טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

התקנת מגדיל טווח

קראו אילו מגדילי טווח קיימים, כמה עולה להתקין אותם, כיצד העבודה מתנהלת וגם איך תוכלו לאתר טכנאי רשתות מומלץ בחינם דרך מחשב בקליק.

אילו מגדילי טווח קיימים?

שוקלים להתקין מגדיל טווח? כדאי שתדעו שכיום ניתן להשיג 2 סוגים עיקריים של מגדילי טווח הכוללים את מגדיל הטווח הקווי ואת האלחוטי.

  • מגדיל טווח קווי - כאן מדובר על הרחבת קליטת האינטרנט באמצעות חיבור קווי פיזי המבוצע ע"י כבל רשת. היתרון במגדיל טווח קווי היא העובדה שלא משנה אם ראוטר האינטרנט מצוי בסלון ואתם בחדר הרחוק ביותר, כל עוד המחשב שלכם מחובר בכבל רשת אל מגדיל הטווח - דהיינו שתקבלו את אותו נפח הגלישה כפי שמתקבל בסמיכות לראוטר. החיסרון במגדיל הקווי היא העובדה שהוא יותר מסורבל ומצריך התקנה של כבל ייעודי לכל חלקי הבית.
     
  • מגדיל טווח אלחוטי - מכונה גם "רפיטר" או "מגבר" והוא יכול להרחיב את קליטת האינטרנט בצורה אלחוטית, ללא צורך בכבלים או חוטים. החיסרון בו הוא שהוא עשוי שלא לקלוט את מיטב נפח האינטרנט מכל מקום בבית, לדוגמה: נגיד ויש לכם אינטרנט בנפח של 100 מגה בראוטר המצוי בסלון ותחליטו לגלוש במחשב שבחדר, מגדיל הטווח האלחוטי צפוי לספק לכם אינטרנט בנפח 70 מגה, שזה אגב לא מעט כלל בהשוואה לחיבור סטנדרטי לרשת WIFI, אך עדיין מדובר על מהירות נמוכה יותר, בהשוואה לחבילה עליה אתם משלמים.

 

סוג מגדיל הטווח יתרון חיסרון
מגדיל טווח קווי מאפשר נפח אינטרנט מקסימלי בכל הבית מצריך חיבור פיסי עם כבל למחשב
מגדיל טווח אלחוטי מגדיל טווח אינטרנט בצורה אלחוטית לא מספק נפח אינטרנט מקסימלי בכל הבית

מהו מחיר התקנת מגדיל טווח?

מחיר התקנת מגדיל טווח נתון לשינוי בהתאם למצב הנתון ובהתאם לסוג מגדיל הטווח הרצוי: קווי או אלחוטי. חשוב להבהיר שהמחירים שנציין מתחת מתייחסים להתקנה בלבד ולא כוללים את עלות מגדיל הטווח עצמו, אותו יש לרכוש מבעוד מועד.

מחירי התקנת מגדיל טווח

התקנת מגדיל טווח קווי

מחיר המתייחס להתקנה פשוטה כאשר כבר קיים כבל רשת וגישה נוחה להתקנה עצמה.


250 - 350 ש"ח
התקנת מגדיל טווח קווי (בהיעדר כבל רשת)

המחיר הינו לשתי עבודות הכוללות התקנה מקדימה של כבל רשת בתוך או מחוץ לקיר והתקנה של מגדיל הטווח לאחר מכן.


300 - 400 ש"ח
התקנת מגדיל טווח אלחוטי

מחיר להרחבת חיבור האינטרנט בבית, ללא צורך בכבלים וחיבורים פיזיים (WIFI).


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כיצד התקנת מגדיל טווח מתבצעת?

התקנת מגדיל טווח משתנה לרוב בין מגדיל טווח אחד לאחר אך במרבית המקרים פעולת ההתקנה תחילה תיושם ע"י טכנאי רשתות במחשב שלכם. בשלב הזה גם תתבקשו לספק סיסמאות לבחירתכם כדי לשלוט בהגדרות התחברות של מגדיל הטווח גם בעתיד.

 

כמו כן, חשוב שההתקנה תיעשה בשטח רחב עם קליטה מלאה ובקירבת הראוטר של האינטרנט ולא לדוגמה בחדר ממ"ד או מקלט. בשלב האחרון טכנאי הרשתות יוודא שבוצע ניתוב תקין בין מגדיל הטווח לרשת האינטרנט הקיימת הן באופן קווי והן באופן אלחוטי.

 

טכנאי רשתות מגדיל טווח אינטרנט קיים

הגדילו את טווח האינטרנט דרך מחשב בקוויק!

במידה וכבר דאגתם להגדיל את חבילת הגלישה שלכם אך מהירות האינטרנט עדיין חלשה למדי, דעו כי כיום תוכלו להסתייע באופן חד פעמי בטכנאי רשתות, שיוכל להתקין לכם מגדיל טווח, מה שיחסוך לכם עלויות גבוהות וחוזרות על חבילת אינטרנט מורחבת שלא לצורך.

 

דעו כי דרך פורטל מחשב בקוויק תוכלו להשאיר פרטים ולקבל לנייד בחינם עד 3 טכנאי רשתות מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירים להתקנת מגדיל טווח בביתכם וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר, תוך זמן קצר ובחינם!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

התקנת מגדיל טווח - מה לקחת בחשבון?

יש כמה היבטים שחשוב שתקחו בחשבון לפני שאתם מזמינים טכנאי רשתות לצורך התקנת מגדיל טווח בביתכם:

  • מיקום מגדיל הטווח - חשוב שהתקנת מגדיל הטווח תתבצע בדגש על אזורים שחווים קשיי קליטה של אינטרנט מלכתחילה. קחו רק בחשבון שבמידה ומדובר על מגדיל טווח אלחוטי, דהיינו שאם הוא יותקן בריחוק מהראוטר - הוא עשוי שלא לשפר כלל את איכות האינטרנט בחדרים השונים וזאת מפני שלא קיים בו חיבור פיזי בין הראוטר לבין המחשב.
     
  • מספר מגדילי טווח - צוות מחשב בקוויק ממליץ לפני שאתם רוכשים מגדיל טווח - להתייעץ עם טכנאי רשתות מוסמך, זאת כדי שהוא יוכל להתאים לכם את סוג, גודל ומספר מגדילי הטווח בהתאם לשטח הבית שלכם. למשל במידה ומדובר על דירת 3 חדרים, תוכלו להסתפק במגדיל טווח יחיד, בעוד שאם מדובר בבית פרטי בעל 2 קומות בתוכו - תצטרכו לרוב 2 מגדילי טווח, כך שקליטת האינטרנט תחולק בין שתי הקומות באופן מיטבי.