טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

מקלדת לא עובדת במחשב נייד

המקלדת לא עובדת במחשב הנייד שלכם? הבינו למה והאם יש צורך בהזמנת טכנאי מחשבים ואם כן, כמה זה יעלה. בנוסף תוכלו לערוך השוואת מחירים בין טכנאי מחשבים בעיר שלכם כדי להוזיל את העלויות.

מקלדת לא עובדת במחשב נייד, למה זה?

מקלדת לא נדלקת במחשב נייד יכולה להיות בעיה שנוצרת מכמה סיבות. קודם כל צריך להבחין בין 2 מקרים: מקשים במקלדת מחשב נייד לא עובדים וכשהמקלדת כולה לא עובדת. בואו נראה אילו בעיות יכולות להיות ומה הפיתרון:

 

  • בעיה: מקשים במקלדת מחשב נייד לא עובדים: גם את המקרה הזה צריך לחלק ל-2. מקשים ספציפיים שלא מקלידים כלום או מקשים שמקלידים משהו שונה ממה שאתם רוצים.
  • פיתרון: במקרה הראשון יכול להיות שנשפך משהו ואז המקש הלך לגמרי וצריך להחליף את המקלדת (או שפשוט תקלידו בלי 'ח', מי ישים לב?) במקרה השני יכול להיות שהגדרת המקלדת שלכם היא לא QWERTY, ובמקרה הזה לכו להגדרות ושנו זאת.

 

  • בעיה: מקלדת לא עובדת במחשב נייד לאחר שנשפך קפה נוזל אחר.
  • פיתרון: אם מדובר על כמה מקשים שנדבקים לאצבעות שלכם אז פחות נורא, אבל אם נשפך לכם קפה על המקלדת והיא לא עובדת יהיה צורך בהחלפת מקלדת למחשב הנייד.

 

  • בעיה: מקלדת לא עובדת במחשב נייד ישן למרות שלא נשפך עליו כלום. עד כה הוא עבד מעולה, ולפתע הוא הפסיק לעבוד.
  • פיתרון: כשמדובר על מחשב נייד ישן ופחות משומש, או מחשב נייד שאוחסן בחדר מאוד מאובק ייתכן שהוא צבר אבק שנכנס דרך המקשים שלו והרס את המקלדת. במקרה הזה גם תצטרכו להחליף את המחשב לגמרי.

 

  • בעיה: מקלדת לא עובדת והמחשב לא ישן, לא מאוחסן בחדר מאובק, ולא נשפך שום דבר, מה יכול להיות הפיתרון?
  • פיתרון: לפעמים גם עדכון הדרייבר יעשה את העבודה. בווינדוס 10 חפשו בשורת המשימות לוח הבקרה -> חומרה וקול -> התקנים ומדפסות -> לחיצה ימנית USB Keyboard (או שם אחר) -> הגדרות לוח המקשים -> חומרה -> מאפיינים -> מנהל ההתקן -> עדכן מנהל ההתקן.

 

  • בעיה: מקלדת לא עובדת במחשב נייד ואחרי ריסט חוזרת לעבוד

כמה עולה תיקון התקלה?

תיקון של תקלה זו על ידי טכנאי מחשבים תעלה לכם בין 450 - 650 ש"ח. המחיר ישתנה בהתאם לסוג המקלדת שיש לכם וטכנאי המחשבים. תוכלו למצוא טכנאי מחשבים לתיקון מקלדת שלא עובדת במחשב נייד לנובו, dell, hp ועוד.

 

מחיר תיקון מקלדת לא עובדת במחשב נייד בממוצע

מחיר תיקון מקלדת לא עובדת במחשב נייד בממוצע: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

לפני שאתם קוראים לטכנאי מחשבים

לפני שאתם מוציאים מאות שקלים על מקלדת חדשה נסו לחבר מקלדת חיצונית. אם המקלדת החיצונית הבעיה היא בהחלט בחומרה, ולא קשורה למנהל ההתקנים. זו הזדמנות לנסות אולי להשתמש במקלדת חיצונית בתור המקלדת הדיפולטיבית שלכם.

 

אם המחשב שלכם לא זז הרבה ממקומו יכול להיות שזה עדיף. עם זאת אם אתם לוקחים אותו כל יום למשרד ולא מצאתם מקלדת אחרת שמתאימה או שאתם לא רוצים להיסחב עם מקלדת נוספת כל פעם אז כן מומלץ להחליף את המקלדת שלכם. לעיתים תקלת המקלדת עשויה להשפיע גם על העכבר, במידה והעכבר לא עובד במחשב הנייד - לחצו כאן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

מצאו טכנאי מחשבים עם מחשב בקוויק

באמצעות פורטל מחשב בקוויק תמצאו בקלות טכנאי מחשבים באיזור שלכם לצורך תיקון מחשב נייד בקלות. השאירו פרטים או התקשרו אל הצוות הטלפוני וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מחשבים באזור שלכם לצורך תיקון מקלדת שלא עובדת במחשב נייד. ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך במחיר התיקון.

>> לאיתור טכנאי באזורכם - לחצו על האזור המתאים: