טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

בלוטוס לא עובד במחשב

בלוטוס לא עובד במחשב הנייד או הנייח? הנה הסיבות לכך, הפתרון, המחיר לתיקון התקלה ומתי תצטרכו להזמין טכנאי מחשבים לתיקון בלוטוס במחשב.

בלוטוס לא עובד במחשב - מה הסיבה?

הבלוטוס הפסיק לעבוד במחשב? יש לכך מספר סיבות הגיוניות ולא אתם לא לבד עם התקלה הזו, אז מה הסיבות הנפוצות ביותר לכך שהבלוטוס לא עובד במחשב?

 • כיבוי הבלוטוס: להפעיל לכבות את הבלוטוס זה קל מאוד ולעיתים אנו עושים זאת בטעות, בעיקר בתקלות בהם מדובר על בלוטוס שלא עובד במחשב נייד, שם יש קיצור מקשים.
   
 • רכיב החומרה אינו תקין: גם זה קורה, לעיתים ייתכן שהרכיב עצמו לא תקין. במקרים כאלו יש להתקין בלוטוס חיצוני או להחליף את רכיב ה-בלוטוס במחשב.
   
 • הגדרת מערכת: מעבר לכיבוי הפשוט, אפשר גם לבטל את הבלוטוס דרך הגדרות המחשב. זה קורה בעיקר במחשבים חדשים בהם הוא מוגדר כ-כבוי מראש או לאחר פירמוט מחשב.
   

בלוטוס לא עובד במחשב

איך מסדרים בלוטוס שלא עובד במחשב?

טוב, אחרי שהכרנו בסיבות לכך שהבלוטוס לא עובד במחשב, הנה הפתרונות:

 • ראשית, נבדוק האם הבלוטוס כבוי - על מנת לבדוק אם הוא כבוי, תחילה אפשר לחפש כפתור עם הסימון של הבלוטוס, שילוב שלו עם הלחצן Fn (במחשב נייד) אמור להפעיל או לכבות אותו. אם לא מצאתם לחצן פיזי, אפשר לפתור זאת גם בדרך אחרת. לחצו על תפריט התחלה ובחרו ב-"הגדרות", שם נלחץ על "מכשירים" - זה נראה כך:

  שלב 1
   
  • כעת, אחרי שנכנסו אל מכשירים, נעבור אל Bluetooth ונבדוק האם הסימון הוא על "פעיל". במידה והוא לא פעיל, לחצו עליו והפכו אותו לפעיל - זה אמור לפתור את הבעיה. במידה והוא לא פעיל, עברו אל הסעיף הבא.

   שלב 2
    
 • האפשרות השניה, הגדרת מערכת: נכנסים אל "המחשב שלי" האייקון שמופיע לנו על שולחן העבודה. לאחר כניסה לשם, לוחצים קליק ימני ובוחרים ב-"מאפיינים".

  שלב 3
   
  • ייפתח לנו חלון חדש, שם נבחר באפשרות "מנהל ההתקנים", זה נראה כך:

   שלב 5
    
   • כעת, נפתח את הBluetooth ובתוכו נראה התקנים, (לעיתים גם רק אחד). נלחץ עליו קליק ימני ויפתחו אפשרויות. רצוי לבצע כיבוי והפעלה לרכיב. אז קודם כל נעשה הפוך התקן ללא זמין ולאחר מכן נלחץ עליו קליק ימני שוב פעם ונבחר בהפוך התקן לזמין.

    שלב 5
     
 • אפשרות שלישית, הרכיב לא תקין - אז אם שני הדברים האלו לא עבדו, ככל הנראה הרכיב עצמו לא תקין. במקרה הזה יש 2 אפשרויות, הזמנת טכנאי מחשבים לצורך תיקון או התקנה של רכיב חיצוני. המשיכו לקרוא והבינו כמה עולה התיקון והפתרון של הרכיב החיצוני.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

כמה עולה תיקון בלוטוס במחשב הנייד?

תיקון בלוטוס במחשב הנייד יכול להיפתר ב-2 דרכים, הראשונה היא החלפת הרכיב עצמו במחשב וזה עולה בין 200 - 300 ש"ח. האפשרות השניה והזולה יתר היא רכישה של רכיב חיצוני שעולה בין 100 ל-150 ש"ח בכל חנות מחשבים. את הרכיב מחברים אל המחשב ולא צריך לבצע הגדרות מיוחדות. החסרון הוא שמדובר על רכיב חיצוני והוא תופס לנו כניסה של USB.


מחיר תיקון בלוטוס במחשב נייד

מחיר תיקון בלוטוס במחשב נייד: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

לא הסתדרתם? תזמינו טכנאי מחשבים לביתכם

כל המידע לא עזר לכם? מעדיפים ראש שקט ורק להזמין טכנאי מחשבים לביתכם? גם זאת אפשרות! דרך מחשב בקוויק תוכלו לערוך השוואת מחירים ולהזמין טכנאי לצורך תיקון מחשב נייד או מחשב נייח ופתרון למגוון תקלות מחשבים הן בבית הלקוח והן במעבדת מחשבים.