טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים ברמת גן

שוב התקלקל המחשב? נפל לכם הלפטופ ואתם צריכים טכנאי מחשבים ברמת גן? באמצעות מחשב בקוויק תוכלו לקבל הצעות מחיר מעד 3 מעבדות מחשבים ברמת גן ולהשוות ביניהם בשביל המחיר הטוב ביותר. רק השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג להביא לכם את טכנאי המחשבים הטובים ביותר.

מחפשים טכנאי מחשבים ברמת גן? השוו וחסכו

מי שמחפש טכנאי מחשבים ברמת גן יודע שהחיפוש יכול להיות מתיש. לחפש מעבדת מחשבים ברמת גן שנותנת שירות טוב ומקצועי יכול להיות קשה, במיוחד כשבנוסף לזה מנסים למצוא מחיר טוב.

 

בעזרת מחשב בקוויק תוכלו לקבל טלפונים והצעות מחיר מעד 3 טכנאי מחשבים ברמת גן. רק השאירו לנו את הפרטים שלכם ותנו לנו לעשות את עבודת החיפוש. מומלץ להשוות ביניהם כדי למצוא את טכנאי המחשבים שיתן לכם את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.

 

טכנאי מחשבים ברמת גן

מה המחיר של טכנאי מחשבים ברמת גן?

תיקון מחשבים ברמת גן יכול להיות שירות יקר, אבל לא חייב להיות אחד כזה. ביקור של טכנאי מחשבים ברמת גן יכולה לעלות בין 150 - 250 ש"ח. במיוחד בגלל הפער הזה אנחנו ממליצים להשוות בין המחירים שתקבלו מכל מעבדת מחשבים ברמת גן. כמובן חשוב לשים לב שהמחיר לא יכלול את העבודה עצמה. להחליף את לוח האם לא יעלה את דבר כמו להחליף דיסק קשיח. תוכלו לקרוא על עלות של תיקונים נפוצים במחירון שלנו.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים ברמת גן

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים ברמת גן: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון של טכנאי מחשבים ברמת גן לתיקונים נפוצים

לפניכם מחירון של טכנאי מחשבים ברמת גן המציג את טווח המחירים לתיקונים נפוצים ביותר:

מחירון טכנאי מחשבים ברמת גן

פירמוט מחשב

מחיר בעבור פירמוט של המחשב.


350 - 400 ש"ח
החלפת דיסק קשיח

מחיר בעבור החלפת דיסק קשיח. 


400 - 500 ש"ח
החלפת כרטיס מסך

המחיר אינו כולל את הכרטיס. אך ורק את ההתקנה וההגדרה שלו על המחשב.


300 - 400 ש"ח
החלפת מסך למחשב נייד

המחיר בעבור החלפת מסך טאצ׳. אינו כולל מסכי טאץ


600 - 700 ש"ח
החלפת מקלדת למחשב נייד

מחיר בעבור החלפת מקלדת למחשב נייד.


450 - 650 ש"ח
תיקון שקע חשמל למחשב נייד

מחיר בעבור תיקון של שקע חשמל במחשב נייד.


300 - 500 ש"ח
החלפת סוללה במחשב נייד

מחיר בעבור החלפת סוללה במחשב נייד.


500 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

תקלות נפוצות במחשבים

ישנם המון תקלות שיכולות לקרות למחשב, אלו הנפוצות ביותר:

 • וירוסים - המון אנשים פונים אל טכנאי מחשבים בעקבות מחשב שלא עובד באופן תקין או עובד אך איטי מאוד. לרוב זה נגרם בעקבות וירוסים שיש למחשב. ניתן לסדר זאת על ידי פירמוט של המחשב.
   
 • מחשב עושה רעש - כאשר המחשב עושה רעש לרוב זה יהיה בגלל שיש צורך לבצע ניקוי למאוורר.
   
 • מחשב לא נדלק - ישנן המון סיבות בהן המחשב יכול לפתע לא להידלק. לרוב זה יקרה בעקבות תקלה בספק הכוח. על מנת לוודא את מקור התקלה יש צורך בהזמנת טכנאי מחשבים ברמת גן.
   
 • מסך כחול  - כאשר יש מסך כחול למחשב לרוב זה יקרה בגלל תקלה בדרייבר. ישנם עוד סיבות למסך כחול במחשב, על מנת לדעת בוודאות את מקור את התקלה טכנאי המחשבים יצטרך לאבחן את הבעיה.
   
 • אין אינטרנט - כאשר המחשב לא מצליח להתחבר לאינטרנט יש לנסות קודם כל לחבר את המחשב לאינטרנט באמצעות כבל רשת. במידה ויש אינטרנט לאחר החיבור, ככל הנראה ישנה בעיה בכרטיס הרשת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

תיקונים נפוצים שמבצע טכנאי מחשבים ברמת גן

אלו התיקונים הנפוצים ביותר בקרב טכנאי מחשבים ברמת גן:

 • החלפת לוח אם - כאשר ישנה תקלה בלוח אם לרוב המחשב יקפא או לא יעבוד. תפקידו של הלוח לחבר בין כל הרכיבים של המחשב.
   
 • החלפת סוללה למחשב נייד - לא יכולים להדליק את המחשב מבלי להיות מחוברים למטען? הסוללה נגמרת במהירות? רוב הסיכויים שישנה תקלה בסוללה של המחשב. הזמינו טכנאי מחשב נייד ברמת גן על מנת שיבצע עבורכם את ההחלפה במהירות ומקצועיות.
   
 • ספק כוח - ישנם כמה תקלות שיכולות לקרות בספק כוח. רוב התקלות יקרו בעקבות הפסקות חשמל, בלאי של הספק וכדומה.
   
 • כרטיס מסך - החלפת כרטיס מסך יכולה להתבצע בעקבות תקלה או בעקבות רצון לשדרוג. טכנאי מחשבים יוכל לעזור לכם לבחור את הכרטיס מסך אשר מתאים לשימושכם ולהרכיב לכם אותו על המחשב.
   
 • החלפת מקלדת למחשב נייד - ישנם המון מצבים בהם נצטרך להחליף מקלדת למחשב נייד, לדוגמא: מים שנשפכו, מקשים שבורים, בלאי ועוד.

תיקון מחשב ברמת גן - האם יש אחריות?

לרוב ישנה אחריות של שלושה חודשים בממוצע עבור תיקון על ידי טכנאי מחשבים ברמת גן. שימו לב, תקופת האחריות משתנה בין הטכנאי השונים ולכן חשוב מאוד לוודא את תקופת האחריות מול הטכנאי איתו תבחרו לעבוד.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 חודשים אחריות 3 חודשים אחריות 2 חודשים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

תוך כמה זמן טכנאי מחשבים ברמת גן מגיע?

טכנאי מחשבים ברמת גן יגיע אליכם הביתה תוך שעתיים בממוצע. יש לציין שלפעמים הטכנאי עלול להתעכב ולעתים אף יוכל להקדים. דרך הפורטל נמצא לכם מספר טכנאים אשר זמינים לתת לכם שירות מקצועי ומהיר.

 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים :
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

מה לגבי תיקון מחשב נייד ברמת גן?

כל מי שצריך תיקון מחשב נייד ברמת גן יודע שזה שירות מבוקש. לפטופים מתקלקלים בתדירות גבוהה בהרבה מאשר מחשבים נייחים עקב השינוע ממקום למקום. במיוחד כשכל כך הרבה אנשים במרכז נוטים לקחת את הלפטופ מהעבודה לבית ובחזרה על בסיס יומי, וחלק גדול עושים את המסע הזה על הקורקינט או על האופניים.

 

למצוא תיקון מחשבים ניידים ברמת גן באיכות גבוהה זה לא דבר של מה בכך. לא בכל מעבדת תיקון מחשבים ניידים ברמת גן תקבלו את טכנאי המחשבים בטוב ביותר. בגלל זה כשאתם צריכים תיקון לפטופ ברמת גן מומלץ לבדוק עם כמה מעבדות וטכנאי מחשבים כדי לקבל את טכנאי המחשבים הניידים הטוב ביותר. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

איך אני מוצא טכנאי מחשבים מומלץ?

למצוא טכנאי מחשבים מומלץ שיעשה עבודה טובה זה כנראה הדבר החשוב ביותר. אף אחד מאיתנו לא רוצה לבקר יותר מדי במעבדות מחשבים, וידוע שטכנאי מחשבים טוב מונע את הזמן המיותר כמו גם את העלויות הנוספות של שעות העבודה של טכנאי המחשבים. כדי למצוא את הטכנאי הטוב ביותר נסו להסתכל על הדברים הבאים:

 1. ניסיון וותק. שאלו את טכנאי המחשבים כמה זמן הוא בתחום בשיחת הטלפון הראשונה, לפני שאתם מזמינים אותו. טכנאי מחשבים מנוסה כנראה ידע לעשות את העבודה בצורה הזריזה והטובה ביותר.
   
 2. המלצות. שאלו את חברים שלכם לגבי ניסיונות קודמים שלהם. עשו עליו חיפוש בגוגל. דעות מ3-4 לקוחות קודמים תיתן לכם תמונה ברורה יותר לגבי מעבדת או טכנאי המחשבים.
   
 3. עלות. כמובן שאנחנו מחפשים את טכנאי המחשבים שיעשה את העבודה הטובה ביותר, אבל זה לא אומר שלא תוכלו למצוא אחד שיעשה את אותה העבודה במחיר זול יותר. השוואת מחירים פשוטה יכולה לחסוך לכם עלויות מיותרות.

 

תיקון מחשבים ברמת גן

איך אני מקבל ביקור מטכנאי מחשבים ברמת גן?

מי שמחפש ביקור טכנאי מחשבים יודע שבעידן שלנו אין שום בעיה למצוא טכנאי מחשבים ברמת גן עד הבית. כנראה שלכל מי שמחפש לא לצאת מהבית זה השירות המתאים ביותר. שימו לב ששירות כזה יעלה קצת יותר עקב ההגעה של טכנאי המחשבים אל הבית שלכם, לא מצאתם אחד זמין ברמת גן? ניתן למצוא טכנאי מחשבים בתל אביב בזמינות גבוהה מאוד.

שאלות על מעבדת מחשבים ברמת גן ששאלתם

ריכזנו לכם מספר שאלות ששאלתם אותנו לגבי מעבדת מחשבים ברמת גן:

האם יש לכם גם טכנאי מק ברמת גן?

בוודאי, דרך הפורטל תוכלו למצוא טכנאי מק ברמת גן או לכל סוג מחשב שרק תצטרכו.


האם יש אחריות על תיקון מחשבים ברמת גן?

הרחבנו על כך בעמוד.


האם השירות של ההשוואת מחירים בחינם?

כן! השירות של השוואת המחירים ניתן בחינם לגמרי ללא כל התחייבות!