טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

סידור ארון תקשורת

הכבלים מבולגנים בארון התקשורת? בעמוד תראו איך מתבצע סידור ארון תקשורת ומה המחיר של טכנאי מקצועי. 

אילו כבלים יש בארון תקשורת ואיך הוא מתבלגן?

עם התפתחות הטכנולוגיה ארון התקשורת שלנו המשיך לקבל עוד ועוד כבלים. אם פעם היה לנו קו אחד שמחבר לטלפון וזהו, עכשיו יש כבלים לטלפון, לראוטר, טלוויזיה, מצלמות אבטחה ועוד. אם כל הכבלים האלו לא מותקנים בצורה מסודרת או שהזזתם משהו בצורה לא טובה (נגיד ניתקתם וחיברתם את האינטרנט) ארון התקשורת מתחיל להתבלגן.

 

ארון תקשורת

מתי נצטרך לסדר את ארון התקשורת?

את ארון התקשורת נצטרך לסדר ברגע שהוא מבולגן ואנחנו חוששים שזה יגיע להפרעה של תחום האחריות שלו. כלומר פתאום לחבר ולנתק את כבל האינטרנט פתאום נהיית עבודה מורכבת או שבכלל לא אפשרית כי לא ברור לאן הולך כל כבל. תוכלו לחכות עד שאתם מזמינים טכנאי תקשורת לצורך עבודה אחרת כמו השחלה של כבל רשת או להזמין אותו במיוחד כי אתם חוששים מהיום שבו לא יהיה אינטרנט ואז מה תעשו בערב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

מה כולל סידור ארון תקשורת?

סידור ארון תקשורת כולל את שני הדברים הבאים:

 • זיהוי החיבורים: בארון התקשורת יש הרבה כבלים שונים וכל אחד מהם מגיע למכשיר שונה, בין אם זה המחשב, מצלמות האבטחה או כל דבר אחר. בשביל שארון התקשורת יהיה מסודר כדאי לכתוב על כל כבל מה היעד הסופי שלו. טכנאי הרשתות ישתמש במכשיר שלו על מנת להבין איזה חיבור מתאים לאיזה מכשיר ואז יסמן.
   
 • סידור הכבלים: הדבר השני שיעשה טכנאי הרשתות הוא סידור הכבלים עצמם. קודם על הוא יפרק את תערובת הכבלים שלכם ואז הוא יחבר אותם בחזרה בצורה מסודרת. בנוסף לכך הוא יאחד בין הכבלים השונים עם אזיקונים ומכשיר שנקרא מכשיר סוויץ' על מנת שלא יתבלגנו שוב.

 

ארון תקשורת לעסק

סידור ארון תקשורת לבד או עם איש מקצוע?

סידור ארון תקשורת הוא לא כמו ארון חשמל, כלומר הוא לא מחייב רישיון על מנת להתעסק בו. אם אתם תוהים האם כדאי לסדר אותו בעצמכם יש כמה דברים שכדאי לכם לשקול:

 • גודל הארון: חשוב להבדיל בין סידור ארון תקשורת ביתי לבין סידור ארון תקשורת של עסק. אם בבית לרוב מדובר על קופסה לא מאוד גדולה, בחלק מהעסקים מדובר על ארון גדול עם הרבה מאוד כבלים. יותר כבלים משמע יותר בלאגן מה שאומר בעיה יותר קשה לפיתרון.
   
 • תוצאה סופית: בסופו של דבר סידור ארון תקשורת משפיע משמעותית על החיים שלנו. מדובר בשירותים חשובים כמו אינטרנט ומצלמות אבטחה אז חשוב לוודא שאתם יודעים מה אתם עושים. מספיק שאין לכם ניסיון ואיבדתם את החיבור או שאתם לא יודעים לאן הוא צריך לחזור יכול להיות שתהיה לכם בעיה.
   
 • זמן השקעה: עוד שיקול שכדאי לחשוב עליו הוא זמן ההשקעה שלכם. אם מדובר על עסק אז זכרו שיתכן ולא תוכלו להשתמש באינטרנט למשך זמן ממושך במהלך סידור ארון תקשורת. יכול להיות דקות ספורות בעבודה מקצועית ויכול להיות זמן יותר ארוך. כנ"ל אם מדובר על סידור ארון תקשורת ביתי. לטכנאי רשתות מקצועי העבודה לרוב תיקח דקות ספורות, אם אין לכם ניסיון יכול לקחת לכם שעה שלמה ואפילו יותר. זה שיקול שכדאי לכם לבדוק האם שווה לכם.

כמה עולה סידור ארון תקשורת מקצועי?

מחיר סידור ארון תקשורת נע בין 300 - 550 ש"ח עבור ארון תקשורת ביתי. עבור סידור של ארון תקשורת גדול לעסק קשה לתת מחיר מדוייק כי העבודה משתנה בהתאם לגודל הארון וכמות הבלאגן אבל היא יכולה להגיע גם לכמה אלפים במקרה של ארון גדול ומבולגן.

 

מחיר סידור ארון תקשורת ביתי בממוצע

מחיר סידור ארון תקשורת ביתי בממוצע: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מצאו טכנאי רשתות מומלץ עם מחשב בקוויק

מחפשים טכנאי לסידור ארון התקשורת שלכם? תוכלו למצוא אותו עם מחשב בקוויק כאן ועכשיו. התקשרו או השאירו פרטים בטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי רשתות בעיר המגורים שלכם. תוכלו להשוות בין רמת המקצועיות שלכם, זמן ההגעה וכמובן הצעת המחיר שהם נתנו לכם.