טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

מסך המחשב התהפך? כך תסדרו

מסך התהפך במחשב? מסך המחשב מוצג הפוך? במדריך הבא תגלו בדיוק איך להפוך את המסך במחשב, בכמה פעולות פשוטות. אז קדימה בואו נתחיל.

איך הופכים את המסך במחשב? 3 דרכים מהירות

על מנת להפוך בחזרה את מסך המחשב, יש 3 דרכים לעשות זאת, 2 מהם באמצעות קיצורי דרך שככל הנראה גם גרמו להיפוך המסך הראשוני ואחת היא הדרך שעובדת תמיד - בכל מחשב. אז בואו נתחיל:

  • הדרך הראשונה: שימוש בקיצור דרך, צירוף של כפתור ALT + CTRL, ולחיצה על אחד החצים (למעלה, למטה, ימינה או שמאלה) אל אחד מהצדדים ובצירוף המקשים האלו, למעשה יקבע מהו כיוון המסך הנוכחי. חשוב לציין שהאפשרות לא זמינה בכל המחשבים.
     
  • הדרך השניה: גם היא שימוש בקיצור דרך, הפעם נלחץ על הכפתורים ALT + SHIFT ונבחר את הכיוון. אנו מציגים אותה כי בחלק מהמחשבים זה עובד בשיטה הזו (לרוב כאשר יש מסך הפוך במחשב נייד). אך גם היא, לא זמינה לכלל גרסאות המחשבים.
     
  • הדרך השלישית: למעשה זו הדרך להפיכת המסך בחזרה שעובדת בכל גרסאות המחשב ולרבות ווינדוס 7, 10, 11. עקבו אחרינו וגלו שלב אחר שלב איך הופכים את מסך המחשב.

השלב הראשון:

ניגשים אל שולחן העבודה, לוחצים קליק ימני בעכבר ובחורים האפשרות "הגדרות תצוגה".
 

פתיחת הגדרות תצוגה במחשב
בתמונה: בחירה בגדרות תצוגה

 

השלב השני:

בוחרים באפשרות המתאימה בתוך "הגדרות תצוגה" ועוברים בתפריט הימני אל "צג".
 

בחירה באפשרות צג
בתמונה: בחירה בלשונית "צג"


השלישי השלישי:

כעת, מגדירים את האפשרות הרצויה לנו תחת הכותרת "כיוון הצג", הצד הנכון הוא "לרוחב". ככל הנראה אצלכם זה יהיה "רוחב הפוך".
 

הגדרת כיוון הצג
בתמונה: בחירת כיוון הצג

איך ניתן לבטל היפוך מסך?

אם לא רוצים שהמקרה יחזור בשנית ושוב תצטרכו לבדוק "איך הופכים את המסך", אז אחרי שמסדרים את המסך והופכים אותו בחזרה, ניתן לבטל את קיצור המקשים (מקשים דביקים) שככל הנראה גרם להיפוך תחילה. על מנת לבטל את המצב יש להיכנס אל הגדרות > נוחות גישה > לוח מקשים ושם, בכותרת "השתמש במקשים דביקים", לבטל את האפשרות, כפי שמוצג בתמונה הבאה:
 

ביטול מקשים דביקים
בתמונה: ביטול מקשים דביקים

 

תכנים נוספים באתר הקשורים במסך המחשב