טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

טכנאי רשתות

זיהיתם שאין אינטרנט במחשב? רוצים להגדיל את טווח קליטת האינטרנט בחדר ממ"ד? צריכים ייעוץ לבניית רשת אינטרנט במשרד? טכנאי רשתות הוא הכתובת לכך. דרכנו תוכלו למצוא טכנאי רשתות מומלץ באזורכם במחיר זול ומשתלם. 

טכנאי רשתות - מה זה אומר?

טכנאי רשתות לעומת טכנאי מחשבים העוסק בחומרת המחשב ורכיביו, עוסק במתן פתרונות לרשת התקשורת "העוטפת" את חומרת המחשב ומאפשרת תקשורת בין המחשבים השונים.  טכנאי רשתות מתעסק ב- 2 תחומים עיקריים: 

 • תשתית תקשורת ואינטרנט - עם התקדמות הטכנולוגיה והמצאת האינטרנט, כמעט ולא נראה בית או משרד ללא תשתית אינטרנט. האינטרנט מהווה גורם משמעותי ליצירת קשרים, התפתחות עסקית, כלכלית וחברתית. הטלפון, הטלוויזיה, מחשבים ועוד תלויים בתשתית האינטרנט. טכנאי רשתות הוא בעל הידע לתכנון והקמת תשתית תקשורת ואינטרנט אלחוטית, קווית או אלחוטית וכן טיפול בתקלות תקשורת בבית או במשרד.
   
 • רשת מחשבים משותפת - תוצר נלווה של האינטרנט הוא האפשרות ליצירת רשת להעברת מידע ונתונים בין מחשבים שונים, אחסון של קבצים משותפים, עבודה במקביל בין מחשבים הנמצאים באותה רשת, שליחת מסמכים להדפסה ממחשב אחד או יותר וכו'. רשת כזו עוזרת להתייעלות העבודה בחברות ומשרדים שונים ומי שאחראי להגדרה ואחזקה או טכנאי רשתות.
   

טכנאי רשתותאיזה שירותים מספק טכנאי רשתות?

טכנאי רשתות מספק שירותים שונים בכל הקשור לתקשורת בבית או במשרד. אלו השירותים העיקריים שתקבלו מטכנאי רשתות:

 • תכנון ובניית תשתית תקשורת בבית או במשרד - ייעוץ, תכנון, בנייה מאפס של תשתית תקשורת וסידור ארון תקשורתהתקנת נקודות רשת ואינטרנט, השחלת כבלים וחוטים בהתאם לצורכי הלקוח.
   
 • תיקון רשת תקשורת קיימת - אם קיימת כבר תשתית תקשורת בבית או במשרד, טכנאי רשתות יידע לטפל בתקלות האינטרנט השונות כמו החלפה או תיקון של נקודות תקולות, בדיקת הגדרות וחסימות המשפיעות על הפעילות התקינה של הרשת או שגורמות למצב בו המחשב לא מתחבר לאינטרנט וכו'.
   
 • שדרוג מהירות הגלישה והגדלת טווח קליטת רשת אלחוטית - החלפת רשת תקשורת מאלחוטית לקווית שישפרו את מהירות הגלישה, התקנת מגדילי טווח לחדרים נוספים בבית וכו'.
   
 • הרשאות ואבטחת מידע ברשתות מחשבים לעסקים- לרוב נראה צורך בבניית רשת מחשבים משותפת בחברות ומשרדים ליצירת עבודה בו זמנית בין המחשבים, שיתוף מסמכים וכו'. טכנאי רשתות ידאג לביצוע הרשאות, הגדרות, שמירה על אבטחת מידע בעסק וכל הקשור לפעילות תקינה של רשת המחשבים. 

מחיר ביקור טכנאי רשתות

ביקור טכנאי רשתות ינוע בין 250 - 300 ש"ח בממוצע.המחיר מתייחס לביקור עבור בדיקת אפשרות להשחלות לבניית תשתית ולהערכת מחיר או במקרה של בדיקת תקלה. המחיר לא כולל חלקים ובמקרה של ביצוע עבודה, יקוזז בהתאם לתמחור השירות שסופק.

  

מחיר ממוצע לביקור טכנאי רשתות

מחיר ממוצע לביקור טכנאי רשתות: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מתי נצטרך להזמין טכנאי רשתות?

קיימים מצבים שונים בהם נצטרך להזמין טכנאי רשתות. אלו התקלות הנפוצות שטכנאי רשתות יוכל לטפל בהן:

 •  אין אינטרנט במחשב / אינטרנט איטי - נמצאים בבית והאינטרנט עושה בעיות? מהירות הגלישה איטית או שבכלל אין אינטרנט? כדאי להזמין טכנאי רשתות שיטפל בבעיה.
   
 • התקנת נקודות רשת חדשות - התקנת נקודות כחלק מבניית תשתית רשת חדשה או הוספת נקודות כאשר קיימת כבר תשתית אך אין נקודה קרובה למקום הרצוי, לדוגמא: בניית עמדת עבודה חדשה במשרד או השמשת חדר בבית לעבודה המצריך חיבור מחשב לרשת אינטרנט ואין נגישות לנקודות הקיימות. 
   
 • תקלה ברשת בין המחשבים במשרד - זיהיתם כשל בשליחת מסמכים להדפסה מאחד המחשבים או שאין גישה לעבודה משותפת על קובץ מסויים? טכנאי רשתות ידאג לבדיקת ההגדרות וטיפולן.
   
 • שדרוג רשת האינטרנט בבית - אם ברצונכם לשפר או לשדרג את מהירות האינטרנט בבית או במשרד, טכנאי רשתות יידע לעשות זאת ע"י החלפה או שדרוג התשתית הקיימת בהתאם לאפשרויות הקיימות, כמו לדוגמא התקנת סיבים אופטיים.

דרכנו תמצאו טכנאי רשתות מומלץ

כפי שניתן לראות, טיפול בתקלות תקשורת מצריך ידע, הסמכה ומקצועיות רבה. לשם כך חשוב לוודא כי אתם מזמינים טכנאי רשתות מומלץ, בעל חוות דעת טובות והמלצות. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי רשתות מומלצים באזורכם, לערוך השוואת מחירים ולחסוך זמן וכסף יקר. השאירו את הפרטים, השוו מחירים וחסכו עד 37% במחיר!
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

טכנאי רשתות - מחירון שירותים

לפניכם מחירון ממוצע עבור שירותים נפוצים שמבצע טכנאי רשתות:

מחירון ממוצע של טכנאי רשתות

התקנת נקודת גישה אלחוטית WI-FI

במקרה של תשתית קיימת.


300 - 400 ש"ח
התקנת שקע רשת

במקרה וקיימת תשתית, כולל חיווט.


280 - 300 ש"ח
סידור ארון תקשורת

תלוי בגודל הארון ומורכבות העבודה.


300- 550 ש"ח
השחלת כבל רשת

מחיר בעבור השחלת כבל רשת. עבור נקודת רשת אחת, לא כולל מע"מ.


300 - 400 ש"ח
התקנת מגדיל טווח

לא כולל עלות המכשיר, כאשר קיים כבר רשת מושחל


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

התקנת סיבים אופטיים ע"י טכנאי רשתות

התקנת סיבים אופטיים הינה אחת מהאופציות העומדות עבור תשתית תקשורת והיא המבוססת על כבל סיב אופטי. טכנולוגיה זו יוצרת יתרון במהירות גבוהה וטובה יותר משאר האפשרויות הקיימות ונמצאת כיעילה מאוד גם בעבור חברות ומשרדים גדולים להם נדרשת תשתית תקשורת יציבה וטובה. ניתן לבצע התקנת סיבים אופטיים בבית או במשרד ע"י טכנאי רשתות וזאת בתנאי שמבנה הבית והתשתית הקיימת מאפשרים זאת.

טכנאי רשתות להתקנת רשת ביתית חוטית או אלחוטית

קיימות 2 אופציות של רשתות איטרנט ביתיות - רשת ביתית חוטית ורשת ביתית אלחוטית. אז איך תדעו מה עדיף? ריכזנו לכם בטבלה את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות בכדי לעזור לכם להחליט:
 

  רשת ביתית חוטית / קווית רשת ביתית אלחוטית
יתרונות
 • מהירות גבוהה יותר
 • יציבות גבוהה יותר
 • ניידות - שימוש באינטרנט בכל חלקי הבית
 • לא מצריך התקנת נקודות וחציבה בכל חדר
 • זול יותר
חסרונות
 • חוסר ניידות - חיבור רק עם כבל למכשיר
 • יקרה יותר
 • מהירות גלישה איטית יותר
 • פחות יציב מרשת חוטית

שאלות ותשובות בנושא טכנאי רשתות

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בטכנאי רשתות:

כמה יעלה ביקור טכנאי רשתות?

מחיר ממוצע עבור ביקור טכנאי רשתות יהיה בין 200 - 300 ש"ח.


טכנאי רשתות נותן שירות גם לעסקים?

כמובן. טכנאי רשתות מספק שירות עבור המגזר הפרטי והעסקי בכל הקשור לתשתיות תקשורת ואינטרנט.


טכנאי רשתות יכול לבצע התקנת סיבים אופטיים?

כן. טכנאי רשתות מבצע גם עבודות תשתית כמו התקנת סיבים אופטיים.