טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

מערכת הפעלה לא עולה

מערכת הפעלה לא עולה במחשב? יש מסך שחור? מה עושים, מה הסיבה ואיך פותרים זאת? כל המידע על התקלה ומחיר הפתרון - ממש כאן.

מערכת הפעלה לא עולה - סיבות מרכזיות:

ישנם לא מעט סיבות לכך שמערכת הפעלה לא עולה במחשב הנייד והנייח, הן כאשר רואים מסך שחור, כחול או פשוט סמן עכבר. מה הסיבות לכך וכיצד ניתן לפתור אותן?
 

  • USB חיצוני מחובר: כאשר מחובר USB חיצוני אל המחשב ואפילו דיסק בכונן הדיסקים, הוא עשוי לגרום להפרעה בהפעלת מערכת ההפעלה שלנו.
  • הפתרון: ניתוק רכיב ה-USB והוצאת הדיסק. וביצוע הפעלה מחדש של המחשב.

 

  • תקלה בדיסק הקשיח: בדיסק הקשיח שלנו נמצאת מערכת ההפעלה, כל תקלה בדיסק הקשיח עשוי לגרום לאי הפעלת המערכת.
  • הפתרון: ראשית לוודא שהכבל בתוך מארז המחשב מחובר כהלכה לכונן הקשיח - יש 2 חיבורים, אחד לחשמל והשני להעברת מידע. לאחר מכן לגשת אל אזור הBIOS באמצעות לחיצה על F12 בהפעלת המחשב ולבדוק שאכן מופיע כונן הקשיח. לעיתים - הוא פשוט תקול ויש צורך לבצע החלפת דיסק קשיח במחשב.

 

  • מערכת הפעלה ווינדוס 7 לא עולה: ייתכן שלאחר עדכון או עקב אי עדכון זמן רב של מערכת ההפעלה, היא פשוט תינזק.
  • הפתרון: הכנסת דיסק התקנה של ווינדוס 7 וביצוע "תיקון למערכת ההפעלה" דרך הדיסק. במידה ואין לכם דיסק, תצטרכו לבצע פירמוט למחשב או התקנה מחדש.

 

  • מערכת הפעלה ווינדוס 10 לא עולה: ווינדוס 10 עשוי לא לעלות בשל בעיה בקבצי המערכת או עדכון שהפסיק באמצע.

 

  • מסך שחור ומערכת הפעלה לא עולה: לא תמיד מערכת ההפעלה אשמה אם מדובר על מסך שחור, לכן, כדאי לבדוק דברים נוספים כמו תצוגה במסך ו-מצב שינה.
  • הפתרון: ראשית בדקו שהכבלים מחוברים למסך ושהוא אכן תקין. בנוסף, על מנת לבדוק שהוא לא במצב שינה לחצו על Windows + P או Ctrl + Alt + Del.

 מערכת הפעלה לא עולה מה עושים?

אז מעלה נתנו לכם כ-5 סיבות ופתרונות לבעיות שונות שנובעות מכך שמערכת הפעלה לא עולה במחשב הנייד / הנייח. אם נסכם את הפעולות ונלך אל המצבים בהם מרבית התקלות נפתרות. ניתן לומר שתיקון בדיסק של מערכת ההפעלה ללא ספק פתרון מרכזי. החלפת דיסק קשיח במחשב הנייד הנייח גם היא פתרון אידאלי וכאשר לא הצלחנו לתקן זאת - כדאי לבצע פירמוט למחשב ולהתקין את מערכת ההפעלה מחדש.

כמה עולה תיקון מערכת הפעלה במחשב?

תיקון מערכת הפעלה שלא עובדת או עולה, מסתכם בתיקון הקבצי המערכת עם הדיסק שלה. דבר כזה יהיה במחיר ביקור של טכנאי מחשבים שנע בין 150 - 250 ש"ח. אם צריך לבצע פירמוט או החלפת דיסק קשיח, המחיר יקר יותר - ניתן לראות מחירים נוספים בעמוד המחירון.


מחיר תיקון קבצי מערכת הפעלה

מחיר תיקון קבצי מערכת הפעלה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מוצאים טכנאי מחשבים במחשב בקוויק

בעזרת הפורטל, אפשר בקלות למצוא טכנאי מחשבים שמגיע עד הבית, צריכים לתקן מחשב שמערכת ההפעלה בו לא עולה? צריכים להחליף רכיב חומרה? ניתן לקבל שירות בכל אזורי הארץ ולכלל דגמי המחשבים הנידיים והנייחים. אז השאירו פרטים באתר או חייגו אלינו ונסייע לכם בהקדם.