טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בראשון לציון

מחפשים מעבדת מחשבים טכנאי מחשבים בראשון? בעמוד שלפניכם תוכלו לראות מחירים של תיקון מחשבים ניידים ונייחים כולל מק ועוד פרטים שיעזרו לכם למצוא טכנאי מחשבים מומלץ. בנוסף תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך עד 39% במחיר בקלות.

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בראשון לציון עד הבית

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בראשון לציון עד הבית נע בין 150 - 250 ש"ח. המחיר הוא עבור ביקור או עבודה מאוד קטנה. במידה ויבצע עבודה אחרת מחיר הביקור ירד והוא יגבה את מחיר העבודה.

 

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בראשון לציון בממוצע

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בראשון לציון בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

כמה עולה תיקון מחשבים בראשון לציון? ראו מחירון

מחיר תיקון מחשבים בראשון לציון משתנה בהתאם לסוג העבודה. הוספנו לכם מחירון לדוגמה עם עבודות נפוצות. תוכלו גם לראות מחירים של תיקון מחשבים נוספים.

מחירון טכנאי מחשבים בראשון לציון

כמה עולה לנקות וירוסים מהמחשב?

איתור וסריקת הוירוסים ובמידת הצורך פרמוט של המחשב.


350 - 400 ש"ח
כמה עולה להחליף מקלדת במחשב הנייד?

המחיר משתנה בהתאם לדגם של המקלדת.


450 - 650 ש"ח
מה המחיר של החלפת ספק כוח במחשב?

המחיר כולל את ספק הכוח.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה להחליף כרטיס מסך במחשב הנייד?

המחיר הוא לכרטיס מסך סטנדרטי.


600 - 700 ש"ח
מה המחיר של החלפת מסך במחשב הנייד?

מחיר החלפת מסך למק בראשון לציון תהיה 1,500 - 2,000 ש"ח.


500 - 700 ש"ח
מחיר החלפת מעבד במחשב הנייד

המחיר משתנה בהתאם לסוג המעבד שתרצו.


500 - 800 ש"ח
מחיר החלפת סוללה במחשב נייד

המחיר כולל את הסוללה החדשה.


400 - 800 ש"ח
כמה עולה להחליף לוח אם במחשב נייח?

המחיר כולל את לוח האם החדש.


400 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כמה זמן לוקח לטכנאי מחשבים בראשון לציון להגיע עד הבית?

לטכנאי מחשבים בראשון לציון לוקח בין שעה ל-3 שעות להגיע אליכם הביתה, כך שבממוצע לוקח לו שעתיים להגיע אליכם. יש טכנאי מחשבים שינסו לפתור את הבעיה עם השתלטות מרחוק על מנת להימנע מהנסיעה אליכם. בנוסף אם תרצו להזמין טכנאי מחשבים עד הבית ומדובר על סוף יום העסקים ייתכן שהוא יגיעי רק מחר.

 

כמה זמן לוקח לטכנאי מחשבים בראשון לציון להגיע עד הבית?
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

האם טכנאי מחשבים בראשון לציון מספק אחריות על העבודה שלו?

לרוב על תיקון מחשבים בראשון לציון נהוג לקבל תקופת אחריות של 2-4 חודשים עם ממוצע של 3 חודשי אחריות. המחיר משתנה בהתאם לסוג התיקון, ובכל מקרה אם הוא אכן מספק אחריות ודאו שאתם מקבלים אותה בכתב..

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי המחשבים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כך תמצאו טכנאי מחשבים מומלץ בראשון לציון

בשביל למצוא טכנאי מחשבים מומלץ בראשון לציון כדאי להסתכל על הדברים הבאים:

 • מחיר: ללא ספק מחיר הוא משהו שאנחנו מסתכלים עליו. כמו שראיתם מחירים של תיקון מחשבים בראשון לציון נמצאים בטווח וחלק ממה שגורם לטווח הזה הוא כי לא כל טכנאי מחשבים יקח לכם מחיר זהה גם אם מדובר על תיקון זהה לחלוטין.
   
 • אחריות: עוד דבר שלא כל טכנאי מחשבים בראשון לציון יתן לכם בהכרח הוא אחריות. כמובן שהאחריות משתנה בהתאם לסוג התקלה, אבל גם אם מדובר על תקלה זהה יש טכנאי מחשבים שיתנו לכם אחריות וכאלה שלא.
   
 • זמינות: כשאתם מזמינים טכנאי מחשבים עד הבית בראשון לציון כמובן שיהיה להם קשה להגיע תוך חצי שעה, אבל זה לא אומר שצריך לחכות יום או יומיים רק בשביל לתקן את המחשב. דברו עם מספר טכנאי מחשבים ובדקו את זמן ההגעה שלהם.

 

טכנאי מחשבים בראשון לציון

השוו טכנאי מחשבים בראשון לציון וחסכו עד 39% במחיר

בשביל למצוא טכנאי מחשבים מומלץ עד הבית וגם כדי לחסוך במחיר פורטל מחשב בקוויק עוזר לכם לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מחשבים בראשון לציון. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מחשבים במרכז שעובדים בראשון לציון וחסכו עד 39% במחיר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

תיקונים נפוצים שמבצע טכנאי מחשבים בראשון לציון במחשבים ניידים

תיקון מחשבים ניידים בראשון לציון יותר נפוץ מאשר מחשבים נייחים, כנראה בכלל התנועה המתמדת שלהם מהבית למקומות אחרים לעומת מחשב נייח שהוא נשאר בבית או במשרד כל הזמן. מה צריך לתקן במחשב הנייד בדרך כלל?

 • החלפת מסך במחשב נייד: אם יש לכם בעיה במסך המחשב חשוב להפריד אותה ל-2: סדק או בעיה טכנית. אם יש סדק אין מה לעשות ותצטרכו להזמין טכנאי מחשבים בראשון לציון שיחליף את המסך של המחשב הנייד שלכם. לעומת זאת אם אתם לא רואים סדק ברור מומלץ קודם כל להפריד את הבעיה בכך שאתם מחברים עם HDMI את המחשב למסך אחר ולראות אם הוא עובד.
   
 • החלפת סוללה במחשב הנייד: בעיה בסוללה של המחשב הנייד לרוב קורית עקב הטענה יתרה של המחשב מה שגורם בסופו של דבר להתחממות והתנפחות של הסוללה. סיבה נוספת יכולה להיות בגלל שימוש בשקע טעינה חזק מדי ולפעמים זה בגלל בלאי טבעי.
   
 • החלפת כרטיס מסך במחשב הנייד: החלפה של כרטיס המסך יכולה להיות עקב בעיה בכרטיס המסך הנוכחי לדוגמה אם המחשב לא מזהה אותו, אבל זה יכול להיות גם כי אתם רוצים לשדרג את המחשב הנייד שלכם לכרטיס מסך יותר מהיר שמותאם לצפייה בסרטים 4K או משחקים כבדים יותר ובשביל זה תצטרכו להזמין טכנאי מחשבים בראשון לציון שיביא את כרטיס המסך החדש ויתקין אותו.
   
 • החלפת מקלדת במחשב הנייד: את המקלדת במחשב הנייד נרצה להחליף בדרך כלל אחרי אחד מ-2 המקרים. המקרה הראשון הוא כי נשפך משהו וחלק מהמקשים לא עובדים. המקרה השני הוא כי יש לכם את המחשב הרבה זמן והמקשים כבר נמחקו מהלחיצות שלכם.
   
 • החלפת מעבד למחשב הנייד: החלפה של מעבד למחשב הנייד יכולה להיות בגלל תקלה או בגלל רצון לשדרוג. בכל מקרה מומלץ להכיר את הצרכים שלכם בשביל להבין איזה מעבד מתאים לכם. i3 זה המעבד הסטנדרטי לשימוש סביר, i5 הוא מעט יותר מתקדם שמתאים גם למשחקים לא מאוד כבדים וסרטים. i7 מתאים לכמעט כל סוגי המשחקים וגם לעיצובים גרפיים. i9 הוא מעבד הרבה יותר רציני שנועד לעורכי וידאו או אדריכלים.
   
 • החלפת מאוורר במחשב נייד: רלוונטי כאשר המחשב מתחמם יתר על המידה או כאשר הביצועים שלו אינם מספקים. במקרים אלו נזמין טכנאי אשר יפרק את המאוורר הקיים ויחליפו במאוורר חדש ותקין.

 

תיקון סיבה נפוצה
החלפת מסך שבר/סדק
החלפת סוללה מטען לא מתאים
החלפת כרטיס מסך תקלה פיזית או רצון לשדרג
החלפת מקלדת נשפך משקה
החלפת מעבד תקלה פיזית או רצון לשדרג

תקלות נפוצות במחשבים ומה עושים איתן

יש הרבה סוגים של תקלות במחשב שכדאי להכיר ולדעת מה לעשות איתן:

 • המחשב לא נדלק: רק רגע לפני שמזמינים טכנאי מחשבים בראשון לציון ודאו האם התקלה היא במסך או במחשב עצמו. יכולות להיות הרבה סיבות לכך שהמחשב לא נדלק כשהנפוצות ביותר הן בגלל תקלה בספק הכוח, מערכת הפעלה לא מעודכנת (שבגללה המסך כחול) או צפצוף שמצביע על תקלה אחרת.
   
 • מחשב מתחמם: למחשבים יש מאוורר שנועד לוודא שהם לא יתחממו יותר מדי, כך שלרוב הבעיה שבגללה המחשב מתחמם היא בעיה במאוורר. אם ניסיתם לנקות את המאוורר והמחשב עדיין נכבה תצטרכו להזמין טכנאי מחשבים בראשון לציון שישדרג את המעבד שלא מצליח להתמודד עם המשחק או הסרט שלכם, או שיחליף את המאוורר שלא עובד טוב.
   
 • מחשב מצפצף: אמנם זה מציק, אבל צפצופים במחשב נועדו כדי להראות לנו שיש תקלה וגם להצביע עליה. בהתאם לסוג הBIOS מספר הצפצופים מצביע על מקור תקלה אחר. תוכלו להבין מה אומר צפצוף מהמחשב לפי מספר הצפצופים. לפני שאתם מזמינים טכנאי מחשבים בראשון לציון כדאי לנקות את המאוורר ועוד חיבורים נוספים כמו USB או התקנים אחרים. אם זה לא הצליח זה הזמן להזמין טכנאי.
   
 • המחשב איטי: אם המחשב איטי זה יכול להיות בגלל מספר סיבות. סיבה אחרת היא בגלל וירוסים שהשתלטו על המחשב. סיבה נוספת היא כי הוא מנסה להריץ יותר מדי דברים שהוא לא מצליח. יש לכם הרבה כרטיסיות פתוחות? אולי משחקים משחק כבד מדי? סיבה נוספת היא כי לא עדכנתם את מערכת ההפעלה כבר הרבה זמן או שהתוכנה לא מותקנת כראוי. אם עדכנתם את המערכת ההפעלה וניקיתם את המחשב מכל התוכנות שפועלות תצטרכו להזמין טכנאי מחשבים בראשון לציון.
   
 • וירוסים ורוגלות: אם יש לכם וירוסים במחשב ייתכן ותוכלו לפתור את הבעיה באמצעות התקנה של אנטיוירוס וסריקה בעצמו. במידה ולא יהיה צורך להזמין טכנאי מחשבים בראשון לציון לניקוי וירוסים במחשב. חשוב לא להתמהמה במידה ויש לכם וירוסים כי במקרה הטוב מדובר בנוזקה שמציגה לכם הרבה מודעות, ובמקרה פחות טוב מדובר על וירוס שיכול לגנוב פרטים רגישים מהמחשב שלכם.

 

דחיפות לטיפול בוירוסים במחשב:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

שאלות נפוצות על טכנאי מחשבים בראשון לציון

המחשב מתחמם מהר, מה עושים?

דבר ראשון צריך לנקות את המאוורר מאבק ולעשות ריסטרט. אם זה לא עבד צריך להזמין טכנאי מחשבים.


האם דרככם ניתן לתקן גם מק?

כן, עם פורטל מחשב בקוויק תוכלו למצוא טכנאי מק בראשון לציון וגם תיקון לכל סוגי המחשבים הניידים והנייחים.