טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

בדיקת סוללה למחשב נייד

מהם הסימנים הנפוצים המעידים על בעיה בסוללת הלפטופ שלכם, כיצד ניתן לבדוק זאת, כמה עולה ביקור טכנאי מחשבים לצורך בדיקה מעמיקה יותר וגם איך ניתן למנוע נזקים בעתיד.

מהם הסימנים לבעיה בסוללה של מחשב נייד?

במידה ואתם חושדים אך לא בטוחים שישנה בעיה בסוללת המחשב הנייד שלכם, כדאי שתדעו שהסימנים הנפוצים המעידים על העת להחליף את הסוללה לרוב יתבטאו בדרכים כמו התנפחות והתרוממות המקלדת, התחממות יתר וחיי סוללה קצרים במיוחד.

 

בדיקת סוללה למחשב נייד

כיצד לבצע בדיקת סוללה למחשב נייד?

כמובן שגם טכנאי מחשבים מוסמך יוכל לבצע את הפעולה הנ"ל ע"י פתיחה של המחשב אך דעו כי גם ביכולתכם לבצע בדיקת סוללה למחשב נייד שברשותכם. דרך אחת לבצע זאת היא לטעון את המחשב עד 100% ולנתק מהחשמל, השאירו אותו כך ואל תתעסקו איתו. אם הבחנתם בירידת הסוללה כך ש- 1% יורד כל 2 דקות - סימן שהסוללה חלשה מאוד.

 

דרך נוספת היא פשוט להשתמש במחשב כרגיל לאחר שניתקתם אותו מהסוללה ב - 100% ולבדוק: אם קצב הירידה של הסוללה גבוה מ1% לדקה, הכוונה שהסוללה חלשה מאוד. במידה וניתקתם את המחשב מהמטען ב - 100% ולאחר כמה דקות המחשב הנייד נכבה בלי התראה מוקדמת, קרוב לוודאי שהסוללה הנוכחית הרוסה לגמריי או שמדובר בבעייה אחרת הקשורה למחשב.

כל כמה זמן להחליף סוללה למחשב נייד?

מועדי החלפת סוללה למחשב נייד עשויים לנוע בין 2 - 3 שנים וזאת במידה ובמחשב בוצע שימוש יום יומי. 

 

זמן ממוצע להחלפת סוללת מחשב נייד:
2.5 שנים
3 שנים משך זמן 2 שנים

השיגו בדיקת סוללה למחשב הנייד שלכם וחסכו!

דרך פורטל מחשב בקוויק ניתן לאתר בקלות טכנאי מחשבים המוסמך לבצע בדיקת סוללה למחשבים ניידים של מגוון חברות הכוללות את DELL, ASUS, LENOVO ואפילו עבור מחשבי מקבוק של אפל. השאירו פרטים מתחת וקבלו בחינם עוד היום עד 3 טכנאי מחשבים בעירכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה בטלפון, להשוות ולחסוך. המחשב זקוק לבטרייה חדשה? אל דאגה, טכנאי המחשבים שאנו מספקים לכם מחזיקים ברכיבים מקוריים ועם אחריות. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805207

כמה עולה להזמין טכנאי מחשבים עד הבית?

לצורך בדיקת סוללה למחשב נייד עד הבית עם טכנאי, דעו כי תצטרכו לשלם דמי ביקור הנעים בין 150 - 250 ש"ח. דמי הביקור כוללים בדיקה ואפיון של התקלה והם אינם עבודת תיקון או החלפה של סוללה קיימת של הלפטופ.

 

מחיר ביקור טכנאי מחשבים 150 - 250 ש"ח

איך לשמור על סוללה של מחשב נייד?

בגדול, יש ארבע דרכים עיקריות שיסייעו בשמירת סוללת המחשב שלכם:

  • התאמת הגדרות צריכה - ניתן לשמור על ביצועי סוללה טובים בלפטופ ע"י התאמה של הגדרות הצריכה שלה: הכנסו להגדרות הסוללה במחשב או לחילופין, לחצו על לוגו הסוללה בסרגל הכלים ובחרו באופציית חסחון בחשמל או במצב מאוזן שביכולתו לחסוך אנרגיית סוללה.
     
  • סגרו דפים מיותרים - בדומה להתייעלות סוללה בסמרטפון, גם כאן היא מושפעת לרעה על סמך כמות הדפים והיישומים הפתוחים ברקע. כדי לחסוך באנרגיה של הסוללה - סגרו דפים מיותרים והגבילו פעילות של יישומים שאינם בשימוש. אל תדאגו, תמיד ניתן לחזור אליהם בהפעלה ידנית ודרך היסטוריית הדפדפן.
     
  • עוצמת בהירות - עוד דרך לשמור על חיי סוללה היא ע"י הורדת עוצמת הבהירות של המסך והמערכת. ניתן לשים על מצב הגנה על העיניים ואז תרוויחו כפליים.
     
  • טעינה - הקפידו לנתק את המטען מהמחשב הנייד בעת שהגיע ל - 100% טעינה, היות ואם לא תעשו כן, הסוללה יכולה להתחמם ולהינזק עקב טעינה יתר. במידה והמחשב שלכם תומך בטעינה חכמה הנפסקת אוטומטית ב - 96%, תוכלו להשאיר את המחשב מחובר למטען, מבלי שייגרם לו נזק.