טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

החלפת מסך מחשב נייד

הפלתם את הלפטופ והמסך לא עובד? סתם ניסיתם להדליק ופתאום המסך שחור? בדקו האם צריך לקרוא לטכנאי מחשבים וגם האם תצטרכו להחליף את מסך המחשב הנייד שלכם או שאולי תיקון יספיק לכם כמו גם כמה יעלה כל הסיפור. במידה ותרצו עזרה בבחירת טכנאי מחשבים מומלצים קראו עד הסוף ותוכלו להיעזר בטיפים שלנו.

חושבים על החלפת מסך מחשב נייד?

אם המסך מרצד או בכלל לא פועל ואתם חושבים על החלפת מסך מחשב נייד אתם בהחלט במקום הנכון. לפני שאתם מתקשרים למספר בצד שמאל של המסך ומבקשים החלפת מסך למחשב הנייד שלכם היינו ממליצים לכם לקרוא את כל העמוד ואולי נוכל לחסוך בעלויות. כן חשוב לציין שבמידה והטיפים שלנו לא יעזרו לא מומלץ לחכות וכדאי לקרוא לטכנאי מחשבים כדי שהתקלה לא תחריף.

 

מסך לפטופ שבור

רגע לפני שאתם רצים להחליף נסו את הדברים הבאים

כמה דברים שמומלץ לעשות לפני שקוראים לטכנאי מחשבים שעשויים לגרום למסך לעבוד:

 • לכבות ולהדליק מחדש: נשמע כמו הטיפ הכי בסיסי שאומרים כל פעם שמשהו לא עובד, אבל כל כך הרבה פעמים זה פשוט עובד ונכון. בעצם מה שקורה הוא שהמעבד המרכזי (CPU) ומעבד הגרפיקה של המחשב (GPU) מתאפסים ויכול להיות שפתאום המחשב יעבוד. אם המחשב לא נדלק יכול להיות שהבעיה היא לא בהכרח במסך.
   
 • לחבר את המחשב למסך אחר: חברו את המחשב למסך מחשב אחר או אפילו לטלויזיה עם כבל HDMI ותראו אם המסך עובד. אם כן מדובר במסך שלכם, אם לא יכול להיות שתצטרכו לתקן את הלפטופ.
   
 • לבדוק את הגדרות הבהירות: הרבה פעמים אפשר לחשוב שמשהו לא טוב במסך כשיכול להיות שסתם מישהו שיחק עם הגדרות הבהירות או הניגודיות של הצבעים. נסו לכוון את ההגדרות האלה ולראות אם הבעיה נפתרת.
   
 • הורדתם תוכנה חדשה? לפעמים יש תוכנות שמפריעות לכרטיס הגרפי לעבוד כראוי, אם זה המקרה נסו להסיר את התוכנה ותגלו שהמחשב יחזור לקדמותו.

יש אפשרות לתיקון מסך מחשב נייד במקום?

לא עבד מה שהצענו והבנתם שצריך טכנאי מחשבים, אך האם זה אומר שצריך להחליף או שתיקון מסך מחשב נייד יכול לעשות את העבודה? הרבה פעמים הבעיה היא לא במסך עצמו אלא בחומרה לדוגמה: כבל קרוע, לחות, התחממות יתר ועוד.

 

מחיר של תיקון מסך מחשב נייד נקבע בהתאם לסוג התקלה וסוג המחשב. שימו לב שלפעמים החלפת מסך ללפטופ עדיין תהיה עדיפה כי התוספת של 100 - 200 ש"ח בשביל ההחלפה תוודא שלא מדובר בתקלה שחוזרת על עצמה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

מתי החלפת מסך למחשב נייד היא חובה?

לצערנו, ברגע שמדובר בשבר או סדק לרוב אין אפשרות לתקן וצריך להחליף. עקב השינוע הרב, הן ממקום למקום והן בתוך הבית/משרד, מסך לפטופ נוטה להישבר לעיתים קרובות יותר ממחשב נייח. אם אתם כמונו ובעבר כבר נסדק לכם המסך של המחשב הנייד, בהחלט היינו ממליצים לקנות קייס מרופד שימנע את הנפילות הבאות.

ומה המחיר של החלפת מסך מחשב נייד?

 צירפנו לכם מחירון של החלפת מסך מחשב נייד למחשבים השונים.

מחירון תיקון מסך מחשב נייד

מחיר החלפת מסך ללפטופ "רגיל" 15.6 אינץ'

כולל מחשבי HP, לנובו, דל, אסוס, toshiba ועוד


500 - 700 ש"ח
עלות החלפת מסך מגע במחשב נייד 12 אינץ'

המחיר לא כולל את הזכוכית עצמה.


1,000 - 1,200 ש"ח
עלות החלפת מסך מגע במחשב נייד 12 אינץ' עם זכוכית

המחיר כולל את המסך וגם את הזכוכית.


1,500 - 1,700 ש"ח
כמה תעלה החלפת מסך למקבוק?

המחיר גבוה יותר עקב העובדה שזה מחשב נדיר יותר בארץ וחוסר זמינות החלקים שלו.


1,500 - 2,000 ש"ח

הדפס מחירון

בואו נעזור לכם לבחור טכנאי מחשבים מומלץ

כשמחפשים טכנאי מחשבים מומלץ נסו לשאול אותו את הדברים הבאים, הם יעזרו לכם לבחור את הטכנאי הטוב ביותר עבורכם:

 1. האם תיקון מסך הלפטופ אפשרי? אחרי שקראתם את המאמר והחכמתם אתם יכולים לראות אם זה טכנאי שבאמת בוחן את כל האפשרויות בעצמו, ובכך יכול לחסוך לכם סכומים מיותרים.
   
 2. כמה זמן אתה בתחום? מומלץ לקחת טכנאי מחשבים שנמצא הרבה זמן בתחום ויוכל לעשות את העבודה בצורה היעילה ביותר.
   
 3. מה המחיר? כמובן שאלה שאנחנו ישראלים תמיד אוהבים לשאול, ובצדק. בררו מה המחיר והשוו בין טכנאי מחשבים שונים.

בעצם, האם כדאי לכם לקנות מחשב חדש?

המסך לא עובד, עברתם על עמוד התקלות הנפוצות שלנו, זה נשמע יקר ואתם תוהים האם זה בכלל שווה את זה או שכדאי לקנות מחשב חדש. אם מדובר על מחשב חדש לא היינו ממליצים לעשות את זה, אבל אם מדובר על מחשב איטי שקיים אצלכם מעל 3 שנים אולי כבר מומלץ לקנות מחשב חדש.

 

לפטופ חדש

שאלות ותשובות נפוצות

הוספנו לכם שאלות ותשובות נפוצות מהגולשים שלנו בנושא החלפת מסך מחשב נייד:

מה המחיר של החלפת מסך מחשב נייד?

מחיר החלפת מסך מחשב נייד 15.6 אינץ' יעלה בין 500 - 700 ש"ח. אם מדובר על מסך מגע או החלפת מסך מקבוק המחיר יהיה גבוה יותר כפי שכתבנו בפסקה למעלה של המחירון.


האם תיקון מסך מחשב נייד יספיק?

אם מסך המחשב מרצד אז יכולה להיות בעיה בכבל ואז רק תיקון יספיק, אך אם מדובר בסדק או שבר תצטרכו להחליף את המסך של הלפטופ, כפי שכתבנו בהרחבה בעמוד.


מתי כדאי לקנות מחשב חדש?

אם רק מדובר בשבר וחוץ מזה המחשב חדש ועובד טוב, אז לא מומלץ לקנות מחשב חדש. אבל אם יש לכם את המחשב מעל 3 שנים והוא גם ככה קצת איטי היינו ממליצים לכם להתחדש.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה