טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בראש העין

מחפשים טכנאי מחשבים בראש העין? עם פורטל מחשב בקוויק תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך עד 37% במחיר תיקון המחשב. בנוסף תוכלו לראות מחירים של תיקונים ועוד מידע שיעזור לכם למצוא טכנאי מחשבים מומלץ כמו אחריות.

כמה עולה ביקור של טכנאי מחשבים בראש העין?

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בראש העין נע בין 150 - 250 ש"ח. המחיר כולל תיקון תקלה בסיסית ובמידה והטכנאי יבצע תיקון אחר מחיר הביקור יתבטל ותשלמו רק את מחיר התיקון.

 

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בראש העין בממוצע

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בראש העין בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון תיקון מחשבים בראש העין של מגוון תיקונים

לפניכם מחירון של תיקון מחשבים בראש העין. אם לא מצאתם את התקלה שלכם תוכלו לראות מחירים נוספים של טכנאי מחשבים.

מחירון תיקון מחשבים בראש העין

כמה עולה להחליף סוללה במחשב הנייד?

המחיר משתנה בהתאם לדגם.


400 - 800 ש"ח
מה המחיר של החלפת מסך מחשב נייד?

המחיר הוא למסך סטנדרטי.


500 - 700 ש"ח
כמה תעלה החלפה של המקלדת במחשב הנייד?

המחיר משתנה בהתאם לדגם.


450 - 650 ש"ח
מחיר החלפת לוח אם של המחשב

המחיר כולל את לוח האם.


400 - 650 ש"ח
מה המחיר של החלפת כרטיס מסך במחשב?

המחיר הוא לכרטיס מסך סטנדרטי.


600 - 700 ש"ח
כמה עולה ניקוי וירוסים מקצועי?

איתור הוירוסים, גיבוי קבצים חשובים ופרמוט המחשב.


350 - 400 ש"ח
כמה עולה להחליף כרטיס קול במחשב?

המחיר כולל את כרטיס הקול.


300 - 400 ש"ח
מחיר הרחבת זיכרון במחשב

המחיר עבור העבודה בלבד - לא כולל את כרטיס הזיכרון עצמו.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

השוו מחירים בין טכנאי מחשבים בראש העין וחסכו

מחיר תיקון מחשבים בראש העין הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לסוג התיקון ולטכנאי המחשבים. לא כל טכנאי מחשבים בעיר יקח לכם מחיר זהה עבור התיקון ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.

 

את השוואת המחירים שלכם תוכלו להתחיל כאן ועכשיו עם מחשב בקוויק. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מחשבים בראש העין. השוו וחסכו עד 37% במחיר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

תיקונים נפוצים שמבצע טכנאי מחשבים בראש העין

עם מחשב בקוויק תוכלו להזמין טכנאי מחשבים בראש העין למגוון תיקונים. לפניכם הנפוצים ביותר:

 • החלפת סוללה במחשב הנייד: אחד התיקונים הנפוצים ביותר שמבצע טכנאי מחשבים בראש העין הוא החלפה של הסוללה במחשב הנייד. תדעו שזה הזמן להחליף את הסוללה כשאתם מוציאים את הלפטופ משקע הטעינה והסוללה נגמרת מהר מאוד. לכל סוללה של יש אורך חיים של שנתיים - שלוש בשימוש סביר.
   
 • החלפת מסך מחשב נייד: הסימן הכי ברור לכך שצריך להחליף מסך במחשב הנייד הוא כשיש שבר או סדק, אבל מה קורה אם המסך פשוט לא נדלק? קודם כל יש כמה דברים שמומלץ לנסות כמו לחבר את המחשב למסך אחר או פשוט לעשות ריסטרט. אם זה לא עובד יכול להיות שיש בעיה שמצריכה הזמנה של טכנאי.
   
 • החלפת מעבד מחשב: כשאתם צריכים להחליף מעבד חשוב להבין מה השימושים שלכם ובהתאם לכך לבחור סוג המעבד המתאים לכם. לשימושים בסיסיים של גלישה באינטרנט ועבודה משרדית מעבד i3 יספיק לכם; אם תרצו משהו שירוץ חלק בסרטים מומלץ לבחור במעבד i5; אם אתם משחקים משחקים יותר רציניים או מעצבים לרוב מומלץ לבחור בi7 ואם תצטרכו לצורך משחקים כבדים ועריכת סרטונים מומלץ מעבד i9.
   
 • החלפת מקלדת מחשב נייד: לרוב נצטרך להחליף מקלדת במחשב הנייד כשהמקשים מתחילים להיתקע או לא לעבוד. בדרך כלל זה קורה כי נשפך משהו על המקלדת או בגלל הצטברות אבק במקשים.
   
 • החלפת כרטיס מסך: את כרטיס המסך נחליף באחד משני המקרים - אם נרצה להשתדרג או אם יש בעיה בכרטיס המסך. הרצון להשתדרג לרוב בא אם רוצים לראות סרטים באיכות גבוהה יותר 4K או לצורך דברים יותר ויזואליים כמו עיצוב או עריכת סרטונים. במקרה של בעיה בחומרה סימן לכך הוא שהמחשב מצפצף פעמיים ואז תדעו שצריך להחליף את כרטיס המסך במחשב.

 

טכנאי מחשבים בראש העין

האם טכנאי מחשבים בראש העין מספק אחריות?

על תיקונים שונים טכנאי מחשבים בראש העין יכול לספק אחריות או לא לספק אותה, אבל על הרבה תיקונים ניתן לקבל אחריות של 3 חודשים בממוצע.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי המחשבים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה זמן לוקח לטכנאי מחשבים בראש העין להגיע עד הבית?

כשמזמינים טכנאי מחשבים עד הבית בראש העין רוצים כמובן שהוא יגיע מהר. לרוב טכנאי מחשבים יגיעו תוך שעה - 3 שעות עד לבית שלכם.

 

כמה זמן לוקח לטכנאי מחשבים להגיע עד הבית בממוצע?
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

מצאו טכנאי מחשבים מומלץ בראש העין עם מחשב בקוויק

איך מוצאים טכנאי מחשבים מומלץ בראש העין?

 • אחריות: כמו שראיתם יש טכנאי מחשבים בראש העין שיספקו אחריות על התיקון. מומלץ לדבר עם מספר טכנאי מחשבים שונים ולראות האם הם מספקים אחריות עבור תיקון המחשב הנייד או הנייח שלכם. אם כן ודאו שאתם מקבלים את האחריות בכתב.
   
 • מחיר: עוד דבר שכמובן צריך לבדוק עם מספר טכנאי מחשבים בראש העין הוא המחיר שהם מספקים עבור תיקון המחשב. יכולים להיות פערים גדולים במחיר. כאמור אתם יכולים לחסוך עד 37% במחיר רק באמצעות השוואת מחירים פשוטה.
   
 • זמינות: עוד דבר שללא ספק צריך לבדוק הוא זמינות והגעה עד הבית. אם אתם לא יכולים או לא רוצים לצאת מהבית כן ניתן להזמין טכנאי מחשבים עד הבית ולבדוק כמה זמן יקח לו להגיע אליכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

תיקון מחשבים בראש העין לתיקון כל סוגי התקלות

בפורטל מחשב בקוויק תוכלו למצוא תיקון לכל סוג של תקלה במחשב. לפניכם דוגמאות של התקלות הנפוצות:

 • מחשב לא נדלק: יכולות להיות הרבה סיבות לכך שהמחשב לא נדלק. אם זה אחרי הפסקת חשמל טכנאי מחשבים בראש העין יחליף את ספק הכוח של המחשב. אם הבעיה היא במסך הבעיה יכולה להיות בחיבור של המחשב למסך או של המסך לחשמל. אם לא אלה כנראה הבעיה היא בכרטיס המסך.
   
 • המחשב עושה ריסרט: כמו במקרה שבו המחשב לא נדלק, גם אם המחשב עושה ריסטרט החשוד המיידי הוא ספק הכוח שהתקלקל. הבעיה יכולה להיות גם במערכת ההפעלה ובמקרה הזה צריך לפרמט את המחשב בשביל שיעבוד שוב. אם אתם עושים זאת לבד ודאו שאתם מגבים את ההארד דיסק קודם כל, או שתוכלו להזמין טכנאי מחשבים מקצועי והוא ידאג לעשות את זה בבטחה.
   
 • אין קול במחשב: אחרי שבדקתם שהמחשב לא על השתק, דעו שהבעיה יכולה להיות בגלל דרייבר לא מעודכן או בגלל תקלה בכרטיס הקול. אם הבעיה היא הדרייבר צריך להתקין מחדש את הדרייבר, אבל אם הבעיה היא בכרטיס הקול צריך להבין האם הוא חלק מלוח האם או לא. אם הוא כן הטכנאי יצטרך להחליף את לוח האם ואם לא ניתן להחליף את כרטיס הקול בנפרד.
   
 • מחשב עובד לאט: בדרך המחשב עובד לאט בגלל עומס כלשהו. העומס יכול להיות בגלל הרבה תוכנות שרצות במקביל או בגלל חוסר בזיכרון וירטואלי. במקרה הראשון מומלץ להתקין תוכנה כמו CCLEANER כדי לכבות את כל התוכנות. במקרה השני מומלץ להרחיב את הזיכרון במחשב ואז הוא יעבוד כמו שצריך. יכולות להיות עוד סיבות כמו מערכת הפעלה לא מעודכנת או וירוסים.
   
 • וירוסים במחשב: יכולים להיות הרבה סוגים של וירוסים במחשב. חלקם יותר מסוכנים כמו סוס טרויאני או רוגלות וחלקם פשוט מציקים וגורמים למחשב לעבוד יותר לאט. בכל מקרה כנראה תצטרכו להזמין טכנאי מחשבים בראש העין לניקוי וירוסים מהמחשב שלכם.