טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

תיקון מחשב מרחוק

ידעתם שניתן להוזיל עלויות שגובים טכנאי מחשבים שונים ע"י הסתייעות בשירות תיקון מחשב מרחוק? קראו על יתרונות נוספים בשיטה זו, כמה זה עולה וגם איך תאתרו טכנאי הגון ומקצועי דרך מחשב בקוויק.

מה היתרון של תיקון מחשב מרחוק?

תיקון מחשב בשליטה מרחוק ע"י טכנאי חוסך לכם על תשלום של דמי ביקור מלאים, במידה ומדובר בתקלה מזערית. תיקון מחשב מרחוק חוסך לכם בזמני הגעה של טכנאי פיזית לביתכם, כך שניתן לפתור את התקלה באופן מיידי וזה גם פוטר אתכם מ-"התארגנות" מקדימה של ביתכם לקראת בואו של הטכנאי, אז למה לא בעצם? (כמובן שיש מקרים בהם הדבר לא מתאפשר ואותם נציג בהמשך..)

 

אתרו טכנאי לתיקון מחשב מרחוק במהירות ובחינם

תיקון מחשב מרחוק - מתי אפשרי ומתי לא?

מתחת נציג בפניכם כמה מהעבודות שניתן לבצע במחשב באמצעות שליטה מרחוק ואילו דורשות הגעה פיזית לצורך תיקון המחשב שלכם:

  • מתי תיקון מחשב מרחוק אפשרי? לצורך עידכון מערכת הפעלה, התקנת מערכת הפעלה, התקנת תוכנות כנגד וירוסים במחשב, ניקוי שטח אחסון, התקנת משחקים.
     
  • מתי תיקון מחשב מרחוק לא אפשרי? הדבר לא יהיה אפשרי במקרים המצריכים החלפה פיזית של רכיבי חומרה, כמו: החלפת מסך מחשב, החלפת סוללה ללפטופ, החלפת ספק כוח למחשב, החלפת כרטיס מסך, החלפת מעבד.

אז מה המחיר לתיקון מחשב מרחוק?

מחיר תיקון מחשב מרחוק יכול להסתכם ב- 50 ש"ח ויכול גם לנוע עד 150, תלוי בכמות ומורכבות העבודה שתתבצע.

 

מחיר ממוצע לתיקון מחשב מרחוק

מחיר ממוצע לתיקון מחשב מרחוק: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 150 ₪

טווח מחיר נמוך 50 ₪

השיגו תיקון מרחוק למחשב דרך מחשב בקוויק!

במידה ואין לכם תקלה שמצריכה חלקי חילוף ואתם מסכימים שתיקון מחשב מרחוק עשוי להקל גם עליכם, דעו שתוכלו לאתר טכנאי מחשבים הגון ומקצועי דרך פורטל מחשב בקוויק במחיר משתלם. השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עוד היום עד 3 טכנאים באזורכם, ביניהם תוכלו להשוות עלויות ולבחור בזו המשתלמת ביותר עבורכם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

האם תיקון מחשב בשליטה מרחוק זה בטוח?

תיקון מחשב מרחוק אכן נחשב בטוח כאשר מדובר על טכנאי מחשבים הגון, אותו תוכלו לאתר דרך פורטל מחשב בקוויק. מעבר לכך - מדובר בפעולה בטוחה למדי וזאת מפני שמדובר בתוכנה שתתבקשו להתקין (לרוב משתמשים ב"Teamviewer") ע"י הטכנאי.

 

לאחר שהתקלה נפתרה, כל שיהיה עליכם לעשות הוא לצאת מפרופיל השיתוף הנוכחי עם הטכנאי ולא תהיה לו אפשרות להכנס למחשב שלכם מחדש, ללא תיאום חוזר מראש.