טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בפתח תקווה

המחשב איטי כבר הרבה זמן והוא נהיה רק יותר ויותר איטי? - אתם ודאי יודעים מה זה אומר - צריך טכנאי מחשבים. אם אתם מחפשים טכנאי מחשבים בפתח תקווה הגעתם למקום הנכון. כאן תקראו מידע חיוני בכל הקשור לתיקון של המחשב שלכם, אודות מחירי התיקון, מידע על אחריות שמקנים טכנאי מחשבים ועוד.

עבודות נפוצות שמבצעים טכנאי מחשבים בפתח תקווה

מעל הצגנו תקלות נפוצות שקורות במחשבים, כעת נציג כמה עבודות שביכולתו של טכנאי מחשבים בפתח תקווה לבצע במחשב שלכם:

 • החלפת דיסק קשיח - אחד הסימנים המעידים על תקלה בדיסק הקשיח הוא האטה מאסיבית במחשב שלכם. במקרה כזה דעו כי הזמנת טכנאי מחשבים עד הבית בפתח תקווה תאפשר לו לבחון את הסיבה לאיטיות המחשב, יכול להיות מאוד שהזמנה שלו גם תביא לגילוי של סיבה אחרת ותחסוך לכם בהחלפה של הדיסק הקשיח.
   
 • החלפת ספק כוח למחשב - פגיעה בספק הכוח נגרמת ממגוון סיבות, שביניהן - בלאי טבעי, קצר חשמלי, ליכלוך ואף חיבור רופף. טכנאי המחשבים יוכל לבצע החלפה של ספק הכוח הישן ולהתקין רכיב חדש ותקין במקומו.
   
 • החלפת סוללה במחשב נייד - סוללת המחשב מתרוקנת במהירות בשונה מבעבר? במקרה כזה, יאלץ טכנאי המחשבים להחליף את סוללת המחשב. עליכם להימנע מטעינת יתר של הלפטופ שלכם דבר שמביא, בדומה לסמרטפונים - לשחיקת הסוללה.
   
 • החלפת מסך למחשב נייד - במידה ומסך המחשב שלכם נסדק משמעותית, דעו שטכנאי מחשבים בפתח תקווה יוכל להחליף את מסך המחשב הנייד באחד חדשחשוב שתקחו בחשבון שבמידה ולא תחליפו את המסך - אתם חשופים בפני פציעה עצמית או בפני פגיעה ברכיבים היושבים מתחת לזכוכית של המסך - דבר שבחלוף הזמן יוביל להרס כולל למחשב.
   
 • החלפת מעבד למחשב נייד - מעוניינים לחזק את חומרת המחשב שלכם? דעו כי טכנאי מחשבים יוכל לפרק את המעבד הישן ולהתקין אחד חדש. קיימים כמה רמות למעבד של מחשב נייד: i3, i5, i7 ו - i9. ככל שמספר המעבד גבוה יותר דעו כי מדובר במעבד עוצמתי יותר. למידע נוסף, היכנסו לעמוד המלא של החלפת מעבד למחשב נייד.


טכנאי מחשבים בפתח תקווה

כמה עולה מחיר ביקור טכנאי מחשבים בפתח תקווה?

מחיר ביקור טכנאי מחשבים עד הבית בפתח תקווה נע לרוב בין 150 עד 250 ש"ח. המחיר הנ"ל מתייחס לאפיון בעיה במחשב וחוות דעת מקצועית ע"י איש המחשבים. כמו כן, במידה והוא יבצע תיקון כלשהוא - דמי הביקור יתקזזו מעלות העבודה הסופית.

מחיר ממוצע לטכנאי מחשבים בפתח תקווה

מחיר ממוצע לטכנאי מחשבים בפתח תקווה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון טכנאי מחשבים בפתח תקווה

שוקלים להזמין טכנאי מחשבים בפתח תקווה עד הבית אך לא בטוחים כמה עשוי לעלות תיקון של התקלה במחשב שלכם? מתחת צירפנו מספר הצעות מחיר לדוגמה.

מחירון טכנאי מחשבים בפתח תקווה

פירמוט מחשב

המחיר כולל את הפירמוט והתקנת מערכת הפעלה למחשב ע"י טכנאי מחשבים בפתח תקווה (לא כולל הרישיון למערכת ההפעלה, אותו יש לרכוש בנפרד).


350 - 400 ש"ח
החלפת ספק כוח למחשב נייח

המחיר כולל פירוק הרכיב התקול והתקנה של ספק כוח חדש, כולל את העבודה.


300 - 400 ש"ח
החלפת דיסק קשיח

מחיר כולל שווי הרכיב החדש (כולל ספק SSD) וכולל גם את העבודה.


400 - 500 ש"ח
ניקוי תכולת המחשב

המחיר שווה לעלות ביקור טכנאי מחשבים בפתח תקווה וכולל ניקוי ע"י לחץ אוויר. למידע בנושא ניקוי מחשב.


150 - 250 ש"ח
החלפה והגדרה של כרטיס מסך למחשב

המחיר כולל את הליך ההתקנה בלבד, ללא שווי הרכיב החדש. 


300 - 400 ש"ח
החלפת מסך למחשב נייד

מחיר הכולל את פעולת ההחלפה ושווי של מסך חדש סטנדרטי בהתאם לגודל הלפטופ שברשותכם.


600 - 700 ש"ח
החלפת סוללה למחשב נייד

המחיר כולל את הסוללה החדשה ואת העבודה. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לחברה והדגם.


500 - 600 ש"ח
תיקון מחשב נייד בפתח תקווה

המחיר כולל החלפה של מקש או מספר מקשים במקלדת של המחשב הנייד שלכם.


450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

מידע על תקלות נפוצות במחשבים

כאן נציג מספר תקלות הנפוצות במחשבים בקרב טכנאי מחשבים בפתח תקווה:

 • מחשב איטי - אם הבחנתם בהאטה במחשב שלכם, זה עשוי להעיד על הצטברות של תכני ספאם ווירוסים בשטח האיחסון של המחשב שלכם, כאלו שהורדתם בלי כוונה בעת שפתחתם קבצי אינטרנט שונים. 
   
 • מסך כחול במחשב - במידה ומופיע לכם מסך כחול במחשב, זה עשוי להעיד על שני דברים: התקנה לקוייה של מערכת ההפעלה במחשב שלכם או לחילופין, בעיה בחומרה המקורית של המחשב שלכם.
   
 • מחשב לא מתחבר לאינטרנט - כאן הבעיה מחולקת לכמה אפשרויות: אם מדובר במחשב נייח שפתאום לא מזהה את רשת האינטרנט שאליו הוא נוהג להתחבר - הדבר עשוי להעיד על תקלה בחיבורים הפיזיים של המחשב: ודאו שהכבלים של האינטרנט מחוברים בצורה תקינה (לעתים נוטים להתנתק עם הזמן). במידה ומדובר במחשב נייד המחובר באמצעות WIFI - הדבר עשוי להעיד על מספר אפשרויות, כגון: מערכת ההפעלה לא מותקנת כשורה, בעיה בראוטר שמספק את האינטרנט ב - WIFI או כרטיס מסך תקול.
   
 • המחשב מצפצף - במידה והמחשב מצפצף פעם אחת לאחר הדלקה שלו - דעו כי מדובר בפעולה תקינה. במידה והוא מצפצף מספר רב יותר של פעמים, זה עשוי להעיד על מגוון תקלות כגון: בעיה בכרטיס מסך, בעיה בכבל מסך, על תקלה במעבד ועוד.
   
 • מחשב מרעיש - במידה והמחשב שלכם החל להרעיש בעוצמת דציבלים גבוהה, דעו כי זה ברוב המוחץ של המקרים מעיד על מאוורר במחשב שצבר אבק וליכלוך ושזקוק לניקוי.

תוך כמה זמן טכנאי מחשבים בפתח תקווה יגיע אלי?

טווחי ההגעה של טכנאי מחשבים עד הבית בפתח תקווה עשויים לנוע בין שעה עד שלוש שעות וזאת מהרגע שקיבלו מכם את השיחה. כמו כן, קחו בחשבון שטווח הזמנים שצויין עשוי להתקצר או להתארך בהתאם לעומס שחווה טכנאי המחשבים באותו היום.
 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים בפתח תקווה:
שעה וחצי
שעתיים משך זמן שעה

האם טכנאי ומעבדת מחשבים בפתח תקווה מעניקים אחריות?

בהחלט, טכנאי מחשבים בפתח תקווה ברוב המוחץ של המקרים יעניקו אחריות הנעה בין חודשיים לכ- 4 חודשים עבור העבודה שביצעו במחשב שלכם. קחו בחשבון שבמידה ויש תקלה בחלק החדש שהוחלף, האחריות אינה חלה על הטכנאי או על המעבדה ויש לפנות למשווק הבלעדי של החלקים הללו (ניתן להשיג פרטי התקשרות למשווק מהטכנאי או מעבדת מחשבים בפתח תקווה דרכה ביצעתם את התיקון).

 

תקופת האחריות הממוצעות עבור תיקון מחשב בפתח תקווה:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי מחשבים בפתח תקווה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך אני מוצא טכנאי מחשבים מומלץ בפתח תקווה?

למי שרוצה טכנאי מחשבים מומלץ בפתח תקווה אספנו כמה טיפים שיוכלו לעזור לבחור את האחד הנכון:

 1. ניסיון - כמה זמן הוא בתחום? לרוב טכנאי מחשבים מנוסה ידע לעלות על הבעיה ולתקן אותה בצורה הטובה והיעילה ביותר.
   
 2. שירותי ואדיב - אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור טכנאי מחשבים טוב היא לשאול אותו שאלות על מה קורה ומה הוא עושה. למזלנו יש הרבה מידע נגיש באינטרנט ובמיוחד אצלנו במחשב בקוויק, שעוזר אפילו להבין את הבעיות בעצמכם.
   
 3. בקיאות בנושא - שימו לב שהוא שואל אתכם את השאלות הנכונות ומנסה להבין את הבעיה לפני שאתם קובעים פגישה סתם ככה. גם אם כרגע אתם לא מבינים כלום במחשבים קריאה קצרה של רבע שעה יכולה לעזור לכם לבחור טכנאי מחשבים טוב יותר.
   
 4. חוות דעת - לאחר שתמלאו את הפרטים בטופס המצורף מתחת, תוכלו לקבל בחינם מפורטל מחשב בקוויק עד 3 טכנאי מחשבים בפתח תקווה, עליהם תוכלו לחפש באינטרנט ולאתר חוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים שנעזרו בהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שסיפקו ואת איכות העבודה שלהם.
   
 5. השוואת מחירים - נוסף על בדיקת חוות דעת, דרך מחשב בקוויק תוכלו להשוות בחינם בין הצעות המחיר שטכנאי מחשבים בפתח תקווה מספקים לכם וזאת עוד בטלפון. פעולה זו תסייע לכם לחסוך במחירי אותה העבודה ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

שאלות ותשובות בנושא תיקון מחשב בפתח תקווה

להלן מספר שאלות הקשורות בתיקון מחשב בפתח תקווה שנשאלו ע"י גולשי האתר ונענו ע"י צוות פורטל מחשב בקוויק.

האם טכנאי מחשבים בפתח תקווה שטעמכם מחזיק ברכיבים מקוריים של מחשבים?

כמובן, טכנאי מחשבים שמגיעים מטעם פורטל מחשב בקוויק עובדים עם חלקים מקוריים של חברות המיחשוב השונות כמו: דל, אסוס, לנובו ועוד. כמובן שהם גם יכולים לספק לכם רכיבים מקבילים באותה המידה אם תרצו בכך.


כמה הצעות של טכנאי מחשבים בפתח תקווה ניתן לקבל מכם?

לאחר שתשאירו את פרטיכם בטופס המצורף בעמוד תוכלו לקבל מפורטל מחשב בקוויק עד 3 הצעות מחיר ושמות של טכנאי מחשבים באזורכם.


יש לי מחשב מקבוק של אפל שהתקלקל, האם ניתן לקבל דרככם טכנאי מחשבים שמתמצא במחשבי אפל?

בהחלט - דרך פורטל מחשב בקוויק תוכלו לקבל גם טכנאי מק בפתח תקווה המתמצאים בתיקון מחשבי אפל.