טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בכרמיאל

צריכים טכנאי מחשבים עד הבית בכרמיאל? בעזרת פורטל מחשב בקוויק תוכלו למצוא טכנאי מחשבים מומלץ, מעבדת מחשבים ושירות כמובן המגיע עד בית הלקוח לצורך תיקון מחשב נייד, נייח וגם מק. השאירו פרטים, ערכו השוואה בין טכנאי מחשבים בכרמיאל וחסכו עד 37% במחיר.

מהו מחיר ביקור טכנאי מחשבים עד הבית בכרמיאל?

צריכים להזמין טכנאי מחשבים עד הבית בכרמיאל? ובכן, מחיר ביקור טכנאי הוא כ-200 ש"ח בממוצע, כאשר הטווח העליון הוא כ-250 ש"ח והתחתון כ-150 ש"ח. חשוב לציין, ברוב המקרים אם טכנאי המחשבים מבצע את העבודה, מחיר הביקור מתבטל ונכלל במחיר העבודה שביצע.


מחיר ביקור טכנאי מחשבים בכרמיאל

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בכרמיאל: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

בתוך כמה זמן מגיע טכנאי מחשבים בכרמיאל?

כבר מחכים לטכנאי? דעו כי זמן הגעת טכנאי מחשבים בכרמיאל בממוצע הוא כ-שעתיים. כאשר משך הזמן נע בין שעה בודדת ל-3 שעות. כמובן, זה תלוי בעומס ובזמינות הטכנאי באותו היום. אך אם רוצים לערוך מעין ממוצע למען הבנה כללית - אלו הם הנתונים.
 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 15 דקות
20 דקות משך זמן 10 דקות

האם יש אחריות על תיקון מחשב בכרמיאל?

אם אתם רוצים לדעת על גבי אחריות של תיקון מחשבים בכרמיאל, אז דעו כי ממוצע האחריות שתקבלו בדרך כלל יהיה כ-3 חודשי אחריות. הטווח הגבוה הוא כ-4 חודשים והנמוך הוא כ-2 חודשים. בנוסף, האחריות יחסית מצומצמת, כאשר מעורבים פרטים ודברים טכניים. כך שלעיתים לא נקבל אחריות כלל. צריך לוודא ולבדוק היטב בכל הנוגע לאחריות.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי המחשבים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

תקלות נפוצות במחשבים ניידים ונייחים

שאלנו מספר טכנאי מחשבים בכרמיאל, מהם התקלות הכי נפוצות שאתם נתקלים מלקוחות בעיר, אז אתם כנראה לא לבד, אלו התקלות הכי נפוצות בכרמיאל:

 • המחשב עושה רעש: רעשים מהמחשב קורים כמעט לכל אחד בעל מחשב יותר משנה. הסיבה המרכזית היא בגלל המאווררים והצטברות האבק. אבל ישנם גם רעשים אחרים כמו רעש של דיסק קשיח, אשר עשוי להעיד על תקלה במידע שתגיע בקרוב. אם המחשב שלכם מרעיש - נסו לבצע ניקוי למחשב מאבק, אם זה לא עובד - הזמינו טכנאי מחשבים בכרמיאל לבדיקה.
   
 • המחשב לא נדלק: רוב הסיבות לכך שמחשב לא ידלק כלל יהיו בגלל ספק הכוח. אם זאת לא הסיבה והוא כן "מקבל חשמל" רצוי לבדוק אם מחובר אליו USB, אם גם זאת לא הסיבה, רק מעבדת מחשבים בכרמיאל או טכנאי, יוכלו לספק לכם מענה לתקלה.
   
 • מסך כחול במחשב: כאשר לפתע מופיע לכם מסך כחול, זה יכול להעיד על שגיאה במערכת ההפעלה או תקלה טכנית בחומרה. בשני המקרים תצטרכו לבצע פעולה לפתרון - הראשונה היא פירמוט למחשב ובמידה  וזה לא עובד, צריך להזמין טכנאי מחשבים עד הבית לצורך בדיקת תקינות חומרת המחשב.
   
 • המחשב לא מתחבר לאינטרנט: יש המון סיבות למה המחשב שלכם לא מתחבר אל האינטרנט, אנו ממליצים לעבור לעמוד על מחשב לא מתחבר לאינטרנט להרחבת מידע.
   
 • מחשב מצפצף ללא הפסקה: הסיבה לכך היא חיבור שגוי של חומרה (במידה ונגעתם בה) או תקלה בחומרה. אם איכנם מבינים כלל בחומרה, רצוי לשוחח עם טכנאי מחשבים מכרמיאל והסביבה.
   

טכנאי מחשבים בכרמיאל

מחירון תיקון מחשבים בכרמיאל

אז כמה עולה לתקן מחשב בכרמיאל? לפניכם כמה דוגמאות וטווחי מחירים של עבודות תיקון מחשבים בכרמיאל:

מחירון טכנאי מחשבים בכרמיאל

מחיר פירמוט מחשב בכרמיאל

מחיר פירמוט מחשב כולל התקנה מערכת הפעלה.


350 - 400 ש"ח
החלפת ספק כוח למחשב

כולל ספק כוח סטנדרטי, פירוק הישן והתקנת החדש.


300 - 400 ש"ח
החלפת סוללה למחשב נייד

ממוצע של 550 ש"ח בעבור החלפת סוללה במחשב הנייד (כולל הסוללה כמובן)


500 - 600 ש"ח
שדרוג כונן קשיח במחשב נייד

שדרוג כונן קשיח מ-SATA אל -SSD.


500 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

איזה תיקוני מחשבים הכי נפוצים בכרמיאל?

אז מה מעסיק הכי הרבה את טכנאי המחשבים בכרמיאל? הנה עבודות תיקון המחשבים הנפוצות בעיר:
 

 • הרחבת זיכרון למחשב נייד: במחשב רגיל, בקלות אפשר להוסיף זיכרון לאחר פתיחת המארז והוספת הכרטיס בסלוט המתאים. אבל במחשב הנייד? ובכן, זה מתחיל בברגים ונגמר בכאב ראש. ללא ידע, לא מומלץ לנסות לעשות זאת לבד.
   
 • החלפת ספק כוח למחשב: אם קראתם את הפסקה מעלה של תקלות נפוצות, לבטח הבנתם שספק הכוח יופיע גם כאן. ובכן, זאת אחד התקלות הנפוצות ומה לעשות - האפשרות היחידה היא להחליף את ספק הכוח.
   
 • החלפת מקלדת למחשב נייד: לרוב כאשר נשפך מים על המחשב, המקלדת היא הנפגעת הראשונית. לכן צריך לבצע החלפה של המקלדת כולה בתקווה שהמחשב עדיין תקין.
   
 • שדרוג מחשב נייד: ברגע שהמחשב עובד לאט, קורס, נכבה מהר זה הזמן להחליט האם לבצע שדרוג או לרכוש חדש. במידה והחלטתם על שדרוג מחשב נייד, זאת הסיבה.

איך אני מוצא טכנאי מחשבים מומלץ בכרמיאל?

למצוא טכנאי מחשבים מומלץ בכרמיאל לא חייבת להיות עבודה קשה. ברגע שיודעים לברר את הדברים הנכונים תוכלו למצוא טכנאי מחשבים שיתן לכם שירות טוב שיגרום לכם לרצות לבוא אליו כל פעם שתצטרכו לתקן את המחשב. כתבנו לכם 3 שאלות שכדאי לכם לשאול את עצמכם כבר בשיחה הראשונה עם הטכנאי:
 

 1. האם הוא הצליח להבין איפה הבעיה כבר בשיחה הראשונה? טכנאי מחשבים טוב מכיר היטב את הבעיות הנפוצות במחשב והוא ישאל אתכם את השאלות הנכונות כדי לעשות את עבודת תיקון המחשב יותר קלה. 
   
 2. האם הלקוחות הקודמים שלו מרוצים? אין כמו ניסיון אישי. נסו לשאול את חבריכם על איזה טכנאי הם היו ממליצים.
   
 3. האם המחיר נשמע לי מופקע? אחרי שתקבלו מאיתנו את הפניות של הטכנאים תשוו מחירים ביניהם כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר. מחיר ביקור של טכנאי מחשבים בכרמיאל לרוב תעלה בין 150 - 250 ש"ח. תוכלו לראות מחירים מפורטים לכל תקלה במחירון שלנו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

ומה אם אני צריך מעבדת מחשבים ניידים בכרמיאל?

אז אל תדאגו. אין שום בעיה למצוא מעבדת מחשבים ניידים בכרמיאל. למעשה הרבה מהטכנאים והמעבדות שעובדים איתנו יוכלו לעזור גם במקרה של מחשבים נייחים וגם במקרה של מחשבים ניידים. מי שצריך תיקון מחשבים ניידים בכרמיאל בהחלט לא צריך לדאוג. בין אם מדובר בהחלפת מקלדת או החלפת מסך אין לנו ספק שבאמצעות הטכנאים והמעבדות שעובדות איתנו תוכלו למצוא את הפיתרון לבעיה שלכם.

ניתן למצוא גם טכנאי מחשבים עד הבית בכרמיאל?

חלקנו מחפשים טכנאי מחשבים עד הבית בכרמיאל. למזלנו אנחנו עובדים עם הרבה מעבדות וטכנאי מחשבים בכרמיאל אז נוכל למצוא לכם גם אחד שמגיע עד הבית. במקרה כזה חשוב לנסות לדייק את הבעיה של המחשב אפילו יותר בשיחה הראשונה כדי שהטכנאי יגיע עם הציוד והחומרה הנדרשים לעבודה.