טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בחריש

המחשב התקלקל? כאן תקראו על מחירי ביקור של טכנאי מחשבים בחריש, אילו סוגי תקלות באפשרותו לתקן לכם, כיצד תוכלו לאתר אותו מבין רבים ואיך בהליך פשוט תוכלו להשוות בין טכנאי מחשבים באיזורכם ולחסוך בכסף ובזמן.

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בחריש

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בחריש עד הבית נע בין 150 - 250 ש"ח. כמו כן, קחו בחשבון שבמידה ויבצע במחשב שלכם עבודה כל שהיא - מחיר הביקור יתקזז מעלות העבודה שביצע.
 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בחריש

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בחריש : 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

טכנאי מחשבים בחריש

סוגי תקלות שטכנאי מחשבים בחריש מתקן

תוהים אם התקלה במחשב שלכם נכללת באלו שביכולתו של טכנאי מחשבים בחריש לתקן? תוכלו לקרוא את סוגי תקלות אלו מתחת:

 • החלפת ספק כוח במחשב - ספק הכוח הוא זה שמעביר את החשמל לגוף המחשב ומאפשר לו להידלק. במידה ואינכם מצליחים להדליק את המחשב - זה עשוי להעיד על ספק כוח שנשרף ובמקרה כזה, טכנאי מחשבים בחריש יבצע החלפה של חלק זה באחד חדש.
   
 • החלפת כונן קשיח במחשב - כונן קשיח הוא החלק האחראי לאיחסון הנתונים במחשב שלנו (במחשב נייח או נייד כאחד). עם הזמן הוא נשחק ועשוי גם לייצר רעש עד לאי פעולתו.

  כיום במרבית המחשבים הישנים קיים קונן קשיח מסוג SATA ובעת שטכנאי מחשבים בחריש יגיע אליכם, הוא יחליף את הכונן התקול בכונן קשיח משודרג הנחשב לעוצמתי מסוג SSD.
   
 • פירמוט מחשב - במקרה בו מדובר במחשב איטי מאוד כתוצר של חוסר מקום איחסון או וירוסים שונים - יבצע טכנאי המחשבים פירמוט למחשב ויביא מחשב שיעבוד טוב יותר ומהר יותר, כמו הליך של ניקוי רעלים בגוף.
   
 • החלפת סוללה במחשבים ניידים - מרבית המחשבים הניידים מרוקנים את הסוללה שלהם לאחר מספר שנים מביצוע קנייתם - דבר הגורם להתרוקנות מהירה של הסוללה.

  במצב כזה יבדוק טכנאי המחשבים אם מקור הבעיה בסוללה, במכשיר ההטענה או בחומרה במחשת, אם לאחר בדיקה יגלה כי מקור הבעיה בסוללה - הטכנאי יחליף את הסוללה במחשב הנייד לאחת חדשה.
   
סוג התקלה במחשב הפיתרון של טכנאי מחשבים בחריש
בעיה בספק הכוח החלפת ספק הכוח
תקלה בכונן הקשיח החלפת כונן קשיח SATA ל - SSD
מחשב איטי בגלל חוסר מקום/ וירוס פירמוט למחשב
סוללת מחשב הנייד מתרוקנת מהר החלפת סוללה למחשב 

איך לאתר טכנאי מחשבים מומלץ בחריש?

לפני שאתם ממהרים להזמין טכנאי מחשבים בחריש לביתכם, דעו כי קיימים מספר היבטים שחשוב שתיקחו בחשבון קודם לכן:

 • ותק וניסיון - ככל שטכנאי מחשבים בחריש מחזיק בותק גבוה יותר - זה מעיד על הניסיון שצבר ומגדיל את הסיכוי שיוכל לפתור מספר רב יותר של תקלות במחשב שלכם.
   
 • לפי השאלות - טכנאי מחשבים בחריש הנחשב למקצועי בתחומו ידע לשאול את השאלות הנכונות ע"מ לאבחן את מקור הבעיה עוד בשיחת הטלפון עמכם.
   
 • הערכת מחיר - לאחר שהתרשמתם ממחירון טכנאי המחשבים של פורטל מחשב בקליק - כך תוכלו להשוות במחירים שמציג בפניכם טכנאי המחשבים בטלפון וכך תוכלו להשוות בין מספר טכנאים ולחסוך במחיר. 
   
 • חוות דעת - לאחר שמילאתם את פרטיכם בפורטל מחשב בקוויק וקיבלתם בחינם 3 טכנאי מחשבים בחריש, תוכלו לבדוק ביקורות עליהם באינטרנט ולבחון את צורת ההתנהלות שלהם עם לקוחות קודמים שהסתייעו בהם וכך תוכלו להשוות ביניהם ולחסוך בעלות הבדיקה.

  השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
  או בטלפון: 077-8805207

האם ניתן לקבל אחריות על תיקון מחשב?

מתן אחריות בעבור תיקוני מחשבים זה נושא מורכב מפני שהוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לסוג הפעולה שבוצעה במסגרת התיקון. על חלקים חשמליים כגון, סוללות או ספקי כוח אינם תקפים באחריות טכנאי מחשבים בחריש, אך הוא כן עשוי להעניק אחריות על ביצוע עבודה שסיפק. אחריות על תיקון מחשב נעה לרוב בין 2 - 4 חודשים לאחר התיקון.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות בעבור תיקון מחשבים:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.