טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

תיקון צירים למחשב נייד

מהם בכלל צירים למחשב נייד? איך תדעו שהגיע הזמן להחליף אותם, כמה זה עולה וגם איך תוכלו לשמור עליהם בעתיד - כל התשובות מתחת.

מהי מטרתם של צירים למחשב נייד?

בדומה לצירי דלתות ומכשירי סלולר של פעם, מטרתם של צירים למחשב נייד היא לאפשר פתיחה וסגירה של המסך, תוך החזקת החיבור בין המקלדת למסך בצורה שוטפת. 

 

תיקון צירים למחשב נייד

איך אדע שיש צורך בתיקון צירים למחשב נייד?

אחד הסימנים המובהקים שמעידים על בעיה בצירים של המחשב הנייד שלכם הוא במידה ואתם חווים קושי מסויים לפתוח ולסגור את מסך המחשב, כלפיי המקלדת. בד"כ זה יעיד שהצירים נשחקו ולכן מקשים על פתיחה וסגירה של המסך. 

 

אינדיקציה נוספת שתעיד על הבעיה היא אם הבחנתם ב"התנפחות" באזור החיבור שבין המסך למקלדת הלפטופ. למעשה לא מדובר בהתנפחות כמו כשעולה הצורך בהחלפת סוללה, אלא פשוט מדובר על צירים שכנראה השתחררו מהחיבור שלהם, מה שגורם לחלק שהם מחזקים - להשתחרר מהמקום ולבלוט.

מה המחיר לתיקון צירים למחשב נייד?

מחיר לתיקון צירים למחשב נייד יעלה בין 400 - 600 ש"ח. שימו לב שטווח המחיר הזול יותר מתייחס להחלפת ציר בצד אחד של הלפטופ, בעוד שהטווח הגבוה יותר מתייחס להחלפה של שני הצירים במלואם. 

 

כמו כן, במידה ומדובר על החלפת צירים למחשב נייד עם מסך מגע, הדבר ייקר את העבודה בעוד 100 ש"ח.


מחיר ממוצע לתיקון צירים למחשב נייד

מחיר ממוצע לתיקון צירים למחשב נייד: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

מדוע עולה הצורך בתיקון צירים למחשב נייד?

הצורך בתיקון צירים למחשב נייד יעלה לאחר בלאי שנוצר בהם, זאת כתוצר של שימוש ממושך הכולל פתיחה וסגירה של המסך כלפי המקלדת של הלפטופ. שימו לב שבמידה ולא תדאגו לטפל בצירים בזמן, הדבר צפוי להרוס את המחשב שלכם בצורה בלתי הפיכה, שכן - חלקי המקלדת והמסך עשויים להישבר בהיעדר ציר תקין שמקבע אותם למקומם.
 

דחיפות לתיקון צירים למחשב נייד:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

השיגו תיקון צירים למחשב נייד דרכנו וחסכו!

במידה והלפטופ שלכם לא נפתח ונסגר כתמול שלשום, כדאי שתדעו שהדבר צפוי לקרות בגלל בעיה בצירים שלו. ע"מ לאפשר לכם להשיב את המחשב שלם למצבו התקין, השאירו פרטים בטופס המצורך, קבלו בחינם עד 3 טכנאי מחשבים מומלצים באזורכם.

 

לאחר מכן תוכלו להשוות מחירי תיקון צירים למחשב נייד וכך תוכלו לבחור בהצעה הזולה ביותר - מבלי להתפשר על איכות העבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

איך אוכל לשמור על צירי המחשב שלי?

אז לאחר שהזמנתם טכנאי מחשבים לצורך תיקון צירים למחשב נייד, בטח תרצו לדעת כיצד לשמר את המצב הקיים, לא? אז קודם כל, כמו בכל מכשיר שאנו עושים בו שימוש בשגרה - נמליץ לפתוח ולסגור בצורה עדינה ומבוקרת את הלפטופ שלכם. 

 

חשוב להבהיר: בשום פנים ואופן אין לשמן את צירי הלפטופ בתרסיסים לשימון צירים! צירי מחשב נייד אומנם דומים בתועלתם לצירי דלתות אך אופן התחזוקה שלהם שונה ואינו מצריך שימון ע"מ לשמור עליהם.