טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי מחשבים בקרית ביאליק

צריכים שירות תיקון מחשבים בקרית ביאליק עד בית הלקוח? כאן במחשב בקוויק תוכלו למצוא תיקון למחשבים ניידים ונחיים ולערוך השוואת מחירים בין טכנאי מחשבים בקרית ביאליק והסביבה.

טכנאי מחשבים קרית ביאליק מוצאים במחשב בקוויק

המחשב שלכם החליט לאכזב אתכם, לא עובד כמו שצריך וממש מחבל בעבודה שלכם, או פשוט באורח החיים היומיומי שלכם? אתם במקום הנכון. פורטל מחשב בקוויק מביא בפניכם מגוון רחב של טכנאי מחשבים בקרית ביאליק ובכל מקום אחר בארץ. בנוסף, הפורטל מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר מטכנאי מחשב, לבצע השוואות מחירים והתאמה לצרכים המדויקים שלכם לרבות, ביצוע הזמנת שירות. בדרך זו, אתם עשויים לחסוך כסף ולקבל את השירות מהאדם הנכון ביותר עבורכם. טכנאי מחשב בקרית ביאליק מוצאים בפורטל מחשב בקוויק.
 

טכנאי מחשבים בקרית ביאליק

מחירון טכנאי מחשבים בקרית ביאליק

 נתחיל ונציין, מחיר ביקור טכנאי מחשבים בקרית ביאליק, נע בין 150 ל- 250 ₪, תלוי בטכנאי וברמת הניסיון והמוניטין שלו. מחיר זה אינו כולל החלפת חלקים ואת עבודת הפירוק, ההחלפה וההרכבה. להלן מחירון חלקי של תיקוני מחשב שונים:

 • ניקיון מחשב נייח – מחשבים נייחים נוטים להתלכלך מאוד מאבק, התוצאה, מאוור תקול, או מאוור שעובד לאט וחלש, דבר המפחית מיכולות המחשב. אי לכך, חשוב מדי פעם, להזמין טכנאי מחשבים בקרית ביאליק לביצוע ניקיון של מחשב נייח. מחיר שירות זה נע בין, 200 ל- 350 ₪. ניקיון מחשב נייח אינו נחשב לעבודת תיקון מחשב נייח בקרית ביאליק אלא, לטיפול מונע חיוני.
   
 • החלפה של כרטיס מסך למחשב – תיקון מחשבים בקרית ביאליק כולל גם החלפה של כרטיס מסך למחשב. מחיר השירות נע בין 200 ל- 270 ₪ והוא כולל רק את הגדרת הדרייברים וההחלפה של הכרטיס עצמו.
   
 • החלפת ספק כוח למחשב – עלות החלפת ספק כוח למחשב נעה בין 300 ל- 350 ₪, מחיר זה כולל את עלות ספק הכוח והעבודה. על פי רוב, עבודה זו מתבצעת על ידי טכנאי מחשבים בקרית ביאליק עד הבית כלומר, התיקון מתבצע בבית הלקוח.


מחיר ביקור טכנאי מחשבים בקרית ביאליק בממוצע

מחיר ביקור טכנאי מחשבים בקרית ביאליק בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תיקון מחשב נייד בקרית ביאליק

 מחשבים ניידים, כמו מחשבים נייחים, עלולים לסבול מתקלות שונות. מרבית התקלות במחשבים ניידים דומות לתקלות במחשבים נייחים אולם, ישנן תקלות ייחודיות למחשבים אלה כגון: בעיה במגעים של פתיחת וסגירת המחשב באמצעות המסך. מחיר ביקורו של טכנאי, עבור טיפול במחשב נייד, זהה למחיר ביקור טכנאי עבור מחשב נייח ונע בין, 150 ל- 250 ₪.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

היתרונות של שירות טכנאי מחשב עד הבית בקרית ביאליק

 שמענו לא פעם, על היתרונות בהבאת מחשב תקול למעבדת מחשבים מקצועית. אולם, בשנים האחרונות, מתגלים יותר ויותר, טכנאי מחשבים אשר נותנים שירות בבית הלקוח ולכך, ישנם מספר יתרונות לא מבוטלים:

 • חיסכון בזמן – הזמנת שירות הביתה מייצרת עבור הלקוח חיסכון של זמן נסיעה, חיפוש חניה והמתנה לסיום תיקון המחשב.
   
 • יעילות גבוהה באותו המחיר – הלקוח חוסך זמן וזמן שווה כסף ובנוסף, המחיר אותו ישלם הלקוח עבור השירות, ברוב גדול של המקרים, יהיה זהה לזה שהיה משלם, במידה והיה לוקח את המחשב לתיקון במעבדת מחשבים.