טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בשדרות

מתחת נציג את התקלות הנפוצות במחשבים, כמה עולה לתקן אותן, כמה זמן ייקח לטכנאי מחשבים בשדרות להגיע עד לבית שלכם וגם איך תוכלו להשיג טכנאי מומלץ למחשב בקרבת ביתכם - על הכל תוכלו לקרוא מתחת.

מהו מחיר ביקור טכנאי מחשבים בשדרות עד הבית?

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בשדרות עד הבית נע בין 150 - 250 ש"ח והוא מתייחס לאפיון של תקלה בלבד או עבודות קלות במחשב. במידה ויהיה באפשרותו של טכנאי המחשבים לתקן את הבעיה במחשב שלכם, עלות הביקור תתקזז מעלות התיקון הסופית.

 

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בשדרות

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בשדרות: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מהן התקלות הנפוצות במחשבים?

מתחת נציג לכם כמה מן התקלות הנפוצות במחשבים שהן טכנאים והן מעבדות מחשבים בשדרות נתקלים בהם כאחד:

 • מחשב איטי - אם הבחנתם בשינוי לרעה במהירות המחשב שלכם, הדבר יכול להעיד על התרוקנות שטח האיחסון במחשב או לחילופין, על חדירת וירוסים שמגיעים מפתיחת תכני ספאם.
   
 • מסך שחור במחשב - נתקלתם במסך שחור במחשב שלכם? לפני שאתם נלחצים לנו, נסו להזיז את העכבר או ללחוץ על מקש רנדומלי במקלדת, לעתים מסך שחור במחשב מעיד על מצב שינה שהמחשב נמצא בו. במידה והמסך נותר שחור גם לאחר מכן, יכול להיות שקיימת תקלה במערכת ההפעלה.
   
 • מסך כחול במחשב - אם מסך המחשב הפך לכחול, הדבר יעיד ברוב המקרים על תקלה שקשורה במערכת ההפעלה שהותקנה בצורה לקויה. הסיבה למסך הכחול גם יכולה להיות בגלל דרייבר תקול או בעיה בחומרה.
   
 • מחשב מתחמם - יש כמה היבטים שמובילים להתחממות במחשב שלכם: המאוורר הפנימי, העמסה על המחשב מבחינת תכנים, הצטברות אבק על המאווררים או חסימה של חריצי האיוורור (נפוץ בעיקר במחשבים ניידים).
   
 • מחשב מצפצף - במידה והפעלתם את המחשב וכעבור כמה דקות הוא השמיע צפצוף יחיד והעלה את המערכת, אין סיבה לדאוג כי מדובר על צפצוף שאומר שנעשה חיבור בין כל רכיבי המערכת בצורה תקינה. אך מה קורה אם המחשב משמיע מספר רב של צפצופים? מספר הצפצופים מבדיל בין האזורים בהם יש בעיות. משמעות הצפצופים ומספרם משתנה בהתאם לסוג המחשב.

 

 

השיגו טכנאי מחשבים מומלץ בשדרות דרך מחשב בקוויק

תיקונים נפוצים שטכנאי מחשבים בשדרות מבצעים

כעת נציג דרכים שונות לתיקון מחשב בשדרות (למחשבים נייחים וניידים כאחד).

 • התקנת אנטי וירוס - אז במידה והמחשב שלכם האט בצורה משמעותית מקצב העבודה שלו, זה לרוב יעיד על חדירת וירוסים אליו שמאטים אותו. טכנאי מחשבים בשדרות יוכל לאבחן את סוג הוירוס שהמחשב נדבק בו ולהתקין לכם תוכנת אנטי וירוס מותאמת.
   
 • התקנת מערכת הפעלה - במידה ומסך המחשב שלכם הופך שחור או כחול, הדבר לרוב יצביע על התקנה לקויה של מערכת ההפעלה (בעיקר בווינדוס). במקרה כזה טכנאי מחשבים יוכל לפרמט את המחשב ולהתקין את מערכת ההפעלה מחדש.
   
 • ניקוי מחשב - אם המחשב מתחמם בגלל הצטברות ליכלוך ואבק על המאווררים הפנימיים בו, קרוב לוודאי שהחימום צפוי להיעלם לאחר ניקוי של המאווררים. טכנאי או מעבדת מחשבים בשדרות יוכלו לפתוח את המחשב ולנקות אותו ע"י שימוש בלחץ אוויר.
   
 • במקרים בהם מחשב מצפצף - כפי שהצגנו למעלה, הסיבות לפיהן מחשב מצפצף משתנות בהתאם למערכת במחשב. כאן שלבי התיקון והטיפול ע"י טכנאי מחשבים בשדרות יכולים להיות מגוונים ולהתפרס לכל עבר, בין אם זה החלפה של ספק כוח, חיבור מחודש של כרטיס המסך ועוד.

מחירון תיקון מחשבים בשדרות

מתחת נציג בפניכם כמה מחירים לתיקון מחשב בשדרות ע"מ שתוכלו לקבל סדר גודל של מחיר. במידה והמחיר לתיקון הדרוש לכם לא מופיע פה, תוכלו לנסות לאתר אותו במחירון המלא של טכנאי המחשבים של פורטל מחשב בקוויק.

מחירון תיקון מחשבים בשדרות

פירמוט למחשב

המחיר כולל התקנה של ווינדוס אך לא את הרישיון שלו.


350 - 400 ש"ח
החלפת דיסק קשיח

מחיר להחלפת דיסק קשיח ישן באחד חדש, כולל את הרכיב החדש.


400 - 500 ש"ח
החלפת מסך למחשב נייד

במחיר זה כלולה העבודה וגם מסך מחשב נייד סטנדרטי חדש.


600 - 700 ש"ח
ניקוי מחשב

ניקוי של חלקי המחשב הפנימיים ע"י לחץ אוויר. כמחיר ביקור.


150 - 250 ש"ח
הגדרת רשת למחשב

הגדרת חיבור אינטרנטי ביתי אל מחשבים בבית (עד 3 מחשבים). כמחיר ביקור.


150 - 250 ש"ח
החלפת ספק כוח

החלפת ספק כוח למחשב נייח, כולל ספק כוח סטנדרטי חדש.


300 - 400 ש"ח
החלפת לוח אם

מחיר להחלפת לוח אם במחשב, כולל את הרכיב החדש.


400 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כמה זמן לוקח לטכנאי מחשבים בשדרות להגיע?

לטכנאי מחשבים בשדרות לוקח בין שעה עד שלוש שעות להגיע אליכם. חשוב לציין שישנן פעמים בהן הטכנאי עשוי להקדים או לאחר את טווח השעות שכתבנו וזאת בהתחשב בלו"ז שלו.
 

 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים בשדרות עד הבית:
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

האם מקבלים אחריות עבור תיקון מחשב בשדרות?

טכנאים ומעבדות מחשבים בשדרות נוהגים להעניק אחריות שנעה בין חודשיים לארבעה חודשים. חשוב לבדוק מידע על כך לפני שאתם בוחרים לקבל שירות מהטכנאי.

 

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות חודשיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי מחשבים בשדרות אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך לאתר טכנאי מחשבים מומלץ בשדרות?

חשוב שתבררו מספר היבטים לפני שאתם בוחרים בטכנאי מחשבים בשדרות:

 • שאלו שאלות - נמליץ עוד בשיחת הטלפון לנסות לברר כמה שיותר מידע מהטכנאי. נמליץ לשאול אותו כמה שיותר שאלות ע"מ לוודא שהוא עונה עליהן בצורה מקצועית ולא מנסה להתחמק. טכנאי מחשבים בשדרות הנחשב מקצועי אף עשוי לשאול אתכם שאלות לגבי המחשב שלכם כדי לדעת עם אילו חלקים עליו להצטייד לפני שיגיע אליכם.

   
 • מחיר - כדי לאפשר לכם לחסוך בכסף, צוות פורטל מחשב בקוויק ממליץ לכם לברר מחירי עבודה מול עד 3 טכנאי מחשבים בשדרות, כך שתוכלו לבחור בהצעה הזולה ביותר, מבלי להתפשר על איכות השירות. השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו עד 3 טכנאי מחשבים בחינם באזורכם והתחילו לחסוך.
   
 • ביקורות - נוסף להשוואת מחירים בין טכנאי מחשבים במחשב בקוויק, תוכלו לקרוא ביקורות שכתבו על כל אחד מהם באינטרנט וכך להבין את טיב השירות והעבודה שהציעו וסיפקו ללקוחות קודמים.

 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

כיצד להתנהל מול טכנאי מחשבים בשדרות?

הזמנתם טכנאי מחשבים בשדרות? יופי! כדאי שתקראו כיצד יהיה עליכם לנהוג כשהוא יגיע אליכם.

 • ידע הטכנאי - בקשו מטכנאי המחשבים שיסביר לכם כל פעולה שהוא מתכוון לבצע במחשב שלכם, ודאו שהוא עונה תשובות ענייניות ובשפה שברורה לכם.
   
 • חלקים תקולים - בקשו מטכנאי מחשבים בשדרות שיספק לכם את החלקים התקולים שפירק מהמחשב שלכם. לטכנאי הגון אין צורך ברכיבים תקולים בין כה וכה.
   
 • בדקו שהתקלה נפתרה - לפני שאתם נפרדים מטכנאי המחשבים, בקשו לבדוק את תקינות המחשב שלכם. אל תתנו לו ללכת לפני שאתם מוודאים זאת, שכן, אם חוויתם את אותה התקלה שבגינה הזמנתם אותו, יהיה עליו לפתור אותה בו במקום. פעולה זו תחסוך מכם עלות על ביקורים חוזרים של הטכנאי בעתיד.
   
 • דוח עבודה - בקשו מטכנאי המחשבים דוח מפורט על כל הפעולות שביצע במחשב שלכם כדי שתדעו בצורה מפורטת מה נעשה ומה לא נעשה, שיהיה לכם לפרוטוקול במידת הצורך.

שאלות בנושא טכנאי מחשבים בשדרות

בין כמה טכנאי מחשבים בשדרות מומלץ לי להשוות במחיר?

פורטל מחשב בקוויק ממליץ להשוות בין לפחות 3 טכנאי מחשבים ואותם גם תוכלו להשיג דרכנו בחינם ע"י מילוי פרטים.


האם אתם מתקנים מחשבי מק?

בהחלט. דרך פורטל מחשב בקוויק תוכלו לאתר טכנאי מק בשדרות שמוסמך לטפל במחשבי אפל באופן אישי.


האם ניתן להשיג דרכם תיקון למחשב נייד בשדרות?

דרך מחשב בקוויק ניתן לאתר טכנאי מחשבים לתיקון מגוון רחב של תקלות במחשבים ניידים וע"י שימוש בחלקי חילוף מקוריים בהתאם למחשב הנייד שברשותכם.