טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

שירותי מחשוב

שירותי מחשוב לעסקים נהיו יותר ויותר חשובים בשנים האחרונות כשבעלי עסקים מבינים את הצורך בשירותים כמו גיבוי בענן או אבטחת מידע. אנחנו עוזרים כמובן גם לעסקים קטנים ומוסדות.

שירותי מחשוב לעסקים

אם אתם נמצאים בצמיחה מטורפת ופתאום איש הIT לא מספיק לטפל בכל התקלות או שנגמר הגיבוי בענן נראה שאתם צריכים עזרה למצוא שירותי מחשב לעסק שלכם. פורטל מחשב בקוויק עובד עם הרבה חברות שנותנות שירותי מחשוב לעסקים, כך שנוכל לעזור לכם למצוא חברות שונות ואפילו להשוות ביניהן.

 

גיבוי בענן

אילו שירותי מחשוב לעסק אני יכול למצוא?

 • שירותי מחשוב ענן לעסקים - תנו לאחרים לדאוג לקניית השרתים או שדרוג מערכת ההפעלה כדי שאתם תוכלו להתעסק בעיקר. מומלץ הרבה פעמים לעסקים קטנים ומתפתחים שרוצים להוריד לחץ מאנשים הIT שלהם ועדיין רוצים לקבל שירות מקצועי.
   
 • שירותי גיבוי בענן - גיבוי אוטומטי של כל המידע בלי הצורך לגבות אותו בעצמכם. נפוץ בקרב חברות שיש להן הרבה עובדים מהבית ולא רוצות להתעסק עם חיבורי VPN מורכבים.
   
 • שירותי סייבר ואבטחת מידע - שירות אבטחת מידע הוא חיוני ביותר לעסקים בימים אלו של תקיפות סייבר מרובות. כולל שירותי firewall אנטי וירוס ועוד.
   
 • שירותי IT וניהול רשתות - שירותי IT וניהול רשתות הם חובה בעידן של היום כשכמעט כל פעולה שלנו דורשת התחברות לרשת. כולל שירות helpdesk של תמיכה והשתלטות מרחוק וגם שליחת טכנאי מחשבים פיזי במקרים שההשתלטות מרחוק לא עובדת.
   
 • התקנת נקודות רשת - החל מהתקנה ראשונית של ארון התקשורת והרשת המשרדית וכמו כן, התקנת נקודת רשת, תחזוקה שוטפת וניהול הרשת המשרדית כולל סידור תקופתי של ארון התקשורת שנוטה להתבלגן.

שירותי מחשוב גם לעסקים קטנים ומוסדות

עסקים קטנים לרוב יעדיפו לעשות outsorcing להרבה שירותי מחשוב כדי למנוע העסקה של עובדים נוספים והתמקדות בצמיחה של העסק. אנחנו נוכל לעזור לכם למצוא שירותי מחשוב לעסק, או למוסד, שלכם מבלי שתצטרכו להעביר אנשים תהליך קבלה של ראיונות ובדיקה של המקצועיות שלו. כשלוקחים שירותי מחשוב במיקור חוץ יודעים שמדובר בחברה שזו העבודה שלה ותדע לעשות דברים בצורה מקצועית ויעילה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

קבלו הצעת מחיר לשירותי מחשוב לעסקים

מחיר של שירותי מחשוב לעסקים תלוי בהרבה מאוד דברים. מחיר של שירותי IT וhelpdesk יהיה תלוי לדוגמה במספר המחשבים שלכם. שירותי גיבוי בענן יהיה תלוי בכמה דאטה אתם צריכים לגבות וכו'. רק השאירו פרטים, נבין את הצרכים המדוייק שלכם ונקשר ביניכם לבין חברות מחשוב שיתנו מענה על הצרכים שלכם.

שאלות ותשובות

הוספנו לכם שאלות ותשובות נפוצות מהגולשים שלנו:

אילו שירותי מחשוב לעסקים אני יכול למצוא אצלכם?

בעזרתנו תוכלו למצוא שירותי מחשב לעסק החל משירותי מחשוב ענן, גיבוי בענן, ניהול רשתות IT ועד שירותי סייבר ואבטחת מידע, כפי שכתבנו בהרחבה בעמוד.


אתם עוזרים למצוא גם שירות מחשוב לעסקים קטנים?

כן, בעזרתנו תוכלו למצוא שירות מחשוב גם לעסקים קטנים שיתאימו את הצרכים המדוייקים שלכם.