טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בפרדס חנה

מחפשים טכנאי מחשבים בפרדס חנה? רוצים שירות תיקון מחשבים נייחים או נייידים? צריכים פתרון מהיר וזול? כאן תמצאו טכנאי מחשבים בפרדס חנה עד בית הלקוח ובמחיר הזול והמשתלם ביותר.

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בפרדס חנה

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בפרדס חנה, ינוע בין 150 ל- 250 ₪. אולם, תקלות מחשב הדורשות תיקון, הינן בעלות תג מחיר נפרד. חלק מטכנאי המחשבים, יכללו את מחיר הביקור במחיר התיקון ולא יגבו עבור ביקור בנפרד. תיקון מחשבים בפרדס חנה כולל טיפול בתקלות שונות שלכל אחת מחיר תיקון אחר. להלן מספר דוגמאות לתיקונים שכיחים ומחיריהם:

  • החלפת כרטיס מסך לרבות, הגדרת הדרייברים: בין 200 ל- 270 ₪ (לא כולל כרטיס המסך עצמו)
  • ניקיון מחשב נייח לרבות, ניקוי המאוורר והרכיבים הפנימיים של המחשב: בין 200 ל- 350 ₪
  • החלפת ספק כוח לרבות, עלות הספק עצמו, בין 300 ל- 350 ₪
  • תיקון מסך מחשב נייח (בעיית רטיבות מורכבת, כבלים קרועים ושחוקים או קצר ברכיבי מסך שונים), בין 150 ל- 350 ₪.


מחיר ביקור טכנאי מחשבים בפרדס חנה בממוצע

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בפרדס חנה בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

שתי התקלות השכיחות ביותר במחשבים

שתי תקלות שכיחות, מופיעות יותר מכל תקלה אחרת במחשבים, האחת, בעיה של מסך שחור – תקלה זו מעידה, על פי רוב, על כך שקיימת בעיה באחד הכבלים שכפי הנראה נשרף. מומלץ לנתק את המחשב מהחשמל, להמתין מספר שניות ולחברו שוב לחשמל ולהדליקו. בחלק מהמקרים הכיבוי וההדלקה פותרים את הבעיה, במקרים אחרים, יש לבצע החלפה של רכיב חומרה או תיקון תוכנה. התקלה השנייה הנה, מחשב שאינו נדלק, יש לבדוק שכפתור ההדלקה האחורי אינו לחוץ, לפעמים זה מקור התקלה. בכל מקרה אחר, בו המסך ממשיך לא להידלק, יש לבצע תיקון מחשב נייח בפרדס חנה.
 

טכנאי מחשבים בפרדס חנה

כיצד לבחור טכנאי מחשבים בפרדס חנה?

מומלץ לבדוק שלושה פרמטרים בטרם תסגרו הזמנת שירות של טכנאי מחשבים בפרדס חנה. אלמנט ראשון, בדקו את רמת הוותק של הטכנאי, ככל שהטכנאי מנוסה יותר, כך הוא מיומן יותר. שנית, בדקו שישנן המלצות טובות אודות הטכנאי ודבר אחרון, השוו את מחיריו לאלה של טכנאי מחשבים אחרים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

גם שירות תיקון מחשב נייד בפרדס חנה

תיקון של אלמנט בסיסי במחשב נייד, יעלה לכם בין 150 ל- 250 ₪ לשעת עבודה של טכנאי מחשבים בפרדס חנה עד הבית, כלומר, טכנאי המבצע את התיקון בבית הלקוח. אולם, תיקון מחשב נייד בפרדס חנה, כאשר מדובר בהחלפת רכיב אלקטרוני, כזה או אחר, יעלה כמה מאות שקלים נוספים ויתכן שהטכנאי יידרש לקחת את המחשב למעבדה שלו ולבצע את תיקון המחשב הנייד שם, בתנאי עבודה מתאימים וקפדניים.

לבסוף, קצת על מחשב בקוויק.

מחשבים, למרות היותם מכשירים מתוחכמים שבלעדיהם אי אפשר לנהל חיים תקינים כיום, אינם חסינים בפני תקלות. לכן, חשוב לדעת שקיים פורטל אחד, המרכז עבורכם את כל טכנאי המחשבים, מכל רחבי הארץ. פורטל מחשב בקוויק, הוא ללא ספק המקום שדואג לכלל צרכיכם, כשמדובר בתקלות מחשב והצורך לאתר טכנאי מחשבים מומלץ ואמין. הכניסו את פרטיכם למערכת וקבלו, תוך זמן קצר, מספר הצעות מחיר מספקים איכותיים ומומלצים. בצעו השוואת מחירים והזמינו טכנאי מחשבים בפרדס חנה.