טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בקריות

מחפשים טכנאי מחשבים בקריות לתיקון המחשב הנייד או הנייח? עם פורטל מחשב בקוויק תוכלו לערוך השוואה בין טכנאי מחשבים כדי לחסוך במחיר תיקון המחשב ולוודא שאתם מזמינים טכנאי מחשבים מומלץ. בשביל זה הוספנו לכם מחירון וגם טיפים למציאת טכנאי מומלץ.

תיקון מחשבים בקריות של מחשבים ניידים ונייחים

יש כמה תיקונים שיותר נפוצים מאשר אחרים. אילו תיקוני מחשב הם הנפוצים בקריות?

 • החלפת מסך למחשב נייד: אחד התיקונים הנפוצים ביותר שמבצע טכנאי מחשבים בקריות הוא החלפת מסך של המחשב הנייד. לעומת מחשב נייח שבו אפשר לקנות מסך חדש, במחשב הנייד זה לא כזה פשוט כי צריך לפרק את המחשב וזה לא פעולה שרוב האנשים יבצעו ללא טכנאי.
   
 • החלפת סוללה למחשב הנייד: אחרי מספר שנים (או יותר נכון מספר הטענות) הסוללה מתה ויהיה צורך להחליף אותה אלא אם כן תרצו שהמחשב יכבה כל פעם שאתם מנתקים אותו מהחשמל. ודאו עם טכנאי המחשבים בקריות האם יש לו סוללה מקורית לסוג המחשב שלכם. לאחר ההחלפה ודאו שאתם לא מטעינים את המחשב כל הלילה כדי להאריך את חיי הסוללה.
   
 • הרחבת זיכרון למחשב: יש שני סוגים של זיכרון - נפח איחסון וזיכרון RAM. נפח אחסון הוא מה שהמחשב יכול לאחסן בתוכו לטווח הארוך, ולעומתו זיכרון RAM הוא הזיכרון שהמחשב יכול להכיל בטווח הקצר או במילים אחרות כמה תוכנות ומשימות הוא יכול להפעיל במקביל תוך כדי שמירה על המידע. הרחבת זיכרון RAM תעזור למחשב לזכור ולהפעיל יותר תוכנות בבת אחת.
   
 • החלפת כונן קשיח למחשב הנייד: תצטרכו להזמין טכנאי מחשבים בקריות להחלפת כונן קשיח למחשב הנייד ב-2 מקרים. המקרה הראשון הוא המקרה שבו יש לכם כונן HDD ואתם לא מרוצים מהביצועים שלו אז זה הזמן לעבור לכונן SSD. מקרה נוסף הוא בגלל בלאי טבעי או נזק פיזי שקרה לכונן כמו במקרה של הפסקת חשמל פתאומים או נפילה מגובה רב.
   
 • החלפת כרטיס מסך למחשב: את כרטיס המסך למחשב הנייד נחליף בשני מצבים שונים. המצב הראשון הוא כשאנחנו רוצים לעשות פעולות יותר "כבדות" כמו רינדור סרטונים או משחקים מאוד כבדים. המצב השני הוא כשכרטיס המסך לא עובד. לפני שאתם מזמינים טכנאי מחשבים בקריות לתיקון הבעיה נסו להפעיל מחדש את המחשב או לעדכן את הדרייבר ולראות אם הבעיה נפתרה.
   
 • החלפת לוח אם: סימנים לכך שהחלפת לוח אם נדרשת הם כשמופיע מסך כחול, המחשב מתחיל להידלק ואז לפתע נכבה או אם המחשב מאוד איטי. טכנאי מחשבים מומלץ בקריות יוודא האם הבעיה היא כל לוח האם או שרק הזיכרון ואז הוא יבין האם אפשר פשוט להרחיב את הזיכרון.
   
 • החלפת ספק כוח למחשב: תפקידו של ספק הכוח הוא לספק את הכוח (החשמל) למחשב. הוא יכול להתקלקל עקב הפסקה חשמל, הצטברות אבק או בלאי טבעי. כשמסתכלים על מחירים של תיקון מחשבים בקריות זה אחד התיקונים היותר זולים.

 

טכנאי מחשבים בקריות

כמה עולה ביקור טכנאי מחשבים בקריות?

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בקריות הוא 150 - 250 ש"ח. המחיר כולל ביקור והוא יתבטל במידה והטכנאי אכן יבצע אצלכם עבודה.

 

מחיר ממוצע של ביקור טכנאי מחשבים בקריות

מחיר ממוצע של ביקור טכנאי מחשבים בקריות: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון טכנאי מחשבים בקריות של כל סוגי התיקונים

לא בטוחים כמה עולה תיקון מחשבים בקריות? הוספנו לכם מחירון:

מחירון תיקון מחשבים בקריות

כמה עולה להחליף מקלדת במחשב הנייד?

המחיר משתנה בהתאם לדגם המחשב.


450 - 650 ש"ח
מחיר החלפת מסך במחשב הנייד

המחיר הוא ללפטופ ומסך סטנדרטיים. במקבוק המחיר יהיה 1,500 - 2,000 ש"ח.


500 - 700 ש"ח
כמה עולה להחליף ספק כוח?

המחיר כולל את הספק עצמו.


300 - 400 ש"ח
מה המחיר של הרחבת זיכרון במחשב?

המחיר לא כולל את כרטיס הRAM.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה להחליף כרטיס מסך במחשב?

המחיר כולל את העבודה וכרטיס מסך סטנדרטי.


600 - 700 ש"ח
מה המחיר של החלפת לוח אם במחשב?

המחיר כולל את לוח האם החדש.


400 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

טכנאי מחשבים בקריות בזול עם השוואת מחירים

בשביל להוריד במחיר של תיקון מחשבים בקריות חשוב קודם כל להבין שלא כל טכנאי מחשבים יקח לכם מחיר זהה עבור העבודה. כמובן שהמחיר ישתנה בהתאם לעבודה עצמה אבל הוא ישתנה גם בהתאם לתמחור של הטכנאי עצמו.

 

בגלל זה מומלץ לבצע השוואת מחירים - ניתן לחסוך עד 39% במחיר כך. התקשרו לפורטל מחשב בקוויק או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מחשבים בקריות לצורך תיקון המחשב שלכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

כמה זמן לוקח לטכנאי מחשבים בקריות להגיע לבית שלכם?

לטכנאי מחשבים בקריות יקח בין שעה ל-3 שעות להגיע לבית שלכם. זה כמובן במידה ולא נגמר יום העסקים וזה משתנה בהתאם למרחק שהוא נמצא מהבית שלכם.

 

כמה זמן לוקח לטכנאי מחשבים בקריות להגיע לבית?
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

אחריות על תיקון מחשבים בקריות

על תיקון מחשבים בקריות נהוג לקבל אחריות של 3 - 6 חודשים. התקופה משתנה בהתאם לסוג התיקון הנדרש, אבל בהחלט חשוב לוודא זאת מראש עם מספר טכנאים. בנוסף אם אתם כן מקלים אחריות ודאו שאתם מקבלים אותה בכתב.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 שנות אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי המחשבים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מצאו טכנאי מחשבים מומלץ בקריות עם מחשב בקוויק

בשביל למצוא טכנאי מחשבים מומלץ בקריות יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק כשאתם משווים בין טכנאי מחשבים:

 • אחריות: דבר שחשוב לבדוק עם מספר טכנאי מחשבים בקריות הוא נושא האחריות. אם אתם מצליחים להבין מה התיקון הנדרש שאתם צריכים ודאו אילו טכנאי מחשבים נותנים עליו אחריות. אם יש לכם כמה אופציות - שאלו על כולן.
   
 • זמינות: עוד דבר שמומלץ לבדוק עם הוא הזמינות. כמו שאמרנו, לרוב טכנאי מחשבים יגיע עד הבית שלכם לאחר שעות ספורות כך שאם אתם מדברים עם טכנאי שיכול להגיע רק מחר או מחרתיים מומלץ לדבר עם טכנאי מחשבים נוסף.
   
 • הגעה עד הבית: לא כל טכנאי מחשבים בקריות מגיע עד הבית, מה שעושה את כל הנושא של תיקון המחשב הרבה פחות נוח. אם תמצאו טכנאי מחשבים עם מחשב בקוויק אין לכם מה לדאוג כי תוכלו לדעת שטכנאי המחשבים אכן מגיעים אליכם הביתה.
   
 • מחיר: כשאתם מדברים עם טכנאי מחשבים בקריות ודאו מה המחירים לתיקונים האפשריים של המחשב שלכם. זאת על מנת שתוכלו להשוות בין המחירים ואז באמת לחסוך במחיר התיקון.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

יש לכם תקלה במחשב? בואו נבין מה עושים

יש כמה תקלות במחשב שניתן לתקן לבד בלי להזמין טכנאי מחשבים. לפניכם רשימה של תקלות נפוצות. אם לא הצלחתם לפתור אותן לבד נדאג לוודא שאתם יודעים מה הפתרונות האפשריים:

 • העכבר לא עובד במחשב נייד: לפני שמזמינים טכנאי מחשבים לתיקון התקלה כדאי לנסות לפתור בעצמכם. אם מדובר על העכבר ולא המשטח קודם כל בדקו נסו להחליף סוללה ובדקו חיבור USB אחר. אם זה לא עובד כנסו להגדרות העכבר ובדקו אם הוא נעול. אם מדובר על משטח כנסו להגדרות עכבר ובדקו אם המשטח מבוטל. אם לא ייתכן שיש צורך להזמין טכנאי מחשבים בקריות שיחליף את המשטח.
   
 • המחשב לא נדלק: כשהמחשב לא נדלק צריך קודם כל להבין האם הבעיה היא המחשב עצמו או המסך. אם תראו שהמחשב דלוק ותשמעו אותו תדעו שהבעיה במסך. יכולות להיות הרבה סיבות לכך שהמחשב לא נדלק כשהנפוצות הן בעיה בחומרה או בעיה במערכת ההפעלה. אם יש בעיה בחומרה זה יכול להיות הסוללה או כרטיס המסך אבל הסיבה הנפוצה ביותר בחומרה היא בעיה בספק הכוח ובמקרה הזה תצטרכו להזמין טכנאי לתיקון מחשבים בקריות.
   
 • לא שומעים במחשב: אם אין קול במחשב קודם כל ודאו שהווליום או הרמקולים לא על השתק. לאחר שעשיתם את זה בדקו אם הדרייבר מעודכן - כנסו למחשב שלי ולכו למנהל ההתקנים. אם אתם לא רואים בעיה נסו למחוק ולהתקין מחדש את הדרייבר. אם יש לכם כבל HDMI מחובר נסו לנתק אותו ולראות אם זה עוזר. אם כל זה לא עבד יכול להיות שהבעיה היא בכרטיס הקול ואז תצטרכו להזמין טכנאי מחשבים מקצועי שיחליף את אותו.
   
 • מקלדת לא עובדת במחשב נייד: על מנת לעזור בפיתרון הבעיה חשוב להבין האם כל המקלדת לא עובדת או שרק חלק מהמקשים. אם המקשים מקלידים אותיות לא נכונות כנסו להגדרות מקלדת וודאו שהיא מכוונת על QWERTY. אפשרות נוספת היא שהדרייבר לא מעודכן. לכו ללוח הבקרה, כנסו למקלדת ועדכנו את הדרייבר. אם אלה לא הבעיה אז הבעיה היא בחומרה - כנראה בגלל אבק או שנשפך משהו ובמקרה הזה צריך להזמין טכנאי מחשבים בקריות שיחליף את המקלדת.
   
 • המחשב עובד לאט: יכולות להיות הרבה סיבות לכך שהמחשב עובד לאט ולא תמיד יש צורך להזמין טכנאי מחשבים בקריות לצורך טיפול בבעיה. דבר ראשון נסו לכבות ולנקות את המחשב מפעולות שהוא עושה כרגע. תוכלו להשתמש בתוכנה כמו CCleaner. אם זה לא עבד נסו לעדכן את מערכת ההפעלה וזה יכול לעבוד. אם שניהם לא עבדו תצטרכו להזמין טכנאי מחשבים שכנראה יפרמט את המחשב וירחיב את הזיכרון.

 

תקלה מה לעשות לפני שמזמינים טכנאי? מתי צריך להזמין טכנאי?
עכבר לא עובד החלפת סוללה ובדיקת חיבור USB בעיה בחומרה של המשטח
המחשב לא נדלק להבין אם הבעיה היא המחשב או המסך בעיה בחומרה
אין קול במחשב עדכון דרייבר וניתוק HDMI בעיה בכרטיס הקול
מקלדת לא עובדת עדכון דרייבר והגדרת מקלדת QWERTY בעיה בחומרה
מחשב עובד לאט לנקות את המחשב ולעדכן את מערכת ההפעלה כשיש צורך לפרמט ולהרחיב את הזיכרון

שאלות נפוצות על טכנאי מחשבים בקריות

איך מוודאים שטכנאי המחשבים אכן מומלץ?

בעמוד הוספנו לכם טיפים למציאת טכנאי מחשבים מומלץ בקריות.


כמה עולה תיקון מחשבים בקריות?

מחיר ביקור טכנאי מחשבים נע בין 150 - 250 ש"ח. בשביל לראות מחירים של עבודות אחרות תוכלו להיכנס למחירון בעמוד.