טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

מצלמה במחשב נייד לא עובדת

המצלמה במחשב הנייד לא עובדת? אז מה הסיבות לכך, איך אפשר לפתור את הבעיה ואיך בודקים מצלמה מובנית במחשב הנייד לבד? כל המידע ממש כאן

מצלמה מובנית במחשב נייד לא עובדת

כאשר מצלמה במחשב נייד לא עובדת לרוב מדובר על סיבה פשוטה, בטבלה הבאה תראו את הסיבות והפתרונות מדוע המצלמה המובנית של המחשב הנייד (הלפטופ) שלכם לא עובדת וכמובן איך ניתן לפתור זאת.
 

סיבות פתרונות
כפתור כיבוי פיזי מסומן במחשבים ניידים יש כפתור פיזי שבאמצעותו ניתן לבטל / להפעיל את המצלמה, למשל במחשבי לנובו (Lenovo) זה יכול להיות כפתור פיזי ממשי. במחשבי אסוס (Asus) לרוב זה יהיה מקש F10 + CTRL. וכן הלאה, חפשו על גבי המחשב היכן יש כפתור עליו יש תמונה של מצלמה ובדקו שאכן לא ביטלתם אותה.
הרשאת גישה ב-Windows נכנסים אל התחל > הגדרות > פרטיות > מצלמה - כאן צריך לחפש כפתור בצבע כחול עליו כתוב "אפשר גישה למצלמה במכשיר זה". 
ווינדוס לא מעודכן ביצוע עדכון אבטחה ותקין של מערכת הווינדוס תמיד עוזר, נסו לבדוק אם המחשב אינו מעודכן - עדכנו אותו כעת.
דרייבר לא מותקן נכנסים אל המחשב שלי, קליק ימני ואז מאפיינים > מנהל ההתקנים > כאן תחפשו את המצלמה שלכם, היכנסו אליה ונסו לעדכן את הדרייבר דרך האינטרנט. אם זה לא עובד, כתבו את שם המחשב שלהם, הדגם ואת המילה "דרייבר" למצלמה. למשל: lenovo Camera Driver. 
  • פורטל מחשב בקוויק מספק מידע בלבד ואינו לוקח אחריות על כך בעיה הנגרמת בשל שימוש בידע המוצג באתר.

מחיר החלפת מצלמה במחשב הנייד

מצלמת המחשב הנייד לא עובדת? ניתן לבצע החלפת מצלמה מובנת במחשב הנייד במחיר מאוד משתלם! מחיר תיקון מצלמה במחשב נייד נעה בין 200 - 350 ש"ח, מה שנותן לנו את המחיר 275 ש"ח בלבד.


מחיר החלפת מצלמה במחשב הנייד בממוצע

מחיר החלפת מצלמה במחשב הנייד בממוצע: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

  • מצלמות איכותיות יהיו במחיר גבוה באופן משמעותי, רצוי לברר מראש.
  • ניתן לראות מחירי תיקון מחשבים נוספים.
  • המחיר המוצג אינו כולל מע"מ.

תיקון מצלמה במחשב נייד

בעזרת פורטל מחשב בקוויק אפשר להזמין טכנאי מחשבים עד לבית אשר יסייע לכם בביצוע תיקון מצלמה במחשב הנייד, בין אם זה צורך בתיקון פיזי של רכיב או הגדרת דרייבר מחדש. כמו כן, ניתן לקבל שירותי תיקון למחשבים ניידים מכל הדגמים והסוגים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

איך בודקים מצלמה במחשב הנייד?

 על מנת לבדוק מצלמה במחשב הנייד צריך להפעיל אפליקציה "תוכנה". יש את HP MediaSmart Webcam או את YouCam מותקנות על גבי המחשב. הפעילו אותם, במידה ואתם רואים תמונה שלכם על גבי המחשב - המצלמה עובדת.