טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

אוזניות לא עובדות במחשב

רציתם להתחיל לעבוד, חיברתם את האוזניות למחשב ופתאום, לא שומעים כלום. המשיכו לקרוא כדי לראות למה האוזניות לא עובדות במחשב ואיך אפשר לתקן את זה.

אוזניות לא עובדות במחשב - מה הבעיה?

אם ניסיתם לחבר את האוזניות למחשב ופתאום אתם לא מצליחים לשמוע כלום יכולות להיות כמה בעיות:

 1. בעיה בחומרה: לפעמים כשהאוזניות לא מתחברות למחשב זה בגלל בעיה שיש בחיבור במחשב או בחיבור של האוזניות.
   
 2. דרייבר לא מעודכן: כשהמחשב לא מזהה את האוזניות ייתכן שהדרייבר לא מעודכן.
   
 3. בעיה בהגדרות: אם אתם לא שומעים באוזניות במחשב יכול להיות שההגדרות של הפלט שמע לא מכוונות, כמו כן - ייתכן והבעיה מורכבת  יותר, לכן מומלץ לעבור לעמוד "אין קול במחשב".

 

אוזניות לא עובדות במחשב

אוזניות לא עובדות במחשב - מה עושים

כשהאוזניות לא עובדות במחשב אפשר לתקן את זה בכמה צורות:

 1. בדקו על מכשירים אחרים: לפני שאתם חושבים על שינוי הגדרות, טכנאי מחשבים או אוזניות חדשות כדאי קודם כל לנסות לחבר את האוזניות למכשירים אחרים, לדוגמה בטלפון שלכם. אם גם שם הן לא עובדות יכול להיות שיש בעיה באוזניות. אם אתם שומעים טוב, עברו לאחת מהבדיקות הבאות.
   
 2. בדקו הגדרות שמע: לחצו על סימן הווליום או השמע שיש לכם בשורת המשימות וודאו שהווליום לא נמוך מדי.
   
 3. עדכנו דרייבר: בשביל לעדכן את הדרייבר לכו ל"מחשב זה" -> לחצו לחצן ימני -> "מאפיינים" -> "מנהל ההתקנים". שם תראו את כל החיבורים של המחשב שלכם למכשירים נוספים. מצאו את האוזניות ובדקו אם הוא מעודכן.
   
 4. בדקו את החיבור לבלוטוס: לכו ל"הגדרות" -> "מכשירים" -> "bluetooth והתקנים אחרים". שם ודאו שהאוזניות שלכם מחוברות. יכול להיות שתצטרכו להוסיף מכשיר בלוטוס חדש.
   
 5. רכשו מתאם קול: אם יש בעיה בחומרה לא תצטרכו לקרוא לטכנאי מחשבים, תוכלו לרכוש מתאם קול שמתחבר לUSB ואז תחברו את האוזניות אליו. רק ודאו כמובן שיש לכם חיבור USB עובד.
   
 6. קראו לטכנאי מחשבים: אם כל הדברים האלה נכשלו או שנגמרה לכם הסבלנות תוכלו לראות לטכנאי מחשבים שיתקן לכם את התקלה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

כמה עולה התיקון?

תיקון שבו המחשב לא מזהה את האוזניות לרוב יעלה כמו ביקור של טכנאי מחשבים שהוא בין 150 - 250 ש"ח. אם יש לכם עוד תקלות במחשב כדאי לנסות לבקש ממנו לתקן גם אותם ולחסוך עלות של ביקור נוסף.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מחשבים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

השוואת מחירים בין טכנאי מחשבים

כמו ששמתם לב, המחיר של ביקור של טכנאי מחשבים הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לתמחור של הטכנאי. בגלל זה כשאתם משאירים פרטים אצלנו אנחנו דואגים לחזור לאיכם עם שמות של 3 טכנאי מחשבים בעיר שלכם. ככה תוכלו לדבר עם כולם ולקחת את הצעת המחיר הטובה ביותר.