טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בתל אביב

מחפשים טכנאי מחשבים בתל אביב שמגיע עד הבית? צריכים תיקון למחשב הנייד או הנייח? בעזרת מחשב בקוויק תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך עד 39% מהמחיר! השאירו פרטים וחסכו כעת.

מהו מחיר ביקור טכנאי מחשבים בתל אביב?

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בתל אביב בבית הלקוח הוא כ-150 ש"ח. כאשר הטווח הגבוה עומד על 200 שקלים ואילו הנמוך על 100 ש"ח. חשוב לציין כי מחיר הביקור בדרך כלל מבוטל כאשר טכנאי המחשבים מבצע תיקון תקלה וגובה בעבורה שירות. כמו כן, מחירי ביקור טכנאי מחשבים בתל אביב משתנים על פי שעות וימי הפעילות (ימי חג ושבת או שעות מאוחרות).
 

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בתל אביב בממוצע

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בתל אביב בממוצע: 150 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

איזה תקלות נפוצות במחשבים בת"א?

לא חסרות תקלות במחשבים, הנה רשימת חמשת התקלות הנפוצות ביותר בעיר תל אביב במחשבים:

 • המחשב לא מתחבר לאינטרנט: מה שווה המחשב שלנו בלי חיבור לאינטרנט? מבין התקלות הנפוצות ביותר בעיר בגינם מוזמן טכנאי מחשבים בתל אביב לבית הלקוח, ניתן לראות את התקלה הזו. בדרך כלל זה מסתכם בהתקנה של דרייבר או החלפת חומרה של כרטיס הרשת.
   
 • המחשב לא נדלק: מחשב שאינו נדלק יכול להעיד על תקלה בפסק הכוח. אם התקלה לא נמצאת שם - זה כנראה לוח האם ובמקרים כאלו לעיתים עדיף להחליף את המחשב לגמריי.
   
 • המחשב עושה רעשים: רעשים מהמחשב יכולים להעיד על מספר דברים, הראשון הוא מאוורר מחשב שמלא באבק, כאן נכנס נושא ניקוי המחשב. אבל אם הרעש מגיע דווקא מהכונן הקשיח. כנראה שהתקלה חמורה יותר. במקרים כאלו כדאי לבצע שדרוג לכונן קשיח חדש יותר ובטכנולוגייה חדישה יותר.
   
 • המחשב עובד לאט: שהמחשב עובד לאט זה ללא ספק מעצבן ומטריד. אם איפוס המחשב והתקנת תוכנות מחדש אינה באה בחשבון, כדאי לשקול שדרוג של החומרה. בדרך כלל יהיה מדבור על שדרוג כרטיס זיכרון RAM.
   
 • מסך כחול במחשב: תקלה בה המחשב מקפיץ לנו מסך כחול או לבן במחשב מעידה על בעיה בתוכנת ההפעלה (הווינדוס) או לחלופין על בעיית חומרה שיכול להיות כונן קשיח. שיש תקלה מסוג זה רצוי להזמין טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב בתל אביב ובמהירות.
   

טכנאי מחשבים בתל אביב

מחירון תיקון מחשבים בתל אביב

אז כמה עולה תיקון מחשב בתל אביב יפו? הנה מחירון עדכני של טכנאי מחשבים מאזורכם:

מחירון תיקון מחשבים בתל אביב

מחיר פירמוט מחשב והתקנה

פירמוט מחשב והתקנת מערכת הפעלה (לא כולל רישיון)


350 - 400 ש"ח
מחיר גיבוי והחלפת דיסק קשיח

החלפת דיסק קשיח והעברת נתונים מהישן לחדש (במידה ולא צריך שחזור).


400 - 500 ש"ח
החלפת כרטיס מסך

החלפה בלבד ללא חומרה - כולל הגדרת דרייברים ומאפיינים.


300 - 400 ש"ח
מחרי החלפת מסך למחשב נייד

מסך סטנדרטי ופשוט.


600 - 700 ש"ח
תיקון שקע הטענה במחשב נייד

פירוק שקע ישן והתקנת שקע חדש (כולל השקע).


300 - 500 ש"ח
מחיר החלפת מקלדת למחשב נייד

פירוק מקלדת ישנה והתקנת חדשה (כולל חלקים וכולל עבודה).


450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תיקונים נפוצים במחשבים באזור ת"א

איזה תיקונים נפוצים מתבצעים בתל אביב ע"י טכנאי מחשבים? הנה רשימה של כמה תיקוני מחשבים נפוצים שבוצעו לאחרונה:

 • החלפת מסך במחשב הנייד:  אז כן, דרך מחשב בקוויק אפשר להזמין גם תיקון מחשב נייד בתל אביב, מבין התקלות הנפוצות ניתן לראות את החלפת מסך במחשב הנייד.
   
 • החלפת סוללה למחשב נייד: בדומה למסך, גם סוללה במחשב הנייד היא דבר שנהרס בתכיפות גבוה, בלאי גבוה משימוש שאינו תקין גורם לכך. טכנאי מחשבים נייידים בתל אביב מבצע בדיקה שאכן מדובר בסוללה ולא ברכיב אחר במחשב ובמידת הצורך מביא את הסוללה המתאימה לכם.
   
 • החלפת ספק כוח למחשב: כפי שציינו מעלה, כאשר המחשב לא נדלק כנראה מדובר על ספק כוח. אז כן - החלפת ספק כוח במחשב נייח הוא דבר שקורה לעיתים רבות הן במחשבים ניידים והן במחשבים נייחים.
   
 • שדרוג מחשב נייד: לעומת מחשב נייח בו ניתן לרכוש רכיב ופשוט לחבר אל המחשב. במחשב נייד זה מורכב יותר. צריך לדעת איך לעשות זאת ועבודה כזו מתאימה לטכנאי מחשבים בתל אביב ובכלל. אז כאשר אתם רוצים לשדרג את המחשב הנייד - השאירו לנו פרטים בטופס הבא ואנו נדאג למצוא לכם את הטכנאי המתאים בעבורכם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

זמן הגעת טכנאי מחשבים בתל אביב עד הבית

זמן ממוצע של הגעת טכנאי מחשבים בתל אביב עד בית הלקוח הוא כ-2 שעות. כאשר הטווח הגבוה ביותר עומד על 3 שעות והנמוך הוא על שעת הגעה בודדת. כמובן שמדובר על הערכה גסה וכל מקרה לגופו. אבל מכמה בדיקות שביצענו - זה הממוצע זמנים של הגעת טכנאי מחשבים לבית הלקוח.
 

זמן ממוצע להגעת טכנאי מחשבים בת"א:
2 שעות
3 שעות משך זמן שעת הגעה

האם נהוג לקבל אחריות על תיקון מחשב בתל אביב?

זמן תקופת האחריות בעבור תיקון מחשב נייד בתל אביב וכן, גם בעבור מחשב נייח עומדים בממוצע על כ-3 חודשי אחריות. כאשר הטווח הגבוה הוא כ-4 חודשים והנמוך הוא כ-2 חודשי אחריות. חשוב לציין כי זמני האחריות והיקף האחריות משתנים בין טכנאי מחשבים זה לאחר וכן, גם סוג העבודה והחומרה בעלי תקופות אחריות שונות. לכן, אנו ממליצים לשאול לפני תחילת עבודת הטכנאי על המחשב - האם יש אחריות, לכמה זמן ומה היא כוללת.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 חודשי אחריות  3 חודשי אחריות חודשיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי מחשבים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך להשיג טכנאי מחשבים מומלץ בתל אביב?

אם גם אתם רוצים לבצע בחירה מושכלת ולהשיג טכנאי מחשבים בתל אביב שיבצע עבודה טובה במחשב שלכם - הנה כמה טיפים שכדאי לבדוק:

 • בררו אודות נסיון - מומלץ שתבררו עוד בטלפון עם טכנאי מחשבים בתל אביב כמה זמן הוא עוסק בתחום. זכרו שככל שאורך הותק שלו גדול יותר - כך, במרבית המקרים יעיד הדבר על כמות גדולה יותר של מקרים שנחשף אליהם וכך גם לנסיון שצבר בעקבות כך.
   
 • אדיבות - עוד בשיחת הטלפון נסו לברר כמה שיותר דברים ע"מ לבחון אם הטכנאי איתו אתם מדברים עונה באדיבות ובסובלנות. דבר זה עשוי להעיד על ההתנהלות ההמשכית ביניכם גם לאחר ביצוע עבודה במחשב שלכם.
   
 • ידע - שאלו ובררו נושאים שונים שנתקלתם בהם במחשב שלכם או באופן כללי ובדקו אם הטכנאי אכן בקיא ועונה בצורה עניינית. ידע של טכנאי מחשבים בתל אביב גם יכול להתבטא בשאלות שהוא שואל אתכם לגבי המחשב שלכם, כמו מספר קוד סידורי בתחתית מחשב נייד וכדומה.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל מחשב בקוויק 3 טכנאי מחשבים בתל אביב, תוכלו לחפש אותם באינטרנט ולקרוא תגובות שלקוחות קודמים השאירו להם, פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שבעל המקצוע העניק להם.
   
 • השוואת מחירים - נוסף על בדיקת חוות דעת, פורטל מחשב בקוויק מאפשר לכם לברר עוד בשיחת טלפון מידע לגבי מחיר עבודה. בררו זאת מול שלושת הטכנאים ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

שאלות ותשובות בנושא טכנאי מחשבים בתל אביב

לפניכם כמה שאלות ותשובות שגולשים שאלו טכנאי מחשבים בתל אביב בהקשר של תיקון מחשבים:

האם מספקים שירות גם למחשבי MAC?

כן, ניתן לקבל שירות גם למערכות הפעלה של לינוקס וגם מחשבי MAC.


אתם תומכים בכל סוגי המחשבים?

כמובן, טכנאי מחשבים פרטיים שמספקים פתרונות לכל סוגי המחשבים.


האם מטפלים בבעיות חומרה ותוכנה?

כן - אפשר לקבל פתרונות חומרה, החל מתיקון ועד לשדרוג וכמובן גם בעבור תוכנה, פירמוט והתקנה.