טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים ביהוד

המחשב זקוק לטיפול? מתחת תקראו כמה עולה להזמין טכנאי מחשבים ביהוד עד הבית, נציג מידע על התקלות הנפוצות כיום במחשבים ודרכי פתרון שטכנאים ומעבדות מחשבים מציעים, נציג מחירים של עבודות שונות וגם נסביר איך תוכלו להתנהל מול הטכנאי כשהוא יגיע אליכם.

מהו מחיר ביקור טכנאי מחשבים עד הבית ביהוד?

עבור ביקור טכנאי מחשבים עד הבית ביהוד תצטרכו לשלם עלות ביקור הנעה בין 150 - 250 ש"ח. המחיר כולל אפיון תקלה ועשוי לכלול עבודות קטנות. במידה ומדובר על עבודה גדולה, מחיר הביקור יתקזז מהעלות הסופית.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים עד הבית ביהוד

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים עד הבית ביהוד: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תקלות נפוצות במחשבים ודרכי פתרון ע"י טכנאי מחשבים ביהוד

מתחת נציג בפניכם כמה מן התקלות הנפוצות כיום במחשבים וכיצד טכנאי מחשבים ביבנה נוהגים לפתור אותן:

 • מסך כחול במחשב - מסך כחול במחשב מעיד לרוב על מערכת הפעלה שמותקנת בצורה לקוייה. הפתרון לבעיה הוא פירמוט מקדים של המחשב והתקנת מערכת הפעלה מחדש.
   
 • מחשב איטי - אם הבחנתם בהאטה משמעותית במחשב שלכם, קרוב לוודאי שמדובר בוירוס שחדר אליו. הפתרון שמציע טכנאי מחשבים ביהוד הוא לעתים הסרה של הוירוס והתקנה של תוכנת אנטי וירוס. במקרים בהם הטכנאי איתר מספר רב של וירוסים, יהיה עדיף יותר לפרמט את המחשב ולהתקין עליו תוכנת אנטי וירוס.
   
 • מחשב מתחמם יתר על המידה - מחשב שמתחמם עשוי להעיד לרוב על חסימת פתחי האיוורור של המאוורר הפנימי הן בגלל הנחת ציוד בקרבת המחשב והן בגלל הצטברות אבק. במקרה כזה טכנאי מחשבים ביהוד יוכל לפתור את הבעיה בניקוי יסודי לפנים המחשב ע"י שימוש בלחץ אוויר.
   
 • מחשב מבצע ריסטרט - המחשב כל הזמן מפעיל עצמו מחדש? הדבר לרוב יצביע על היחלשות של ספק הכוח. במידה ואכן התקלה בספק הכוח, טכנאי מחשבים ביהוד יוכל להחליף את ספק הכוח למחשב שלכם. לעתים הסיבה לריסטרט שחוזר על עצמו עשויה להצביע על בעיה בכפתור הריסטרט. נסו לבטל אותו בצורה יחידנית. במידה ואינכם מצליחים, טכנאי מחשבים יוכל לעשות זאת בשבילכם.

 

 

טכנאי מחשבים ביהוד

מחירון טכנאים ומעבדות מחשבים ביהוד

מתחת תוכלו לעיין במחירי תיקון נפוצים שהן טכנאים והן מעבדות מחשבים ביהוד מתמחרים.

מחירון טכנאי מחשבים ביהוד

פירמוט מחשב

מחיר לפירמוט מחשב, כולל התקנה של ווינדואוס (לא כולל רשיון הנרכש בנפרד).


350 - 400 ש"ח
החלפת כרטיס מסך

המחיר מתייחס לעבודה בלבד.


300 - 400 ש"ח
החלפת סוללה למחשב נייד

מחיר להחלפת סוללה למחשב נייד, כולל סוללה בסיסית.


500 - 600 ש"ח
החלפת שקע חשמל למחשב נייד

מחיר להחלפת שקע טעינה למחשב נייד, כולל השקע החדש.


300 - 500 ש"ח
ניקוי למחשב

מחיר עבור ניקוי מחשב בלחץ אוויר. שווה ערך למחיר ביקור.


150 - 250 ש"ח
תיקון מסך מחשב נייד

מחיר לתיקון מסך מחשב נייד הינו בהתאם לסוג המסך שיש להחליף או לתקן.


400 - 800 ש"ח
ניקוי וירוסים מהמחשב

מחיר להסרת וירוסים קיימים והתקנת תוכנת אנטי וירוס.


350 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

כמה זמן לוקח לטכנאי מחשבים ביהוד להגיע אליי?

זמני הגעה של טכנאי מחשבים ביהוד עד בית הלקוח נעים בין שעה ועד שלוש שעות. כמובן שישנם מקרים בהם הטכנאים עשויים להקדים את הטווח שהצגנו או לאחר אותו וזאת בהתאם ללו"ז שלהם באותו היום.

 

 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים ביהוד:
שעתיים
שלוש שעות משך זמן שעה

איך לאתר טכנאי מחשבים מומלץ ביהוד?

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לאתר טכנאי מחשבים מומלץ ביהוד:

 • ותק - העדיפו להסתייע בטכנאי מחשבים ביהוד שצבר כמה שנות ותק בתיקון מחשבים. טכנאי מחשבים ותיק ידע לאתר תקלות בצורה מהירה יותר וכמובן ידע לתקן ביעילות את התקלות ואף יחסוך מכם להזמין אותו שוב עקב תקלות שלא הצליח לתקן או שלא הצליח לאתר.
   
 • חוות דעת - תוכלו לברר חוות דעת באינטרנט על כל אחד מטכנאי המחשבים ביהוד שאתם מתלבטים ביניהם. קריאת חוות דעת של לקוחות קודמים שהסתייעו בטכנאים תסייע לכם להבין את איכות העבודה והשירות שסיפקו וגם תסייע לכם לדעת ממי כדי להיזהר.
   
 • מחיר - אז כמובן שחשוב לוודא מחירי עבודה עוד בטלפון מול טכנאי המחשבים כדי לוודא שאתם מקבלים את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם. השאירו פרטים בטופס המצורף ותוכלו לקבל בחינם עד 3 טכנאי מחשבים באזור המרכז, מולם לברר מחירים בטלפון, להשוות בין ההצעות ולחסוך בכסף.

 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

כיצד להתנהל מול טכנאי מחשבים ביהוד?

לאחר שבחרתם בטכנאי מחשבים ביהוד שנראה לכם, כדאי שתהיו מוכנים לקראת הביקור שלו אצלכם:

 • תקשורת עם הטכנאי - תוך כדי העבודה, בקשו מטכנאי המחשבים שיסביר לכם על כל מהלך שהוא מבצע במחשב שלכם. שימו לב לכל הפרטים והיו בטוחים שהוא אכן מבצע את מה שהוא מסביר לכם.
   
 • החלפת חלקים - במידה ויהיה על טכנאי מחשבים ביהוד להחליף חלקים במחשב שלכם, בקשו ממנו את החלקים הישנים. אם אכן מדובר בחלקים פגומים, לא תהיה לטכנאי שום בעיה לתת לכם אותם. אם הוא לא מסכים לתת את החלקים הישנים - זו נורה אדומה. יכול מאוד להיות שמדובר בחלקים תקינים שהוא מעוניין להתקין אצל לקוח אחר מבלי שיצטרך לקנות במיוחד את החלק.
   
 • מצב החלקים - בקישור לכתוב מעל, ודאו שטכנאי המחשבים מתקין לכם חלקים חדשים שזה עתה יצאו מאריזתם, שכן אם לא כך, החלק שעליו תשלמו עשוי להיות משומש.
   
 • ודאו שהתקלה נפתרה - לפני שאתם שולחים את הטכנאי לדרכו, בדקו את המחשב שלכם ותוודאו שהוא פועל בצורה תקינה. אם לא כך הדבר - יהיה על הטכנאי לבדוק אותו שוב ולפתור את התקלה. פעולה זו יכולה לכחסוך לכם בדמי ביקור חוזרים.
   
 • דוח עבודה - בקשו מטכנאי המחשבים ביהוד שיספק לכם דוח המפרט על כל הפעולות שביצע במחשב שלכם. בקשו באותה ההזדמנות גם אחריות בכתב על העבודה ואם קיימת אחריות נפרדת על החלקים - בקשו אותה גם.

האם טכנאי מחשבים ביהוד נותנים אחריות?

טכנאי מחשבים ביהוד נוהגים להעניק אחריות של חודש עד שלושה חודשים, הניתנת על העבודה בלבד. קחו בחשבון שיהיה עליכם לבקש מהם גם אחריות נפרדת מהיבואן על רכיבים שהתקינו לכם במחשב.

 

 

תקופת האחריות הממוצעות לתיקון מחשב ביהוד:
3 חודשי אחריות שני חודשי אחריות חודש אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי מחשבים ביהוד אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות בנושא תיקון מחשב ביהוד

כמה עולה לתקן מחשב ביהוד?

תלוי מה התקלה שעל טכנאי המחשבים לתקן. הרחבנו על מחירי עבודות שונות בעמוד.


בין כמה טכנאי מחשבים ביהוד מומלץ לי להשוות במחיר?

צוות פורטל מחשב בקוויק ממליץ ללקוחותינו להשוות מחירים בין עד 3 טכנאי מחשבים וזו גם הכמות של בעלי המקצוע שאנו דואגים לשלוח לאכם לאחר שתמלאו את פרטיכם בטופס המצורף באתר.


האם ניתן להשיג דרככם טכנאי מחשבי מק?

פורטל מחשב בקוויק עובד מול מגוון רחב של טכנאים, שביניהם נוכל לאתר עבורכם טכנאי מק ביהוד שמתמחה בתיקון של מחשבי אפל.