טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

מחשב נייד לא נטען

המחשב הנייד לא נטען? מתחת נסביר מהן הסיבות לכך, כמה עולה לתקן וגם כיצד לאתר טכנאי מחשבים מומלץ דרכנו.

מדוע מחשב נייד לא נטען?

המחשב הנייד לא נטען? כדאי שתדעו שמדובר באחת מהתקלות הנפוצות במחשבים היות והיא מתחלקת למספר גורמים שונים, עליכם תוכלו לקרוא מתחת.

 • סוללה לא נטענת במחשב נייד - אז במרבית המקרים הסיבה להמצאות מחשב נייד שלא נטען היא בגלל סוללה תקולה. תוכלו לאבחן זאת ע"י התנפחות של המקלדת שמתחתיה מצויה הסוללה או במידה והבחנתם קודם לכן בירידה בעמידות הטעינה. כמובן שבמקרה הזה נמליץ לקרוא לטכנאי מחשבים שיפתח את המחשב ויאמת את מצבה של הסוללה.
   
 • שקע טעינה תקול - מחשב נייד לא נטען לעתים בגלל שקע טעינה תקול וכדי לאמת זאת כל שיהיה עליכם לעשות הוא - לאתר אחר פגם פיזי כמו חתך או חריכה לאורך הכבל.
   
 • שקע תקול בקיר - במקרים נדירים יותר הגורם לבעיה הוא שקע החשמל אליו מחובר המטען. במצב כזה נמליץ לחבר את המטען לשקע אחר ולבדוק אם הטעינה מתחדשת. במידה וכן - כנראה שהמחשב הנייד לא נטען בגלל שהשקע הקודם היה תקול.
   
 • שקע חשמל בלפטופ - במידה ומחשב נייד מחובר אך לא נטען וזאת על אף שיתר הסיבות שהצגנו נבדקו - הדבר עשוי להצביע על בעיה בשקע הטעינה המצוי בצד המחשב שלכם. יכול להיות שחדר אליו לכלוך או שהוא התעקם עם הזמן עקב שימוש לא מבוקר. לשם החלפת השקע הנ"ל, יש להסתייע בטכנאי מחשבים.

 

מחשב נייד לא מטעין

מה המחיר לתיקון מחשב נייד שלא נטען?

עלות תיקון מחשב נייד שלא נטען נגזרת לשניים: הן להחלפת סוללה והן להחלפת שקע טעינה במחשב הנייד. מחיר להחלפת סוללה למחשב נייד נעה בין 400 - 800 ש"ח וזה כולל את העבודה. הסיבה להפרשי המחירים היא בגלל שהעלות הסופית תלויה בדגם וחברת המחשב.


מחיר החלפת סוללה בממוצע

מחיר החלפת סוללה בממוצע: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪


 

 • מחיר להחלפת שקע טעינה במחשב נייד נע בין 300 - 500 ש"ח וזה כולל את העבודה ואת השקע החדש.
   
 • שימו לב שבמידה ועולה החשש שמדובר במטען תקול, תוכלו לבר מול הטכנאי עוד בשיחת הטלפון אם יש ברשותו מטען המתאים למחשב שלכם ולרכוש ממנו כאשר יגיע אליכם.

האם אפשר להטעין מחשב נייד עם מטען אחר?

ההמלצה הרווחת מצד מרבית טכנאי המחשבים כיום היא להמנע מטעינת מחשבים ניידים במטען שאינו מקורי להם. זאת מפני שמטען שאינו מקורי למחשב שלכם עשוי להכיל מתח חשמלי השונה מזה של המחשב שלכם, מה שיכול להוביל להרס כולל.

 

יחד עם זאת, במידה ואין ביכולתכם בזה הרגע לרכוש מטען מתאים ואתם חייבים להשתמש במחשב שלכם, ניתן באופן זמני בלבד להשתמש במטען אחר. נמליץ לכם כמובן לוודא בשיחת טלפון מול טכנאי מחשבים את נתוני מתח של המטען הרזרבי ושל המחשב, כך שלפחות לא תהיה חריגה גדולה מדי.

המחשב לא נטען? היעזרו במקצוען!

אז במידה והמחשב הנייד לא נטען והסוללה הולכת ומתרוקנת - אל תחכו, התקשרו למספר המצורף בטופס מתחת וקבלו עוד היום טכנאי מחשבים מומלץ באזורכם שיגיע לבדיקה ותיקון המחשב שלכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

מה צריך לדעת על מחשב נייד Dell שלא נטען?

אז במידה וברשותכם מחשב Dell שלא נטען, כדאי שתדעו שבשונה מיצרניות אחרות, כאשר יש בעיה בשקע הטעינה, המחשב צפוי שלא להיטען ועקב כך - לעבוד באיטיות רבה.

 

אך למרבה המזל, היתרון במחשבים ניידים של Dell היא שע"י לחיצה על F2 ניתן לבדוק מה מצבם הן של המטען והן של הסוללה לפני שאתם בכלל מזעיקים טכנאי אליכם