טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

החלפת מעבד למחשב נייד

רוצים לבצע החלפת מעבד למחשב נייד לנובו? אסוס? HP? לא משנה איזה סוג, כאן במחשב בקוויק תוכלו למצוא ולערוך השוואת מחירים בין סוגי מעבדי ניידים שונים ובין טכנאים שונים המספקים הצעות מחיר זולות ומשתלמות.

השוואה לצורך החלפת מעבד למחשב נייד

מחפשים טכנאי מחשבים להחלפת מעבד למחשב נייד? כאן במחשב בקוויק ניתן לערוך השוואה בין טכנאים שונים הנמצאים באזור המגורים שלכם ומספקים תיקון למחשב נייד במחירים מעולים וזולים! השאירו פרטים, אספו הצעות, השוו בינהם ובחרו במי שמספק לכם מחיר זול בעבור החלפת מעבד למחשב הנייד שלכם. כמובן, שצריך לבדוק שאכן קיבלתם את סוג המעבד המתאים ושרמתו שווה להצעות אחרות.

החלפת מעבד למחשב נייד

מהו מחיר החלפת מעבד במחשב נייד?

מעבד למחשב נייד יכול להיות דבר מאוד יקר או זניח יחסית, הכל תלוי באיזה סוג מעבד אתם בוחרים. בפסקה הבאה תדעו כיצד לבחור מעבד ולאחר מכן, כמה סוגים קיימים. נוכל לתת לכם הערכת מחיר גסה יחסית לשירות כולל מעבד והתקנה. המחיר הסטנדרטי ינוע בין 500 - 800 ש"ח לפי מחירי שוק ממוצעים.


מחיר החלפת מעבד למחשב נייד בממוצע

מחיר החלפת מעבד למחשב נייד בממוצע: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

איך לבחור מעבד למחשב נייד?

אז כמה סוגי מעבדים למחשב נייד יש ואיך לבחור את מי שמתאים לי? ראשית, זה תלוי במטרה שלכם, משחקים? רינדורים? אדריכלים? רק גלישה באינטרנט? כך תבחרו נכון:

 • מעבד i3 - סטנדרטי, מי שעובד על מסמכי וורד ובעיקר גולש באינטרנט, זה המעבד הסטנדרטי שמתאים לו.
   
 • מעבד i5 - קצת מעבר, רואים סרטים במחשב? אוהבים איזה משחק או שתיים? גולשים וקצת מעצבים.
   
 • מעבד i7 - זה כבר יותר מחשב עבודה, עיצובים גרפיים והרבה משחקים.
   
 • מעבד i9 - מחשב לאדריכלים, עורכי ווידאו, גיימרים. מעבד מסוג זה יכול להריץ הכל.
   

- חשוב לדעת! במהלך בחירת המעבד למחשב תבדקו מה הדור שלו. ככל שהדור יותר חדש כך המעבד טוב יותר. לצורך הדגמה. מעבד i9 דור 3, יכול להיות שווה ערך למעבד i3 בדור האחרון. כך שהנושא מעט טריקי ורצוי לוודא היטב שאתם רוכשים את הדור החדש ביותר או אחד לפניו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

החלפת מעבד למחשב נייד לנובו, אסוס ועוד

מחפשים מעבד למחשב נייד ספציפי? בין אם זה לנובו. HP, DELL, אסוס ושאר החברים. בעזרת מחשב בקוויק תוכלו להזמין טכנאי מחשבים פרטי לביתכם אשר יבצע החלפת מעבד למחשב נייד לנובו או כל דגם וחברה אחרת. למעשה כאן זה המקום לשדרג או לתקן את המחשב הנייד והנייח שלכם. אז השאירו פרטים, השוו מחירים וחסכו.