טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

התקנת תשתית אינטרנט

אם נמאס לכם לגלוש על ה- WIFI של השכנים ולטחון את חבילת האינטרנט בטלפון הסלולרי שלכם, אולי הגיע הזמן להתקין תשתית אינטרנט בבית. איך מתקינים תשתית אינטרנט בבית, כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר? מחשב בקוויק עם כל הטיפים שאתם באמת צריכים לדעת.

איך מבצעים התקנת תשתית אינטרנט?

התקנת תשתית אינטרנט בבית על ידי טכנאי מחשבים מקצועי כוללת מספר שלבים עיקריים:

  1. שלב ראשון: טכנאי המחשבים ישאל אתכם באילו מקומות בבית אתם צריכים גישה לאינטרנט, כלומר לנקודות רשת. בשלב זה הטכנאי יבדוק היכן נמצא ארון התקשורת של הבית, איזו תשתית אינטרנט קיימת כרגע בבית, היכן נמצא הראוטר שלכם ועוד. חשוב לציין, כי ניתן לבצע את השלב הזה בצורה טלפונית, אך המלצה שלנו, הזמינו את טכנאי המחשבים אליכם הביתה על מנת לבדוק מקרוב את התשתית.
     

  2. שלב שני: בשלב הראשון טכנאי המחשבים יתקין את נקודות הרשת במיקומים שהוגדרו בשלב הקודם. נקודת רשת דומה מאוד בניראות שלה לנקודת טלפון, כך תוכלו לזהות אותה.
     

  3. שלב שלישי: כעת טכנאי המחשבים יחבר את נקודות הרשת לראוטר באמצעות כבלי רשת. אם אתם גרים בבית חדש יחסית שנבנה בעשר השנים האחרונות, סביר מאוד להניח שיש בקירות תשתית מובנית להשחלה של כבלי הרשת. אם אתם גרים בבית ישן שאין בו תשתית כזו, תוכלו לדרוש מהטכנאי להשחיל כבל רשת בצמוד לקיר. 

זה הכל, כעת טכנאי הרשתות יבצע את הבדיקות הנדרשות על מנת לוודא שתשתית האינטרנט עובדת כמו שצריך.


ראוטר ביתי

ממה מושפע המחיר של התקנת תשתית אינטרנט?

מחיר התקנת תשתית אינטרנט קווית תלוי במספר גורמים, כמו מצב התשתית הקיימת בבית, סוג הרכיבים והיקף העבודה הנדרשת. ככל שהתשתית מוכנה יותר, הרכיבים פשוטים יותר וכמות העבודה קטנה יותר, כך המחיר יהיה נמוך יותר. לכן, לפני שאתם מזמינים טכנאי מחשבים להתקנת תשתית אינטרנט בבית, מומלץ לקחת כמה הצעות מחיר שונות ולהשוות ביניהן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

כמה עולה התקנת תשתית אינטרנט?

אז כמה עולה התקנת תשתית אינטרנט בבית? הכל תלוי בכמות נקודות הרשת שתרצו להתקין בבית.
 

התקנת תשתית אינטרנט מחיר:

מחיר התקנת נקודת רשת אחת יעלה לכם בין 350 - 450 ש"ח. אם תזמינו את טכנאי המחשבים כדי להתקין שלוש או ארבע נקודות רשת באותו הביקור, אנחנו מצפים ממנו לגבות מכם מחיר נמוך יותר לכל נקודה. נכון, לא מדובר בחוק כתוב, אך כך נוהג טכנאי מחשבים אמין ומקצועי שהלקוחות שלו נמצאים במקום הראשון.

 

מחיר ממוצע להתקנת תשתית אינטרנט

מחיר ממוצע להתקנת תשתית אינטרנט: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מה חשוב לבדוק לפני שמתקינים תשתית אינטרנט בבית?

לפני שאתם ממהרים להתקין תשתית אינטרנט בבית, חשוב מאוד לעשות בחירה נכונה של ספק. בחירת ספק אינטרנט אינה החלטה חד משמעית.


חשוב לבדוק מספר גורמים לפני שמחליטים, כמו מהירות הקליטה האמיתית שמציע כל ספק באזורכם, ולא רק את המהירות המוצהרת. התייעצו עם שכנים וחברים כדי לקבל המלצות ממקור ראשון. זכרו, מה שטוב באזור אחד לא בהכרח יתאים לאזור אחר.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

השוואת מחיר להתקנת תשתית אינטרנט פרטית

כפי שאתם שמים לב, מחיר התקנת תשתית אינטרנט משתנה בהתאם למגוון רחב של פרמטרים. רוצים לדעת כמה תעלה לכם התקנת תשתית אינטרנט פרטית? שלחו את הפרטים שלכם כאן באתר ותוכלו לקבל הצעת מחיר להתקנת תשתית אינטרנט פרטית באזורכם.


השוו בין הצעות המחיר שאתם מקבלים ותחסכו עשרות אחוזים במחיר של התקנת התשתית. בנוסף, בדקו שהצעת המחיר שאתם חותמים עליה היא הצעה מסודרת ומקצועית, כזו שמאפשרת לכם לסמוך על טכנאי המחשבים ולהרגיש בטוחים להזמין אותו.