טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בסביון

צריכים תיקון מחשב נייד בסביון? תיקון למחשב נייח? צריכים טכנאי מחשבים עד הבית בסביון? כאן במחשב בקוויק תמצאו את כלל הפתרונות ותוכלו גם לערוך השוואת מחירים בין טכנאים במהירות.

טכנאי מחשבים בסביון מוצאים במחשב בקוויק

המחשבים האלה, כמה אנחנו מתעצבנים עליהם לפעמים בגלל שטויות קטנות ואז, כשפתאום באמת יש תקלה רצינית והמחשב מפסיק לעבוד, מתפרץ לתוכנו לחץ עצום, מכיוון שאנחנו מרגישים חסרי יכולת לשלוט בעניינים. עכשיו לכו תמצאו טכנאי מחשבים שיגיע לסדר לכם את המחשב. אז זהו, בכוונה או שלא בכוונה, הגעתם ממש אל המקום הנכון.


כאן, בפורטל מחשב בקוויק, תמצאו מידע חשוב אודות טכנאי מחשבים מומלצים ותוכלו לקבל הצעות מחיר, להשוות מחירים ולייצר הזמנה של טכנאי. מעולם לא היה כל כך קל לאתר טכנאי מחשבים בסביון.
 

טכנאי מחשבים בסביון

מהו מחיר ביקור טכנאי מחשבים בסביון?

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בסביון, נע בין 150 ל- 250 ₪. טווח מחירים זה אינו כולל את עלות העבודה הנדרשת לביצוע ומתייחס לפעילות בשעות העבודה המקובלות.


מחיר ביקור טכנאי מחשבים בסביון

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בסביון: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון תיקונים מחשבים בסביון

להלן מחירון חלקי לדוגמא, עבור עבודות תיקון מחשב שונות. מרבית העבודות מתבצעות על ידי טכנאי מחשבים בסביון אשר מגיע עד בית הלקוח:

מחירון טכנאי מחשבים בסביון

החלפת ספק כוח

כולל את עלות הספק עצמו


300 - 350 ש"ח
תיקון מסך מחשב נייח

תיקון כבל קרוע, רטיבות או קצר


500 - 700 ש"ח
החלפה של כרטיס מסך

כולל עלות כרטיס מסך סטנדרטי.


600 - 700 ש"ח
ניקוי מחשב מאבק

ניקוי מאוור ורכיבים פנימיים נוספים


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מהן תקלות המחשבים השכיחות ביותר?

תיקון מחשבים בסביון נדרש, על פי רוב, כתוצאה מאחת התקלות הבאות: 

  • המחשב מציג לכם מסך שחור – במקרה מסוג זה יכול מאוד להיות שמדובר בכבל מסך רופף. מומלץ לנסות לנתק את הכבל מהמחשב ולחברו חזרה לאחר מספר שניות. חשוב לשים לב, ישנם מחשבים בהם ישנו כבל אחד לחשמל וכבל אחד לחיבור המסך למחשב. במקרים כאלה, בצעו ניתוק וחיבור מחדש של כל אחד מכבלים אלה. במידה והדבר לא עזר, הזמינו טכנאי מחשבים בסביון.
     
  • מחשב שאינו נדלק - במקרה זה יכול מאוד להיות שמדובר בכפתור אחורי לחוץ. בדקו זאת ואם אכן הכפתור בטעות לחוץ, הדליקו מחדש את הכפתור והמחשב יחזור לעבוד. במידה ומדובר בתקלה אחרת, הזמינו טכנאי לתיקון מחשב נייח בסביון.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

תיקון מחשב נייד בסביון

טכנאי מחשבים, בדרך כלל, מוכשרים לבצע תיקון הן של מחשבים נייחים והן של מחשבים ניידים. תיקון מחשב נייד בסביון יכול להתבצע, גם הוא, בבית הלקוח. מחיר ביקור טכנאי גם במקרה זה, ינוע בין 150 ל- 250 ₪ לשעה. חשוב לדעת, טכנאים שונים גובים מחירים שונים ולפיכך, חשוב ביותר לבצע סקר שוק קצר ולקבל מספר הצעות מחיר מטכנאים שונים. אתם כמובן יכולים ומוזמנים להיעזר בפורטל מחשב בקוויק. ומה לבדוק לפני שבוחרים טכנאי מחשבים בסביון? 

  • מחיר – כאמור, בצעו השוואת מחירים וודאו שלא מפקיעים לכם מחיר.
     
  • וותק הטכנאי – בדקו האם מדובר בטכנאי מחשבים מנוסה ובעל וותק. ככל שמדובר בטכנאי מחשב מנוסה יותר, הוא יהיה טכנאי מחשבים מיומן יותר.