טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

ניקוי קורוזיה למחשב נייד

האם אפשר להציל מחשב נייד שנרטב מפני קורוזיה? כמה עולה ניקוי קורוזיה למחשב, איך זה מתבצע בדיוק והאם התקלה בוודאות נפתרת? כל המידע על קורוזיה במחשב הנייד

מה זה קורוזיה?

אז מה זה קורוזיה למעשה? פירוש קורוזיה הוא למעשה תהליך אשר נגרם בגלל מגע של נוזלים עם לוח אלקטרוני בו עובר זרם חשמלי. התגובה אשר נגרמת בגלל הזרם החשמלי והלוח האלקטרוני נקראת קורוזיה. ניתן להבחין ולראות אותה באמצעות כתמים בצבע ירוק ובגוון טורקיז על גבי הלוח האלקטרוני במחשב. כמו כן, ניתן להבחין בקורוזיה כמו שמבחינים בחלודה ונראה כתמים בצבע חום כתום על גבי המכשיר האלקטרוני.
 

קורוזיה במחשב

המחשב הנייד נרטב, האם יש לו קורוזיה?

לא בהכרח, לא כל מחשב נייד שנרטב "חוטף" קורוזיה. הדבר הראשון שצריך לעשות אם נשפכים נוזלים על מחשב הוא לכבות אותו, לנתק אותו ממקור חשמלי ולהעביר אותו אל טכנאי מחשבים מנוסה, לצורך ייבוש המחשב ומניעת קורוזיה עתידיית אשר יכולה להיגרם בגלל הרטיבות והמעגלים החשמליים. כתבנו בעמוד נשפכו נוזלים על המחשב מידע נרחב ונוסף.

מהו מחיר ניקוי קורוזיה למחשב נייד?

במידה והמחשב שלכם סובל מקורוזיה, דעו כי מחיר ניקוי קורוזיה למחשב נייד נע בין 500 ועד ל-900 ש"ח, מה שאומר שהמחיר הממוצע לתיקון קורוזיה במחשב הוא כ-700 ש"ח.


מחיר ניקוי קורוזיה למחשב נייד בממוצע

מחיר ניקוי קורוזיה למחשב נייד בממוצע: 700 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מה יקרה אם לא אבצע ניקוי קורוזיה למחשב?

נשפכו מים על המחשב הנייד והחלטתם שאתם לא רוצים ללכת ולבצע ניקוי במעבדה או ע"י טכנאי מחשבים? רוב הסיכוים שתתפתח קורוזיה. אם כבר הבחנתם בקורוזיה במחשב הנייד והוא עדיין עובד, דעו כי "זמנו קצוב". רוב המקרים בהם מתפתחת קורוזיה במחשב נגמרים בכך שהרכיבים האלקטרונים פשוט מפסיקים לעבוד בשלב מסויים. חשוב שתדעו כי מחיר החלפת לוח אם במחשב נייד הוא יקר באופן משמעותי מביצוע ניקוי קורוזיה למחשב הנייד שלכם, תוכל ולראות מחירים בעמוד המחירון של מחשב בקוויק.

ניקוי מחשב נייד מפני קורוזיה

הסרת קורוזיה מהמחשב, איך זה מתבצע?

אז איך מבצעים ניקוי והסרת קורוזיה מהמחשב? ראשית, התהליך מתבצע במעבדה עם ציוד מותאם ע"י טכנאי מחשבים מנוסה. מה שעושים הוא מכניסים את הרכיבים הנגועים בקורוזיה אל תוך מכשיר מיוחד (מעין אמבטיה כזו עם נוזל מיוחד). שם חלקי הקורוזיה נמסים ומתנקים מתוך הרכיבים האלקטרוניים אשר נפגעו מקורוזיה. לאחר מכן, מבצעים ייבוש ומחזירים אותם אל המחשב הנייד.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

האם תיקון קורוזיה פותר את הבעיה ב-100%?

לצערנו לא, אין הבטחה של 100% כי יהיה אפשר לסדר את התקלה והמחשב יחזור לעבוד כפי שעבד בעבר. לרוב, מה שמציעים טכנאי המחשבים היא ניסיון בקורוזיה ובמידה וזה לא עובד, מקבלים מחיר מוזל יותר בעבור החלפת הרכיב התקול. כמובן, שטכנאי מחשבים צריך להציג את סיכוי ההצלחה וכן, לחשוף בפניכם האם כדאי לעשות זאת ומה קורה ובמידה וזה לא מצליח.