טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בכפר יונה

חווים תקלה במחשב? תוכלו להיעזר בשירות שלנו על מנת להשוות מחירים ולקבל הצעות מחיר זולות ומשתלמות ממספר טכנאי מחשבים בכפר יונה. ניתן לקבל מענה למחשבים נייחים או ניידים מכל סוג ודגם.

תיקון מחשבים בכפר יונה - נייחים וגם ניידים

מבדיקות שערכנו, זוהי רשימת התיקונים הנפוצים ביותר בכפר יונה והסביבה:

 • החלפת כונן קשיח: עבודה זו צפוי לעלות בין 500 ל-600 ש"ח כאשר מדובר על החלפת כונן קשיח במחשב נייד. העבודה נדרשת כאשר יש בלאי טבעי בכרטיס או במקרים בהם הכונן הנוכחי ניזוק ואינו מתפקד כמו שצריך.
   
 • החלפת סוללה למחשב הנייד: לרבים מאיתנו יש מחשב נייד ולא פעם נזדקק לאחר תקופה של עבודה ממושכת על המחשב להחלפה של הסוללה. מה הסיבות להחלפת סוללות במחשבים ניידים? בעיקר שחיקה טבעית ובלאי אך גם הטענת יתר של הסוללה או שימוש במטען שאינו מתאים.
   
 • תיקון או החלפת לוח אם: אם המחשב שלכם נכבה לעיתים קרובות, נתקע ללא סיבה נראית לעין או לא נדלק לאחר הפעלה ידנית, סביר להניח כי יש בעיה בלוח האם של המחשב. תוכלו להזמין טכנאי מחשבים בכפר יונה לתיקון הלוח או להחלפתו בחדש, בהתאם למצב.
   
 • החלפה של ספק כוח במחשב: לא הרבה יודעים אך ספק הכוח של המחשב יכול להיהרס כאשר מצטבר אבק רב במארז המחשב. בנוסף, ישנן סיבות נוספות לתקלות ברכיב זה כגון קצר חשמלי או בלאי טבעי.
   
 • הרחבת זיכרון במחשב: שדרוג הזיכרון יעזור במצבים בהם המחשב נתקע, לא עובד כמו שצריך, עובד לאט או במקרים מסוימים אשר בהם מופיע מסך כחול במחשב.
   

טכנאי מחשבים בכפר יונה

עלות לביקור טכנאי מחשבים בכפר יונה

המחיר בעבור ביקור של טכנאי מחשבים ביהוד נע בין 150 ל-250 ש"ח. במידה ובמהלך הביקור בוצעה עבודה ספציפית כמו החלפת לוח אם, שדרוג מחשב נייד, תיקון של המסך וכדומה, המחיר יהיה מגולם בעלות הכוללת שתשולם לטכנאי.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בכפר יונה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים בכפר יונה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון להזמנת טכנאי מחשבים באזור כפר יונה

הנה דוגמאות למחירים בעבור עבודות שונות בתחום:

מחירון להזמנת טכנאי מחשבים בכפר יונה

מחיר פירמוט מחשב

קראו עוד על פירמוט מחשבים.


350 - 400 ש"ח
כמה עולה להחליף את ספק הכוח במחשב?

החלפת ספק כוח במחשב, כולל עלות הרכיב.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה ניקוי מחשב?

ייתכנו שינויים בעלויות בהתאם למצב המחשב.


150 - 250 ש"ח
מחיר החלפת סוללה למחשב נייד

מחיר מדויק יקבע לפי דגם הסוללה והמחשב.


500 - 600 ש"ח
כמה עולה החלפת מסך למחשב נייד?

למידע נוסף, קראו על החלפת מסך במחשב נייד.


600 - 700 ש"ח
מחיר לניקוי וירוסים במחשב

לעיתים ניתן לבצע את הניקוי באמצעות השתלטות מרחוק.


350 - 400 ש"ח
הגדרת מדפסת חדשה במחשב

התקנת תוכנות ובדיקת תקינות בסיום.


200 - 300 ש"ח
החלפת מעבד במחשב הנייד

המחיר הוא לתיקון המתבצע בבית הלקוח.


500 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הזמנתי טכנאי מחשבים בכפר יונה, מתי הוא יגיע?

מהרגע שבו נפתחה הקריאה, סביר להניח כי הטכנאי יגיע בתוך שעה עד שלוש שעות. חשוב לציין שישנם משתנים אשר עשויים להשפיע על מועד ההגעה כמו פקקים בכביש, זמינותו של הטכנאי או המיקום הפיזי שלו בנקודת הזמן שבה פניתם אליו.
 

זמן הגעה ממוצע של טכנאי מחשבים בכפר יונה
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

השוו מחירים והזמינו טכנאי מחשבים בכפר יונה

היתרון המרכזי של פורטל מחשב בקוויק הוא העובדה שניתן לקבל כמה הצעות מטכנאי מחשבים שונים באזורכם. כך למעשה, תוכלו לבצע השוואת מחירים פשוטה, מהירה ואפקטיבית, כזו אשר תחסוך לכם בעלויות ותבטיח שתשלמו מחיר הוגן בעבור כל שירות ושירות הקשור לתיקון מחשבים. קבלת ההצעות היא חינמית ואינה מחייבת אתכם להמשך עבודה עם טכנאי כזה או אחר.

רשימת תקלות נפוצות במחשבים

ביצענו סקר קצר בקרב מספר טכנאי מחשבים בכפר יונה והסביבה הקרובה והגענו למסקנה שאלו התקלות הנפוצות ביותר:

 • המחשב עובד לאט: בין אם בשל עומס בקבצים ותוכנות ובין אם כתוצאה מוירוסים במחשב או חומרה שאינה מותקנת כראוי, מחשב שעובד לאט זו בעיה נפוצה אצל רבים מאיתנו.
   
 • המחשב מרעיש: אם שמעתם רעשים מהמחשב שלכם, ייתכן והוא נובע מאחד מהמאווררים של המחשב שתפקידם הוא לקרר את המערכת והרכיבים השונים. אם מדובר בצפצופים מהמחשב, ייתכן ויש בעיה במעבד, הזיכרון או לוח האם.
   
 • מחשב לא נדלק: בעיה בכרטיס המסך, תקלה בספק הכוח או בעיית חומרה כלשהי. לעיתם, ברוב המקרים, נצטרך להזמין טכנאי מחשבים בכפר יונה בשביל שיאבחן את הסיבה המדויקת לתקלה.
   
 • המחשב מתחמם: כתוצאה מאי כניסת אוויר אל המחשב, הוא עשוי להתחמם. לכן, ברוב המקרים החלפה של אחד מהמאווררים תפתור את התקלה אך לעיתים כאשר מדובר על מחשב נייד, ההתחממות קשורה לבעיה בסוללה או במטען.

כמה אחריות מקבלים על העבודה?

בממוצע, נוכל להגיד כי תוכלו לקבל מטכנאי המחשבים אחריות למשך תקופה של כ-3 חודשים. יחד עם זאת, משך האחריות נקבע לפי סוג התקלה או העבודה שבוצעה ולכן הקפידו לבדוק זאת מראש לפני הזמנתו של הטכנאי.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טכנאי מחשבים בכפר יונה עד הבית

כיום, ניתן להזמין את הטכנאי עד הבית וזה כמובן יתרון אדיר לכל מי שיש לו תקלה במחשב הנייח. אם פעם היינו צריכים להגיע פיזית עם המחשב אל המעבדה של הטכנאי, כיום הטכנאי יגיע ברוב המקרים לבית הלקוח או בית העסק ויבצע את התיקון או החלפת הרכיבים על המקום. קיימת גם אפשרות נוספת שבה נזמין שירות של טכנאי מחשבים בכפר יונה ונקבל מענה מרחוק על ידי השתלטות על המחשב. מצב זה נפוץ מאוד כאשר מדובר על תקלות תוכנה.