טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

מחשב קורס

אם המחשב שלכם קורס בפתאומיות ואתם חוששים לאבד את כל המידע שיש בו, הגעתם למקום הנכון. המומחים של מחשב בקוויק מסבירים למה המחשב קורס, מה עושים כשה קורה, איך מוצאים טכנאי מחשבים אמין ומקצועי וכמה יעלה לכם לתקן את התקלה.

למה המחשב קורס?

קריסת מחשב היא תקלה דיי כללית שקשה מאוד לאפיין את הגורמים לה מרחוק. יחד עם זאת, לנו במחשב בקוויק חשוב ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולהציג בפניכם את הגורמים הנפוצים לתקלה.

 • מחשב מתחמם יתר על המידה: אם המחשב קורס פתאום, סביר מאוד להניח שזה קורה כתוצאה מהתחממות יתר של המעבד. במחשבים החדשים של היום יש מנגנון הגנה שמכבה אותם בפתאומיות על מנת למנוע נזק חמור יותר למחשב. 

בשלב הראשון אנחנו ממליצים לכם לנקות את המאווררים מאבק. לאחר מכן, בדקו שכל המאווררים של המחשב עובדים כמו שצריך, היזהרו כמובן על האצבעות שלכם. לא עזר? אתם צריכים להזמין טכנאי מחשבים מקצועי שיבדוק מדוע המחשב שלכם מתחמם.
 

 • כונן קשיח לא תקין: הכונן הקשיח שלכם אוגר בתוכו את כל הנתונים וגם רושם אותם כל הזמן. במידה והכונן תקול, ישן או איטי, סביר מאוד להניח שהמחשב יקרוס. מה עושים? אנחנו ממליצים לכם להתקין כונן קשיח SSD, שהוא כונן מהיר יותר. במידה וזה לא עוזר, סביר להניח שתצטרכו להחליף את הכונן הקשיח של המחשב.
   

 • וירוס במחשב: לא פעם קורה שהמחשב קורס בפתאומיות כתוצאה מוירוסים במחשב שהתלבשו על מערכת ההפעלה שלכם. במצב כזה, אם המחשב תקוע ואתם לא מצליחים לעבוד בשום צורה, אתם צריכים לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שקודם יגבה לכם את כל הנתונים ולאחר מכן יפרמט אותו.
   

 • זיכרון RAM לא תקין: תפקידו של זיכרון ה- RAM של המחשב הוא לאפשר לכם להריץ המון תוכנות במקביל. במידה וכרטיס הזיכרון של המחשב מקולקל, סביר מאוד להניח שהמחשב שלכם יקרוס בפתאומיות.
   

מחשב קורס

מה עושים כשהמחשב קורס?

אם המחשב קורס כל הזמן, אנחנו לא רואים שום ברירה אחרת אלא לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שיאתר את התקלה ויתקן אותה. לעומת זאת, אם המחשב קורס באמצע משחק, יכול להיות שאתם צריכים להגדיל את נפח הזיכרון שיש לכם במחשב. אם המחשב קורס במשחקים זה מעיד ברוב המקרים על בעיות זיכרון, אך אתם גם צריכים לבדוק שאין בעיה עם המשחק עצמו.

 

במקרה שהמחשב קורס עם מסך כחול, יתכן שיש בעיית חומרה או תוכנה וקשה מאוד לאבחן את זה מרחוק. נסו להפעיל את המחשב מחדש או לאתחל אותו במצב של SAFE MODE, יכול להיות שזה יפתור את הבעיה לבינתיים.

 

אם כל מה שעשיתם לא עזר, אנחנו מניחים שזה השלב שבו תרצו לדעת כמה הולך לעלות לכם לתקן את התקלה.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

מהו מחיר לתיקון מחשב קורס?

כפי שאתם רואים, יש מגוון רחב של גורמים לקריסה פתאומית של המחשב. לכן, על מנת לעשות לכם סדר בבלגן, אנחנו מצרפים לכם מחירון שיסייע לכם לדעת מראש כמה יעלה לכם לתקן את התקלה.


מחירון תיקון המחשב

מחיר לתיקון של מסך כחול במחשב

המחיר מתייחס לתיקון תקלה כתוצאה מוירוס במחשב.


200 - 400 ש"ח
מחיר פירמוט מחשב

המחיר כולל התקנה של מערכת הפעלה, אך אינו כולל את הרישיון.


350 - 400 ש"ח
מחיר החלפת דיסק קשיח

המחיר כולל הכונן עצמו. 


400 - 500 ש"ח
מחיר ניקוי מחשב

המחיר כולל ניקוי בלחץ אוויר של המחשב.


150 - 250 ש"ח
מחיר שחזור כונן קשיח עד בית הלקוח

קראו בהרחבה על שחזור דיסק קשיח.


900 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כך תמצאו טכנאי אמין לתיקון מחשב שקורס

אם המחשב שלכם קורס בפתאומיות ואתם חוששים לאבד את כל המידע שיש לכם עליו, אנחנו במחשב בקוויק נלווה אתכם לאורך כל התהליך ונעניק לכם שקט נפשי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם המוקד הטלפוני של הפורטל ואנחנו נדאג לשלוח לכם עד 3 הצעות מחיר לתיקון של התקלה.

 

אתם מצדכם תוכלו להשוות בין הצעות המחיר, ליצור קשר עם הטכנאים השונים וכמובן לבחור בזה שנותן לכם את ההצעה הכי משתלמת עבורכם. אגב, יש מקרים שבהם הטכנאי יוכל לסייע לכם גם מרחוק, באמצעות השתלטות על מערכת ההפעלה, איתור של התקלה ותיקונה.