טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים באלעד

אם אתם מחפשים טכנאי מחשבים באלעד, בין אם זה עבור תקלה או תחזוקה כלשהי, חשוב להתחיל את החיפוש עם השוואת מחירים בין טכנאי מחשבים. כמו כן, כדאי לעבור על מחירון תיקון מחשבים, התקנת תוכנות, התקנת חומרה ועוד.

מה תיקון מחשבים באלעד כולל?

תיקון מחשבים באלעד יכול לכלול כל מיני סוגים שונים של טיפולים, כולל התקנות והסרות של תוכנה או חומרה, תיקון תקלות בלוח אם (בד"כ החלפה בלבד), החלפת מאווררים של מעבדים, ניקוי אבק אשר גורם לרעשים והכבדה על המאווררים, החלפת ואו הוספת זיכרון RAM ועוד. כך או כך, התיקון צריך, בראש ובראשונה, לכלול את אבחון הבעיה. בגין ביקור טכנאי מחשבים באלעד, הכולל גם את אבחון הבעיה, צפו לשלם בין כ-150 – 250 ₪ בממוצע, נרחיב כמובן בהמשך על כלל המחירים.
 

טכנאי מחשבים באלעד

מחיר ביקור טכנאי מחשבים באלעד ותיקון תקלות

בעוד כי מחיר ביקור טכנאי מחשבים באלעד נע בין 150 – 250 ₪ בממוצע, תיקון תקלות יכול לנוע בין מאות לבין אלפי שקלים. למשל, תיקון מחשב נייח באלעד אשר מצריך החלפת כרטיס מסך במחשב הנייח, צפוי לעלות בין 200 – 270 ₪ לכל הפחות. אם תצטרכו להחליף ספק כוח במחשב נייח, ההחלפה תעלה בין 300 – 350 ₪, כולל התקנה אך לא תמיד כולל את הספק. באשר לניקוי אבק פנימי בתוך מארז המחשב, רוב הטכנאים לא יגבו יותר מעלויות ממוצעות של כ-200 – 350 ₪. כמו כן, תוכלו לצפות למחירים הבאים:

  • החלפת דיסק קשיח בעלות של כ-400 – 500 ₪.

  • התקנת והגדרת מדפסת במחיר של כ-200 – 300 ₪.

  • הגדרת רשת והתקנת כרטיסי רשת בעלות ממוצעת של כ-150 – 250 ₪.


מחיר ביקור טכנאי מחשבים באלעד בממוצע

מחיר ביקור טכנאי מחשבים באלעד בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

היכן מבצעים תיקון מחשב נייד באלעד?

אם אתם צריכים תיקון מחשב נייד באלעד, יש לכם 2 ברירות טבעיות:

  • להגיע לחנות המחשבים כדי לקבל שירות מאת טכנאי מחשבים מורשה.
     

  • להזמין שירות של תיקון מחשבים ניידים באלעד עד בית הלקוחה או עד משרדוה.

המלצה מאיתנו, עדיף להזמין טכנאי עד הבית לתיקון מחשבים נייחים וניידים, גם אם זה אומר להוסיף עוד כמה שקלים בתוך עלות התיקון הסופית. עם זאת, חשוב לאתר טכנאי קרוב כמה שיותר על מנת לצמצם עלויות.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

איך מאתרים טכנאי מחשבים באלעד עד הבית?

אם אתם מעוניינים לאתר טכנאי מחשבים באלעד עד הבית, כל שעליכם לעשות הוא לפעול בשיטה האפקטיבית ביותר בימינו, שיטת השוואת מחירים בין טכנאי למחשב באלעד. השוואת העלויות מייצרת לכם לא פחות מאשר 3 הצעות מחיר תחרותיות, שבאמצעותן תוכלו אפילו להתמקח על המחיר מול הטכנאי. עם זאת, זכרו לעשות זאת בנימוס. אם מלכתחילה טכנאי מסוים לא עולה בקנה אחד עם מחירון טכנאי מחשבים, פשוט דלגו עליו הלאה וצרו קשר עם הטכנאי הבא ברשימה שלכם. והכי חשוב, זכרו תמיד לקבל אחריות על העבודה שהטכנאי מבצע אצלכם במחשב.