טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

החלפת מעבד למחשב נייח

צריכים להחליף את מעבד המחשב הנייח? רוצים לשדרג אותו? יש לו תקלה? הנה כל המידע הנחוץ על החלפת מעבד למחשב הנייח שלכם.

מה תפקידו של המעבד במחשב?

כשמו הוא, מעבד המחשב אחראי על עיבוד הנתונים והפעלת התוכנות, האפליקציות, המשחקים ומערכת ההפעלה של המחשב. ככל שלמחשב שלכם יש מעבד חזק יותר, כך הוא יכול לעבד יותר נתונים והתוצאה בפועל - המחשב שלכם עובד מהר יותר. נכון הוא לא לבד, ישנם עוד רכיבים במחשב שאחראים על מהירות והרצת התוכנות במחשב. החל מסוג הזיכרון הוירטואלי, כרטיס המסך וכן, זיכרון הקשיח של המחשב.

מעבד מחשב נייח

מהו מחיר החלפת מעבד למחשב נייח?

בשונה ממחשב נייד, במחשב הנייח קל יותר להחליף את המעבד. מחיר החלפת מעבד למחשב נייח היא כ-250 ש"ח בממוצע. כאשר הטווח הנמוך עומד על 200 ש"ח והגבוה על 300 ש"ח. כמובן, מדובר על עבודה בלבד ולא כולל את המעבד עצמו. מחיר המעבד נקבע לפי סוגו וקיימים פערים גדולים בין סוגי המעבדים ודורות המעבדים. אם אתם רוצים לדעת מהו מחיר מעבד לבד, זה נע בין 400 ש"ח למעבד i3 ועד ל-1,500 ש"ח ומעלה למעבד מסוג i7.


מחיר החלפת מעבד למחשב נייח

מחיר החלפת מעבד למחשב נייח: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך בוחרים מעבד למחשב?

בחירת מעבד למחשב משתנה על פי הצרכים שלכם, ישנם כ-4 דגמים מובילים בשוק היום, הנה הסבר קצר על כל אחד מהם והשימושים שנעשים עימו בדרך כלל:

 1. מעבד מסוג i3 - הסטנדרטי והפשוט ביותר, מעבד אשר מריץ דפדפן, תוכנות אופיס וורד וכדומה ומיועד בעיקר לעבודה משרדית וגלישה באינטרנט.
   
 2. מעבד מסוג i5 - עולים רמה, במחשבים כאלו תוכל ולהריץ גם תוכנות עריכה בסיסיות וכן, לשחק. ישנם מחשבים משרדיים גם עם מעבדים מסוג זה, כאשר הם מיועדים לריבוי משימות ועבודה מהירה יותר.
   
 3. מעבד מסוג i7 - מיועד לגרפיקאים, צלמים ועורכי תמונות וקצת סרטונים. כמו כן, יש גיימרים שעובדים עם מעבד כזה. הוא לגמריי לא סטנדרטי.
   
 4. מעבד מסוג i9 - המילה האחרונה, המעבד החזק ביותר למחשב הבייתי, מיועד לעורכי וידאו, מעצבים שעובדים עם תוכנות רינדור וכן, לא מעט גיימרים משקיעים מכספם למעבד חזק שכזה.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

מדוע להזמין שירות דרך מחשב בקוויק?

מחשב בקוויק הוא פורטל המחשבים המוביל בישראל, עם המידע הכי עדכני בנושא המחשבים, מספק לכם שירות בפריסה כלל ארצית, החל ממציאת טכנאי מחשבים במרכז, בדרום וכמובן, גם בצפון הארץ ודרכו תוכלו למצוא טכנאי מחשבים המגיעים לביתכם. כמו כן, אפשר לערוך השוואת מחירים, לקרוא מידע נרחב אודות התקלות והפתרונות וכן, ללמוד מהמדריכים המעולים שבאתר.