טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

אבטחת מידע לעסקים

כמות המידע העסקי שנשמר במחשבי העסק היא עצומה. כאשר מידע זה מגיע לידיים הלא נכונות, החברה או הארגון מוצאים עצמם בבעיה קשה. אם גם אתם מחפשים חברת אבטחה מידע לעסקים, תוכלו ליצור איתנו קשר כעת ונאתר בעבורכם את החברה שתספק לכם את השירות הרצוי.

אבטחת מידע לעסקים - מדוע זה חשוב?

בעידן שבו אנו חיים, כל עסק חייב לדאוג לעצמו להגנה מקסימאלית מפני תקיפות של גורמים עוינים שמנסים להשתלט על המחשב למטרת ריגול תעשייתי או על מנת לדרוש כופר ותשלומים תמורת המידע שנפרץ ונלקח. אנו מסייעים לכם לאתר חברות אשר מספקות שירותי אבטחת מידע לעסקים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הבנה של הצרכים הספציפיים של כל חברה ועסק.

 

אבטחת מידע לעסקים

איזה שירותים מספקת חברת אבטחת מידע?

אז איזה סוגים של שירותים תוכלו להזמין? להלן פירוט של השירותים המרכזיים שמספקת חברת אבטחת מידע לבתי עסק:

 

ניהול סיכוני אבטחת מידע: מדובר בשירות חשוב מאין כמוהו ומטרתו היא למנוע מראש מצבים עתידיים שבהם הארגון עשוי לעמוד בפני סכנות בהיבט של אבטחת המידע. במסגרת שירות זה, נציג מטעם חברת אבטחת המידע יבצע בדיקה מעמיקה של התוכנות, השרתים, עמדות העבודה בארגון ועוד וינסה לאתר פרצות אבטחה, חולשות בתשתיות ועוד.

 

הקמה של מערכות הגנה בארגון: במסגרת שירותי המחשוב השונים שחברת אבטחה מספקות, תוכלו להזמין גם מומחה לצורך איפיון והקמה של מערכת הגנה מקיפה לארגון. השירות עשוי לכלול גם ליווי בכל הקשור להטמעת המערכת בקרב עובדי החברה.

 

שירותי תמיכה טכנית בחירום: כאשר מדובר על פריצות באבטחת המידע ומתקפות סייבר, כדאי להבין כי במקרים רבים ישנו הצורך במתן מענה מהיר. לכן, חברות העוסקות באבטחת מידע לעסקים, מעמידות לרשות העסק שירות תמיכה מקצועי ובעיקר מהיר, בו יסופקו פתרונות שונים להתמודדות עם תקלות ופרצות אבטחה מכל סוג.

 

>> הערה חשובה: בדקו היטב את סל השירותים והפתרונות שהחברה מספקת. חלק מהחברות מספקות במקביל לשירותי אבטחת המידע גם שירותי it לעסקים, אשר יכולים להיות רלוונטיים לחברה או הארגון שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

טיפים לשיפור אבטחת המידע בארגון

איך מונעים פריצות אבטחה וכיצד משפרים את אבטחה המידע בארגון? הנה מספר טיפים מעשיים:

 • סיימתם לבצע פעולה באמצעות תוכנה מסוימת כמו ממשק הניהול של האתר או תוכנת ניהול המלאי? כדאי להקפיד ולהתנתק בסיום.
   
 • מומלץ לגוון בסיסמאות ולא להשתמש באותה הסיסמה בכל האתרים והתוכנות, כמו כן כדאי לבחור סיסמה המורכבת ממספרים בשילוב עם אותיות וסימנים.
   
 • הימנעו מלחיצה על קישורים חשודים שקיבלתם במייל. אם אינכם מכירים את כתובת השולחן, כדאי לפעול במשנה זהירות ולא לקחת סיכון מיותר.
   
 • עדכנו את גרסאת הווינדוס, כמו גם גירסאות של תוכנות אחרות על המחשב. בדרך כלל בגירסאות החדשות יש שיפורים והגנות מפני וירוסים, תוכנות זדוניות ופרצות אבטחה חדשות שהתגלו בשנים האחרונות.
   
 • השתמשו בתוכנות אנטי וירוס, מומלץ לרכוש גירסאות עדכניות שיגנו על המחשב שלכם מפני איומים וסכנות מכל סוג (ראו סוגי וירוסים כאן).
   

אבטחת מידע לעסקים קטנים

שירותי אבטחת מידע לעסקים קטנים 

אבטחת מידע לעסק מתאימה לעסקים מכל סוג וגודל. ניתן להזמין את השירות גם לעסקים גדולים וגם לעסקים בינוניים או קטנים.

 

למעשה אפשר להגיד כי ארגון אשר אינו לוקח ברצינות את נושא אבטחה המידע, מסתכן באובדן של מידע רגיש ונתונים חשובים של העסק, מה שעשוי להגיע בסופו של יום למשבר רציני שהטיפול בו יעלה לא מעט כסף.

 

בדרך כלל אבטחת מידע לעסקים קטנים תכלול רק חלק מהשירותים מאחר ומדובר במספר מצומצם של עמדות מחשבים והיקף עבודה אחר מזה של החברות הגדולות, על כן גם המחיר של השירות עשוי להיות זול באופן משמעותי. 

השוואת מחירים בין חברות אבטחת מידע

לא בטוחים באיזו חברת אבטחת מידע כדאי לכם לבחור? אנו נעזור לכם לקבל את ההחלטה. כאשר תיצרו קשר עם המוקד הטלפוני של מחשב בקוויק, אנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מהחברות המובילות ביותר בתחום. כך תוכלו להשוות בצורה נוחה ופשוטה בין מרכיבי ההצעה השונים כמו סל השירותים המסופק לכם וכמובן המחיר והעלויות של השירות.

 

אבטחת מידע לארגונים ועסקים

שאלות על סייבר ואבטחת מידע לעסקים

המשיכו לקרוא את השאלות הנפוצות שקיבלנו מגולשי האתר בנוגע לשירות אבטחת מידע לבתי עסק, ארגונים ועסקים:

איזה פרמטרים כדאי לבדוק בעת בחירת חברת אבטחת מידע?

ראשית כדאי לבדוק שהחברה מספקת את השירות הספציפי אותו אתם מחפשים. בנוסף, מומלץ לבחון פרמטרים כמו שנות ניסיון בתחום, שעות מענה וזמינות בשעת חירון וכמובן מחירים  ועלויות.


האם השירות הוא חד פעמי או קבוע?

השאלה היא מה אתם מחפשים. ניתן לקבל ליווי נקודתי (למשל בזמן מתקפת סייבר או אובדן מידע) או להזמין שירות קבוע בתדירות הרצויה לכם.


באיזה שלב של העסק כדאי להיעזר בשירותי הגנת סייבר ואבטחת מידע?

כמה שיותר מהר, כך יותר טוב. כדאי להגיע מוכנים לכל תרחיש וליצור מערך הגנה כבר בשלבי ההקמה של החברה, הארגון או העסק.