טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

בדיקת תקינות המחשב

בדיקת תקינות המחשב הנייד, כיצד מתבצעת הבדיקה? כמה היא עולה? מה ניתן לבצע תחת בדיקת תקינות מחשב? כל המידע ממתין לכם ממש בהמשך.

מהי בדיקת תקינות מחשב?

הבדיקה מיועדת למי שחושב שהמחשב שלו עובד לאט מידי או פשוט לא תקין אבל אינו יודע מהו מקור הבעיה. לחלופין, אם מישהו מתכנן לטוס לחו"ל או צריך את המחשב שלו תקין בתקופה הקרובה - יכול לבצע את בדיקת תקינות המחשב על מנת לוודא שלא יהיו לו הפתעות בהמשך. מה כוללת הבדיקה ומכמה היא עולה, תגלו ממש בהמשך.
 

בדיקת תקינות מחשב

כמה עולה לבצע בדיקת תקינות מחשב נייד?

מחיר בדיקת תקינות מחשב נייד הינה כמחירו של ביקור טכנאי מחשבים ונעה בין 150 ל-250 ש"ח, מה שאומר שמחיר בדיקת תקינות מחשב הוא בבמוצע כ-200 ש"ח.
 

מחיר בדיקת תקינות מחשב בממוצע

מחיר בדיקת תקינות מחשב בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

איזה סוגי בדיקות מחשב ניתן לבצע?

כאשר מתבצעת בדיקת תקינות למחשב הנייד נעשות מספר בדיקות שונות, אשר בסופן נקבל פירוט האם יש תקלות, מהן וכמה יעלה לתקן אותם (ואם בכלל כדאי), אז מה בודקים?

  • בדיקת תקינות חומרה במחשב: ביצוע בדיקת חומרה נעשת באמצעות כמה בדיקות, תחילה האם ישנם רעשים מוזרים במחשב, האם ישנם כרטיסים אשר מתחממים יתר על המידה ובהדלקת מחשב אם ישנם צפצופים שונים. כמו כן, טכנאי מחשבים יכול לבצע בדיקה של זרם החשמל ותקינות על פי נראות הלוח והחיווטים.
     
  • בדיקת תקינות תוכנה ורגולות: למעשה מבצעים בדיקה של עדכוני מערכת ההפעלה, בדיקת וירוסים, רגולות ושגיאות תוכנה אשר עשוים לגרום לבעיות ושיבושים במחשב.
     
  • בדיקת תקינות מסך המחשב: בדיקה של תקינות המסך באמצעות טכניקות שונות, לבדוק אם יש ריצודים, פיקסלים שרופים או חשש לתקלות נוספות.
     
  • בדיקת תקינות מעבד המחשב: בודקים האם המעבד מתחמם יתר על המידה, האם הוא מתפקד כשורה והאם הוא עומד בביצועים השונים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

האם מספיק בדיקה באמצעות תוכנה?

בדיקה שאפשר לעשות בעזרת תוכנות מחשב כאלו ואחרות, הן ברמת תוכנה ומה שמשתקף מבחינת חומרה הוא ידע בסיסי בלבד, לרוב הוא גם לא מדוייק ולעיתים אף לא נכון בכלל. לכן, אם רוצים לעשות בדיקת מחשב אמיתית ומקיפה, צריך להיעזר בטכנאי מחשבים ולא להיעזר בתוכנות פשוטות.