טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

החלפת כרטיס רשת למחשב נייד

צריכים החלפת כרטיס רשת למחשב נייד לצורך שדרוג המחשב או תיקון? בעזרת מחשב בקוויק תוכלו להבין מה זה כרטיס הרשת במחשב הנייד, מה תפקידו, מהו מחיר החלפת כרטיס רשת למחשב הנייד ולערוך השוואת מחירים במהירות.

מה זה כרטיס רשת במחשב הנייד?

תפקידו של  כרטיס הרשת במחשב הנייד הוא לספק חיבור אינטרנט למחשב. בין אם זה באמצעות WIFI או באמצעות חיבור כבל רשת. כיום נדיר יהיה למצוא מחשבים ניידים ללא כרטיס רשת מובנה והוא כבר משולב בתוך לוח האם. 
 

כרטיס רשת במחשב נייד
כך נראה כרטיס רשת במחשב נייד (WIFI)

מהו מחיר החלפת כרטיס רשת למחשב נייד?

מחיר החלפת כרטיס רשת למחשב נייד נע בין 300 - 400 ש"ח, כולל הרכיב, עבודת ההתקנה והתקנת דרייברים. ישנם מחשבים נייידים בהם כרטיסי הרשת יקרים ב-20%, אבל ברוב המקרים המחירים מסתכמים בטווח שהוצג.


מחיר החלפת כרטיס רשת למחשב נייד בממוצע

מחיר החלפת כרטיס רשת למחשב נייד בממוצע: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

באיזה מקרים נצטרך להתקין או להחליף כרטיס רשת?

ישנם כמה מקרים בהם נצטרך לבצע התקנת כרטיס רשת במחשב הנייד או החלפה, אלו המקרים:

  • מחשב נייד ללא כרטיס רשת: במידה ובבעלותכם מחשב נייד ישן, קיים סיכוי שאין בו כרטיס רשת מובנה, במקרים כאלו ניתן לבצע התקנת כרטיס רשת למחשב הנייד - רק צריך לבדוק לפני מהן ההתאמות הנדרשות והאם קיים מקום. במידה ולא - משתמשים בכרטיס חיצוני אשר מספק רק רשת WIFI. ניתן גם לרכוש מתאם אשר מתחבר בכניסת USB, זאת במידה ועשיתם נקודת רשת חדשה בבית ואז אפשר לחבר באופן חוטי.
     
  • מחשב נייד לא מזהה כרטיס רשת: לעיתים כאשר המחשב לא מתחבר לאינטרנט יכול להיות שמדובר על צורך בעדכון דרייבר, אבל קיימים מקרים רבים בהם יש צורך בהחלפת כרטיס הרשת.
     
  • כרטיס רשת לא עובד: אם אובחנה תקלה בה כרטיס הרשת לא עובד, יש צורך להזמין טכנאי מחשבים, אשר יבצע החלפת כרטיס רשת למחשב הנייד.

משווים וחוסכים עם מחשב בקוויק

רוצים לחסוך בעלויות? רוצים להוזיל באופן משמעותי את המחיר בעשרות אחוזים? דרך מחשב בקוויק אפשר לעשות זאת - במהירות ובקלות! פשוט צרו קשר, ערכו השוואת מחירים והוזילו את מחיר החלפת כרטיס הרשת למחשב הנייד. השירות במחשב בקוויק ניתן בחינם וללא התחייבות, הזמינו כעת תיקון מחשב נייד וקבלו הצעות מחיר במהירות.