טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

העברת מחשב ישן למחשב חדש

מחפשים טכנאי מחשבים לצורך העברת מחשב ישן למחשב חדש? צריכים לבצע העתקת קבצים ממחשב תקול לתקין? מהישן לחדש? ראו כמה זה עולה ומה צריך לדעת.

כמה עולה העברת קבצים ממחשב ישן למחשב חדש?

כאשר המחשב הישן תקין ועובד, שירות העברת קבצים ממחשב למחשב אינו יקר במיוחד, ניתן להזמין את השירות כולל העתקת ווינדוס. המחיר בעבור השירות נע בין 200 ל-400 ש"ח, כאשר הממוצע בשוק עומד על 300 ש"ח לשירות. אם מדובר על מחשב תקול, המחיר משתנה ומותאם על פי אופי התקלה (אם יש צורך למשל בשחזור נתונים מדיסק קשיח) או חילוץ הנתונים באמצעות חיבור הדיסק אל מחשב תקין אחר.


מחיר העברת מחשב ישן לחדש

מחיר העברת מחשב ישן לחדש: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שירות העברת קבצים ממחשב תקול למחשב חדש

אם יש לכם מחשב שאינו תקין ואתם רוצים להעביר את הקבצים ממנו אל המחשב החדש שלכם, זה אפשרי במרבית המקרים, אלו התקלות הנפוצות שטכנאי מחשבים מספקים שירות בעבורכם:

 • העברת קבצים ממחשב שלא נדלק: כאשר המחשב לא נדלק זה יכול להיות בגלל ספק כוח (רוב המקרים), או בגלל לוח אם תקול, במקרים אלו מחברים את הדיסק הקשיח (שם נמצאים הנתונים שלכם) אל מחשב תקין ומחלצים את החומר שלכם ולאחר מכן - מעבירים אל המחשב החדש.

   
 • העברת קבצים ממחשב עם בעיה במערכת ההפעלה: מערכת ההפעלה לא עולה, זה אומר שאין לכם גישה ישירה אל הקבצים - ישנם לא מעט דרכים לעקוף את הבעיה, אבל לרוב טכנאי המחשבים פשוט יתקנו את המערכת או יתקינו חדשה (מבלי לפרמט את המחשב) ולאחר התקנת מערכת הפעלה, הם יבצעו העברת נתונים למחשב החדש.
   
 • העברת קבצים ממחשב נייד לנייח כאשר המסך לא תקין: כאשר מסך המחשב הנייד לא עובד, האפשרות היא לחבר לו מסך אחר לצורך צפייה בנתונים ומשם להעביר לגשת למה שצריך. לעיתים ישנה תקלה בכרטיס המסך במחשב הנייד - מה שאומר שגם חיבור של מסך חיצוני לא יעזור וכאן - טכנאי מחשבים ללא ספק יכול לסייע.
   
 • העברת קבצים ממחשב שהדיסק הקשיח תקול: הדיסק הקשיח תפקידו לשמור על החומר והמידע שנמצא במחשב, שיש בו בעיה ישנם לא מעט דרכים שאפשר באמצעתם לחלק את הנתונים באופן מלא או חלקי. לעיתים השירות לא זול ולכן, צריך לברר מה רמת הבעיה ועד כמה המידע שנמצא בתוכו חשוב לכם.
   

העתקת קבצים ממחשב למחשב

איך להיערך להעברת קבצים ממחשב ישן למחשב חדש?

במידה והמחשב שלכם הישן כן תקין ומתפקד, אך אינכם יודעים איך להעביר את כל הדברים ועדיין מזמינים שירות של טכנאי מחשבים - כדאי לעשות סדר ככל הניתן. ראשית, למחוק דברים שלא צריך, שנית, לעשות סדר בתקיות ולסדר את החומר החשוב כך שתדעו שבוודאות העבירו לכם אותו וגם איפה תמצאו אותו. בנוסף, חשוב לבדוק איזה תוכנות וסיסמאות שמרתם על המחשב, שתוכלו לבקש להעביר גם אותן במידת הצורך.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

אפשר לבצע העברת מחשב ישן למחשב חדש לבד?

ברגע שהמחשב תקין, אין בעיה לעשות זאת לבד, אפשר לבצע גיבוי על גבי ענן, להוציא את החומר לדיסק און קיי - לחבר חוט מתאים וכן הלאה. החסרון היחיד הוא שלא ניתן להעביר את הדברים בדיוק כמו שהם - למשל טכנאי מחשבים יכול לבצע העתקת מחשב ישן לחדש בדיוק כפי שהוא כולל מערכת ההפעלה. דבר שלא כל אחד ידע לעשות. אבל לגבות קבצים ולשמור אותם? לא צריכה להיות לכם בעיה.

יש דבר כזה העברת קבצים ממחשב למחשב דרך רשת?

כן, אם אתם מעט מתקדמים בנושא המחשבים, ברגע שיש רשת שיתופית (ז"א כמה מחשבים מחוברים אל הרשת). באמצעות הגדרות בסיסיות לרמת השיתוף במחשב ממנו רוצים להעביר קבצים אל מחשב אחר ניתן לתת גישה למחשבים אחרים להגיע אל המחשב שלכם ובעצם לראות קבצים ותיקיות, עושים זאת כך:

 • על מנת לאפשר הגעה של נתונים, אתם צריכים להיכנס בדרך הזו: ‏‏לוח הבקרה > ‏‏כל פריטי לוח הבקרה > מרכז הרשת והשיתוף > אפשרויות זרימת מדיה. כעת תראו את המסך הבא:
   

זרימת מדיה בין מחשבים

 • לחצו על הכפתור "הפעל זרימת מדיה".
 • עכשיו מהמחשב החדש, גשו אל התקייה של המחשב הישן (אתם צריכים להיכנס אל "רשת" שנמצא בצד ימין בפתיחת כל תקייה במחשב).
 • אז תראו את המחשבים שמחוברים לרשת, כמו בתמונה הזו:

רשת מחשבים

 • עכשיו, אפשר להעביר אל התקייה הזו קבצים ובעצם לגרור מהמחשב הישן אל החדש את הקבצים שרוצים לגבות.