טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים ברמלה

קראו על מחירי ביקור ומחירי תיקון שטכנאי מחשבים ברמלה גובים, על סוגי העבודות הנפוצות שביכולתם לבצע, כמה זמן ייקח להם להגיע אליכם, אודות טיב האחריות שהם מספקים עבור תיקונים שונים ואיך תוכלו להשיג טכנאי מומלץ ולחסוך הן בכסף והן בזמן דרך פורטל מחשב בקוויק.

מחיר ביקור טכנאי מחשבים ברמלה

מחיר ביקור טכנאי מחשבים עד הבית ברמלה נע בין 150 - 250 ש"ח, כמו כן, במידה ויבצע עבודה כלשהיא במחשב שלכם - מחיר הביקור יתקזז משווי העבודה שביצע.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים ברמלה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים ברמלה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תקלות נפוצות במחשבים

להלן תקלות נפוצות שהן מעבדת מחשבים והן טכנאי מחשבים ברמלה נתקלים בהם:

 • מחשב איטי - במקרים בהם הבחנתם בהאטה מאסיבית של המחשב שלכם, דעו כי זה עשוי להעיד על חדירה של וירוסים ותוכנות זדוניות, המעמיסות על מערכת ההפעלה והן על החומרה של המחשב שלכם.
   
 • המחשב לא מתחבר לאינטרנט - מקרה זה משתנה בהתאם לסוג המחשב : נייד או נייח. במידה ומדובר על מחשב נייח שלא מתחבר לאינטרנט - כנראה החיבור הפיזי של כבל האינטרנט למחשב רופף ויש לחזקו או שכבל האינטרנט עצמו תקול. במידה ומדובר על מחשב נייד שלא קולט אינטרנט בחיבור אלחוטי (WIFI), זה עשוי להעיד על רשת אינטרנטית שאינה מוגדרת במחשב שלכם ואז תצטרכו להגדירה.
   
 • מחשב מצפצף - בד"כ בעת הפעלת המחשב נשמע צפצוף אחד, במידה ושמעתם צפצוף אחד הדבר יחשב כתקין אך במידה ושמעתם מספר צפצופים ולאחר מכן המחשב שלכם נכבה מבלי שבחרתם בכך - זה עשוי להעיד על בעיה באחד הרכיבים. תוכלו לקרוא על כך בהרחבה בעמוד שמסביר על מחשב מצפצף.
   
 • מחשב מרעיש - במידה והמחשב שלכם החל להרעיש, הסיבה לכך עשויה להימצא במאוורר הפנימי שלו. במצטבר הזמן מאווררי מחשב צוברים איתם אבק וליכלוך - דבר שמביא לרעשים שונים. טכנאי מחשבים ברמלה יוכל לנקות את המאוורר שלכם מאבק ע"י שימוש בלחץ אויר גבוה.
   
 • המחשב לא נכבה - אם יצא לכם ללחוץ פיזית על כפתור הכיבוי והמחשב לא נכבה, זה עשוי להעיד על בעיה בכפתור ההפעלה. אם הוצאתם פקודה וירטואלית לכיבוי המחשב והמחשב בהתחלה נכבה ואז נדלק מחדש - זה עשוי להעיד על בעיות שמקורם בהגדרות של המחשב.
   

טכנאי מחשבים ברמלה עד הבית

תיקונים שטכנאי מחשבים ברמלה מבצע

כאן נציג בפניכם סוגי תיקונים נפוצים שמבצעים טכנאי מחשבים ברמלה:

 • הסרת וירוסים - אם המחשב שלך נדבק בוירוסים שונים שהגיעו דרך תוכנות זדוניות, טכנאי מחשבים ברמלה יוכל להסיר את הוירוסים בעצמו ואף יוכל באישורכם להתקין תוכנת אנטי וירוס לשם הגנה ומניעה עתידית.
   
 • החלפת סוללה במחשב נייד - ברשותכם מחשב נייד שכבר צבר ותק ומתרוקן יחסית במהירות? זה עשוי להיות סימן כי זו העת להחליף סוללה למחשב הנייד שלכם. ע"י טכנאי מחשבים ברמלה תוכלו להביא להחלפה מהירה של סוללת המחשב שלכם.
   
 • החלפת מסך למחשב נייד - אם המסך של המחשב הנייד שלכם נסדק מסיבה כזאת או אחרת, דעו כי טכנאי מחשבים יוכל להחליף את מסך המחשב שלכם בפעולה מהירה וזה יחסוך מכם לרכוש אחד חדש. דעו כי הליך זה רלוונטי גם במקרים בהם מסך המחשב תקין ורוצים לשדרג אותו לאחד בעל תכונות משופרות יותר.
   
 • החלפת ספק כוח - במידה והבחנתם ברעשי חשמל לא רגילים או בכיבויים לא מתוכננים של המחשב שלכם, זה עשוי להעיד על בעיה בספק הכוח של המחשב. הוא עשוי להיבלות עם הזמן, דבר הנחשב טבעי או לקצר בגלל הצטברות אבק. טכנאי מחשבים באזורכם יוכל להחליף את ספק הכוח שלכם ולאפשר למחשב שלכם לעבוד בצורה תקינה כמו מקודם ואף לספק שירותי ניקוי של חלקי המחשב הנפימיים מאבק וליכלוך
   
 • החלפת מצלמת מחשב נייד - דעו שדרך פורטל מחשב בקוויק, תוכלו להשיג טכנאי מחשבים שיחליף לכם את מצלמת המחשב הנייד שלכם באחת חדשה ואף לשדרג אותה לאחת טובה יותר.
   
סוג התקלה כיצד טכנאי מחשבים ברמלה יתקן?
וירוסים במחשב יסיר מהמחשב וירוסים, יתקין אנטי וירוס
סוללה תקולה במחשב נייד יחליף לסוללה חדשה
מסך מחשב נייד סדוק יחליף למסך חדש
ספק כוח נשרף יחליף לספק כוח חדש
מצלמת מחשב נייד תקולה יחליף למצלמה חדשה

מחירון טכנאי מחשבים ברמלה

מתחת נציג בפניכם מספר הצעות מחיר לעבודות נפוצות שטכנאי מחשבים ברמלה גובים. למחירים נוספים, ניתן להיכנס למחירון טכנאי המחשבים של פורטל מחשב בקוויק.

מחירון טכנאי מחשבים ברמלה

החלפת ספק כוח

מחיר כולל החלפת ספק כוח למחשב נייח, כולל את שווי הרכיב החדש.


300 - 400 ש"ח
ניקוי מחשב

 נכלל בעלות ביקור טכנאי. הליך הכולל ניקוי של רכיבים פנימיים של המחשב ע"י שימוש בלחץ אויר.


150 - 250 ש"ח
החלפת דיסק קשיח

המחיר כולל החלפה של דיסק קשיח ישן באחד חדש, כולל ספק של  כרטיס SSD החדש.


400 - 500 ש"ח
החלפה והגדרה של כרטיס מסך

התקנה של כרטיס מסך חדש (לא כולל את שווי הכרטיס) והגדרותו במחשב ע"י טכנאי מחשבים ברמלה.


300 - 400 ש"ח
תיקון מחשב נייד ברמלה

מחיר תיקון מחשב נייד בעבור החלפת מסך למחשב נייד בגודל 15.6 אינץ' (לא כולל מסכי מגע).


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תוך כמה זמן טכנאי מחשבים ברמלה מגיע אלי הביתה?

זמני הגעת טכנאי מחשבים ברמלה עשויים לנוע בין שעה ועד שלוש שעות. קחו בחשבון שזמני ההגעה משתנים בהתאם לעומס של בעל המקצוע וכי ביכולתו להקדים את טווח השעות שציינו או לאחר אותו.
 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים ברמלה:
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

האם טכנאי מחשבים ברמלה מעניק אחריות על העבודה שביצע?

כמובן, אך חשוב לציין שלרוב מדובר באחריות קצרה יחסית הנעה בין חודשיים לכ - ארבעה חודשים וזאת בעבור הליך העבודה שביצעו ולא על הרכיבים עצמם. הכוונה, אם מדובר על רכיב שמסיבה כזאת או אחרת נתקל בקשיים לאחר התקנתו - יהיה עליכם לפנות אל חברת היצרן שתבדוק את הנושא.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות עבור תיקון מחשב ברמלה:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך להשיג טכנאי מחשבים מומלץ ברמלה?

מתחת נציג מספר היבטים שחשוב שתבדקו ע"מ להשיג טכנאי מחשבים מומלץ ברמלה:

 • נסיון - בררו אודות הניסיון שטכנאי המחשבים מחזיק בו. במרבית המקרים למי שצבר ותק מכובד - דהיינו שידע להתמודד עם מגוון רחב וגדול יותר של תקלות מפני שצבר ניסיון עבודה.
   
 • מיומנות - מומלץ לברר עם הטכנאי אם ביכולתו לתקן את המחשב שברשותכם, לדוגמה במקרים בהם מדובר על מחשבי מק - מומלץ שתיעזרו בטכנאי מק ברמלה, מפני שמדובר במחשבים שונים בהווייתם ממחשבים על בסיס מערכת ווינדוס וגם חלקי החילוף שלהם נחשבים ליקרים יותר ולא כל טכנאי מחשבים יכול לתקן או להתקין עליהם רכיבים שונים.
   
 • חוות דעת - תוכלו לקבל מפורטל מחשב בקוויק עד 3 טכנאי מחשבים ברמלה, עליהם תוכלו לחפש באינטרנט ולקרוא חוות דעת שלקוחות קודמים השאירו להם. פעולה זו תאפשר לכם להבין את טיב השירות שקיבלו והאם שווה לכם להסתייע בו גם.
   
 • השוואת מחירים - נוסף על הליך של בדיקת חוות דעת - תוכלו לברר עם טכנאי המחשבים שקיבלתם מאיתנו אודות מחירי עבודה עוד בטלפון וכך תוכלו להשוות ביניהם מחירי עבודות ולבחור בהצעה הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם.
   

טכנאי מחשבים ברמלה

השוו בין טכנאי מחשבים ברמלה וחסכו 

פורטל מחשב בקוויק מאפשר לכם להשאיר פרטים, לקבל עד 3 טכנאי מחשבים ברמלה בחינם, דבר שיאפשר לכם להשוות מחירים ביניהם עוד בשיחת הטלפון ולחסוך הן בזמן והן בכסף. השאירו פרטים בחינם בטופס מתחת או לחילופין, התקשרו אלינו ותקבלו ישירות טכנאים באזורכם והתחילו לחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

שאלות בנושא טכנאי מחשבים ברמלה

לפניכם שאלות שגולשים שאלו וצוות פורטל מחשב בקווי ענה

האם ניתן להשיג דרככם שירותי תיקון למחשבים של אפל?

בוודאי! דרך פורטל מחשב בקוויק תוכלו להשיג טכנאי מק ברמלה, המתמצא בסוגי מחשבים אלו.


למי כדאי לפנות - טכנאי מחשבים או למעבדת מחשבים ברמלה?

כדאי שתקחו בחשבון שבשני המקרים תוכלו לקבל שירות טוב אך קחו בחשבון שטכנאי מחשבים ברמלה יוכל לתקן את המחשב שלכם בבית או לחילופין - לאסוף אותו מכם ולהחזיר אליכם לאחר תום התיקון. במעבדות מחשבים - יהיה עליכם לסחוב את המחשב ולאסוף אותו בתום התיקון - דבר שעשוי לסבך ולהכביד על ההליך.