טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

החלפת מקלדת למחשב נייד

כמה עולה להחליף מקלדת במחשב נייד? ואיך יודעים אם כדאי לתקן את המקלדת הקיימת או להחליפה בחדשה? הנה כל המידע בנושא. כמו כן, תוכלו למצוא טכנאי מחשבים באזורכם ולהזמין שירות תיקונים במחיר משתלם.

מחיר החלפת מקלדת למחשב נייד

המחיר בעבור עבודת ההחלפה, נע בדרך כלל בטווח המחירים שבין 450 ש"ח ל-650 ש"ח. לרוב עלות החלפת מקלדת למחשב נייד נקבעת בעיקר על סמך סוג המחשב והדגם הספציפי ולכן הקפידו לציין בפני הטכנאי איזה סוג של מחשב קיים. מומלץ גם לשלוח לטכנאי תמונה או וידאו קצר על מנת שיראה באופן ויזואלי את המחשב וידע לתמחר בהתאם.

 

מחיר ממוצע להחלפת מקלדת במחשב נייד

מחיר ממוצע להחלפת מקלדת במחשב נייד: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

 

באילו מצבים נרצה להחליף את המקלדת בלפטופ?

יש מספר סיבות שבגינן אנו מחליפים את המקלדת של המחשב הנייד. הסיבה הראשונה היא כאשר הלחצנים נתקעים או לא מגיבים. למעשה החלפת מקשים למחשב נייד היא די נפוצה מאחר ולא פעם נשפך על המחשב משקה אשר חודר למקלדת ויוצר בעיות במגעים. כמו כן, ניתן לראות גם מצבים שבהם חלק מהלחצנים יצאו ממקומם ולכן במקום להחליף נקודתית מקש כזה או אחר, פשוט נחדש את כל המקלדת.

 

מקרה נוסף בו מחליפים מקלדת במחשב הנייד הוא כאשר הכיתוב על הלחצנים נמחק. במידה ויש לכם לפטופ ישן יחסית, ייתכן ותרצו לחדש את המקלדת שלכם בעלות של כמה מאות שקלים ולהמשיך לעבוד עם המחשב המוכר והאהוב, במקום לרכוש מחשב חדש באלפי שקלים. בנוסף ייתכן מצב בו מקלדת לא עובדת במחשב נייד בכלל ואז כנראה שנצטרך להחליף את המקלדת.

 

החלפת מקלדת למחשב נייד

החלפת מקלדת במחשב נייד - כיצד זה מתבצע?

בכל דגם של מחשב, תהליך ניתוק ושחרור המקלדת הוא מעט שונה. בדרך כלל יהיה עליכם לפתוח מספר ברגים תחילה בשביל לנתק את המקלדת אך ישנם גם מצבים שבהם עליכם לפרק את כל הפאנל של המחשב הנייד, על מנת להוציא החוצה את המקלדת עצמה.

 

לאחר שמרימים את הפאנל, יש לנתק את הקונקטור ולשחרר בעדינות ובזהירות את המקלדת עצמה. לאחר מכן ממקמים את המקלדת החדשה, מחברים את הקונקטור וסוגרים בחזרה את הפאנל וההברגה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

בעבור אילו מחשבים ניתן לקבל שירות?

תוהים אם אנו מספקים שירות גם בעבור סוג המחשב שלכם? הנה הדגמים הנפוצים ביותר שבעבורם תוכלו למצוא שירות:

 • החלפת מקלדת למחשב נייד לנובו: כולל דגמים מסוג Ideapad, דגמי יוגה, וגם מחשבים ניידים של לנובו מסוג Legion.
   
 • החלפה של מקלדת למחשב נייד אסוס: מחשבים ניידים של חברת אסוס נחשבים למובילים ואהובים מאוד גם בקרב סטודנטים. תוכלו להזמין שירותי החלפת מקלדת לדגמי Vivo Book, ZenBook ודגמים נוספים.
   
 • החלפת מקלדת למחשב נייד Dell - דל: יש לכם מחשב נייד של חברת דל? לא משנה אם מדובר על מחשב בגודל 14 אינץ', 15.6 אינץ' או דגמים גדולים יותר, אנו נשמח לסייע לכם בכל הקשור להחלפת המקלדת.
   
 • החלפת מקלדת למחשב נייד סמסונג​: המחשבים הניידים של חברת סמסונג אומנם נחשבים לאמינים מאוד אך גם בהם נוכל למצוא לא פעם בעיות במקלדת. יש לציין כי רוב התקלות נובעות דווקא מאופן השימוש ולא בהכרח מבעיות בחומרה של המחשב.
   
 • תיקון או החלפת מקלדת למחשב נייד HP: מקלדת המחשב אינה מגיבה כאשר אתם לוחצים על המקשים? אל דאגה. הזמינו כעת טכנאי מחשבים אשר יבצע החלפה מהירה ומקצועית.

האם אפשר לעשות תיקון כפתור במקלדת מחשב נייד?

במידה ורק כפתור בודד אינו עובד, האם ניתן לבצע תיקון נקודתי מבלי להחליף את כל המקלדת? ובכן, זה תלוי בתקלה עצמה. טכנאי מחשבים מנוסה יפתח את המחשב במעבדה ויבדק האם ניתן לעשות תיקון כפתור במקלדת מחשב נייד או שמא התקלה מורכבת הרבה יותר מכך (כמו קורוזציה) וגם הסידור הנקודתי, לא ייתן מענה לאורך זמן ולכן, יהיה צריך לבצע החלפה לכל המקלדת ולוח המקשים של המחשב הניד.

טכנאי להחלפת המקלדת דרך מחשב בקוויק

כאשר אתם פונים אלינו במטרה לקבל שירות החלפת מקשים למחשב נייד או מקלדת, אנו משתדלים לספק לכם מספר הצעות מחיר שונות. למעשה תוכלו למצוא טכנאי מחשבים במרכז, בדרום הארץ וגם באזור הצפון ולקבל מגוון שירותים נוספים כמו החלפת מסך במחשב נייד או טיפול בכל תקלה במחשב באשר היא. השאירו פנייה באתר והתחילו להשוות מחירים בין מספר טכנאים שונים.

 

החלפה של מקלדת למחשב נייד

מה עדיף: תיקון מקלדת או החלפת הלפטופ?

האם להחליף את המחשב לגמרי או להזמין שירותי תיקון מקלדת לפטופ? איך יודעים מה כדאי? אז למעשה כדאי לקחת בחשבון שלושה משתנים מרכזיים, המצב הכללי של המחשב שלכם, סוג התקלה ועלות התיקון שלה. כלומר אם מדובר על תקלה רצינית שעלות התיקון שלה גבוהה ואם המחשב שלכם כבר מדגם ישן יחסית, ייתכן ויהיה כדאי לבחור באופציה של החלפת המחשב.