טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בחולון

עוד פעם המחשב מקרטע? לא מצליח להידלק? נראה שאתם צריכים טכנאי מחשבים בחולון. במחשב בקוויק תוכלו לקבל הצעות של של עד 3 טכנאי מחשבים ולהשוות ביניהם כדי למצוא את הטוב ביותר. השירות כולל טכנאי מחשבים ניידים ואפילו נותן פיתרון למי מביניכם שלא רוצה לצאת מהבית.

משווים מחירים בין טכנאי מחשבים בחולון

בפורטל מחשב בקליק משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מחשבים בחולון במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! למה שתשלמו יותר אם אפשר פחות?

 

טכנאי מחשבים חולון

מה עם מי שצריך תיקון מחשבים ניידים בחולון?

גם אתם מסודרים אצלנו. תיקון מחשבים ניידים בחולון זו לא בעיה בכלל. למעשה, בשבילכם זו בדיוק אותה העבודה כמו תיקון מחשב נייח. אתם רק צריכים להשאיר את הפרטים אצלנו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין טכנאי מחשב נייד בחולון. שימו לב שכל מעבדת מחשבים ניידים בחולון יכול לתת מחיר שונה בהתאם לשירות שתצטרכו. רק בשביל לסבר את האוזן (או העין במקרה שלכם כקוראים) אספנו לכם תיקונים נפוצים עם המחירים שלהם:

מחירון של מעבדת מחשבים בחולון והאזור

לפניכם מחירון של מעבדת מחשבים בחולון והסביבה:

מחירון טכנאי מחשבים בחולון

מחיר פירמוט מחשב

מחיר בעבור פירמוט מחשב. המחיר כולל התקנת ווינדוס לאחר הפירמוט.


350 - 400 ש"ח
כמה עולה ניקוי מחשב?

מחיר בעבור ניקוי מחשב.


150 - 250 ש"ח
הגדרת מדפסת

מחיר בעבור הגדרת מדפסת כולל בדיקת תקינות.


200 - 300 ש''ח
כמה עולה החלפת מסך למחשב נייד?

מחיר בעבור החלפת מסך מחשב נייד. המסך הינו מסך סטנדרטי ללא טאץ'.


600 - 700 ש''ח
כמה עולה בדיקה של מחשב נייד?

מחיר בעבור בדיקת מחשב נייד. המחיר הינו מחיר עבור ביקור של טכנאי מחשבים בחולון.


150 - 250 ש"ח
מחיר תיקון מסך מחשב נייד

מחיר בעבור תיקון מסך של מחשב נייד. ישנם פערים גדולים מכיוון והמחיר משתנה בהתאם לרכיב אותו צריך להחליף.


400 - 800 ש"ח
מחיר החלפת כונן קשיח למחשב נייד

מחיר בעבור החלפת כונן קשיח (SSD) כולל עבודה.


500 - 600 ש"ח
מחיר החלפת סוללה למחשב נייד

מחיר בעבור החלפת סוללה למחשב נייד. יש לציין שהמחיר משתנה בהתאם לסוג הסוללה הנדרשת.


500 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כמה עולה טכנאי מחשבים בחולון?

טכנאי מחשבים בחולון, כאמור, יכול להיות דבר יקר. העלות שלו נעה בין 150 - 250 ש"ח רק על הביקור עצמו. תוכלו להרחיב על עלויות של תיקונים נפוצים במחירון שלנו. עם זאת תיקון מחשבים בחולון לא חייב להוציא לכם את הכיס. רק השאירו לנו פרטים ותנו לנו לעזור לכם עם השוואת המחירים.

 

מחיר ממוצע של טכנאי מחשבים בחולון

מחיר ממוצע של טכנאי מחשבים בחולון: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תקלות נפוצות של טכנאי מחשבים בחולון והסביבה

לפניכם רשימה של תקלות נפוצות במחשב בקרב טכנאי מחשבים בחולון:

 • מחשב לא נדלק - למחשב שלא נדלק יכול להיות מגוון סיבות אפשרויות. יש צורך להזמין טכנאי מחשבים על מנת שיוכל לאתר את התקלה ולתקן אותה.
   
 • מחשב איטי - רבים פונים אל טכנאי מחשבים בטענה שהמחשב שלהם איטי, גם בתקלה זו יש מגוון סיבות כגון: וירוסים, עומס במחשב, אין מספיק זכרון וירטואלי ועוד. 
   
 • מחשב מצפצף - המחשב שלכם מצפצף כשאתם מדליקים אותו? לרוב מחשב מצפצף בהדלקה כאשר וזאת מכיוון והוא שולח זרם אל הרכיבים שלו על מנת לבדוק את תקינותם. ישנם מקרים בהם מחשב מצפצף מספר פעמים רצוף על מנת לאותת על תקלה באחד מהרכיבים. קראו בהרחבה על מחשב מצפצף.
   
 • מחשב מרעיש - ברוב המקרים כאשר המחשב מרעיש זה מגיע מהמאוורר. על מנת לטפל בתקלה זו יש לנקות את המאוורר על מנת שיפסיק להרעיש.
   
 • מסך מחשב מרצד - למסך מחשב שמרצד יכולות להיות כמה סיבות: כבל של המסך רופף, כרטיס מסך תקול, מסך תקול ועוד. על מנת לא להזמין טכנאי מחשבים בחולון סתם, קודם כל נסו לחבר את הכבל של המסך מחשב ובדקו האם זה פתר את הבעיה. במידה והבעיה לא נפתרה, יש צורך להזמין טכנאי מחשבים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

טכנאי מחשבים בחולון - אלו התיקונים הנפוצים

אלו התיקונים הנפוצים ביותר של טכנאי מחשבים בחולון:

 • החלפת שקע טעינה למחשב נייד - יש צורך להחליף שקע טעינה למחשב נייד כאשר המחשב נייד שלנו לא נטען, כאשר יש שבר בשקע הטעינה או רכיב שהוא תקול, כאשר ההטענה אינה רציפה ועוד.
   
 • החלפת לוח אם - תיקון זה מתבקש כאשר המחשב נדלק ונכבה, כשיש מסכים כחולים, מחשב עובד לאט ועוד. יש לציין שלפעמים לא תמיד חייב להחליף את לוח האם אלא אפשר גם לפעמים לתקן את לוח האם.
   
 • החלפת ספק כוח למחשב - הסיבות בהן נצטרך להחליף ספק כוח למחשב יהיו כאשר יהיה בלאי טבעי לספק הכוח, לאחר הפסקת חשמל שהרסה את ספק הכוח, חיבור לא תקין ועוד.
   
 • החלפת דיסק קשיח - כאשר נבצע החלפת דיסק קשיח זה יהיה מ-2 סיבות עיקריות: שדרוג המחשב וכאשר המחשב שלנו איטי. במידה ואתם מחליפים את הדיסק הקשיח בגלל שהמחשב איטי, תחילה נסו למחוק קבצים ותוכנות אשר תופסות הרבה מקום ומכבידות על המחשב. במידה וזה לא עזר תוכלו להזמין טכנאי מחשבים על מנת להחליף את הדיסק הקשיח.
   
 • פירמוט של המחשב - ביצוע פירמוט למחשב נעשה על מנת לנקות כל דבר אשר נמצא על המחשב ולחזור בעצם אל נקודת ההתחלה ולהתקין הכל שוב מחדש. פירמוט המחשב יכול לעזור כאשר לא מצליחים לגלות את התקלה.

תוך כמה זמן טכנאי מחשבים בחולון מגיע?

טכנאי מחשבים בחולון שמגיע עד הבית יגיע אליכם תוך שעתיים בממוצע. טווח הזמנים שלוקח לו להגיע נע בין 1 - 3 שעות. כמובן שישנם מקרים בהם טכנאי המחשבים יתעכב ולפעמים אף יוכל להקדים. לכן, חשוב לברר זאת לפני הזמנתו במידה ואתם צריכים תיקון מחשבים בחולון בדחיפות.

 

זמן הגעה ממוצע של טכנאי מחשבים בחולון:
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

תיקון מחשב בחולון - האם יש אחריות?

קשה לענות על השאלה האם יש אחריות על תיקון מחשב בחולון מכיוון וזמני האחריות משתנים בין טכנאי לטכנאי. יש לציין שנהוג כן לקבל אחריות על תיקון מחשבים בחולון בין 2 - 4 חודשים. וודאו לגבי תקופת האחריות מול טכנאי המחשבים שאיתו תבחרו לעבוד.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 חודשי אחריות  3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך מוצאים טכנאי מחשבים מומלץ בחולון?

כולנו יודעים שהמחיר זה לא הכל. לפעמים עדיף להוציא קצת יותר על טכנאי מחשבים מומלץ בחולון, כדי להבטיח שיעשה את התיקון בצורה הטובה ביותר.

 

אז לכל מי שמחפש טכנאי מחשבים מומחה חשוב להסתכל קודם כל על הלקוחות הקודמים של טכנאי המחשבים. תוכלו למצוא אותם כנראה בגוגל או דרך המלצות של חברים שלכם. מעבר לכך שימו לב שבשיחת הטלפון הראשונה נשמע שהוא מבין על מה אתם מדברים, או שיודע לשאול אתכם את השאלות הנכונות. זה יצביע לכם על טכנאי מחשבים שמכיר ויודע את העבודה היטב.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

גם למי שעובד מהבית - טכנאי מחשבים עד הבית

אם אתם עובדים מהבית ולא רוצים לצאת מהפיג'מה כנראה תעדיפו טכנאי מחשבים עד הבית. למזלכם אנחנו נמצאים בתקופת זמן שאפשר להזמין טכנאי מחשבים לבית בחולון כדי שלא תצטרכו לשים נעליים. רק תשאירו פרטים ואנחנו נדאג לעשות את החיפוש ומציאת טכנאי מחשבים בחולון שיעזור לכם. נוכל גם לעזור לכם אם אתם גרים באיזור ומחפשים טכנאי מחשבים באיזור המרכז.

שאלות נפוצות על טכנאי מחשבים בחולון ששאלתם:

האם אתם מתקנים גם מחשבים ניידים מסוג מק?

בוודאי, דרך מחשב בקליק תוכלו למצוא טכנאי מק בחולון ולכל סוג מחשב שתצטרכו.


האם יש לכם טכנאי מחשבים שמגיעים עד הבית?

כן, תוכלו למצוא טכנאי מחשבים בחולון עד הבית. הרחבנו על כך בעמוד.