו בצורה מרוכזת:

האם עליי להביא את המחשב למעבדה?

לעיתים יהיה בכך צורך אך במקרים רבים הטכנאי גם יספק שירות בבית הלקוח או ישתלט על המחשב שלכם מרחוק ויבחן את התקלה.


איך לאתר טכנאי מחשבים מומלצים ברחובות?

אנחנו כבר עושים את מרבית העבודה בשבילכם: אנו מבצעים בדיקה וסינון לטכנאים ומקפידים לעבוד רק עם טכנאי מחשבים שיש עליהם המלצות טובות.


כמה עולה טכנאי מחשבים ורשתות ברחובות?

תלוי בסוג העבודה. באופן כללי רוב העבודות יסתכמו בכמה מאות (300-500 ש"ח) אך ישנם גם מקרים של החלפת חומרה שבהם העלות מתייקרת ויכולה להגיע גם ל-1,000 ש"ח ומעלה.


האם יש לכם גם טכנאי מק ברחובות?

בוודאי! דרך הפורטל תוכלו למצוא טכנאי מחשבים עד הבית ברחובות לכל סוגי המחשבים!